Ja jestem nienormalna czy jego zazdrość chora? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Ja jestem nienormalna czy jego zazdrość chora?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Ja jestem nienormalna czy jego zazdrość chora?

Witajcie, mam chłopaka od ponad roku. Zastanawiam się czy jeo zachowania są normalne czy moje.. Nie miałam nigdy normalnej rodziny ponieważ mój ojciec zmarł dawno temu i czasem boje się, że poprostu nie wiem jak powinno się zachowywać w związku.
Zacznijmy od tego, że mój chłopak ma problemy gdy spotykam się z kimś innym niż on. Wymaga ode mnie, że muszę mu napisać chociaż smsa jak jestem z kimś bo inaczej uważa, że mam go w d.. ( dla mnie jest to czasem bez sensu bo jeśli nie rozmawiamy ze sobą przez 3h to jest ok a jak się widzę z koleżanką 2h i nie napiszę to jest wielka kłótnia..). Spotkania z kolegami to już wgl odpada. Najgorsze jest to, że zwykle przebywałam z dwoma lub trzeba kolegami i gadaliśmy, słuchaliśmy muzyki, zawsze mogłam na nich liczyć kiedy miałam problem a teraz nie mogę się z nimi widywać bez mojego chłopaka. Okay niech będzie, ale np ostatnio mój kolega miał problem z dziewczyna i chciał ze mną pogadać o tym, a mój od razu wojna. No to spotkaliśmy sie z tym kolega chyba po roku w ten weekend i chciał pogadać bo naprawde był załamany, no to sie zgodziłam. Chcialam mu pomoc, choc wiedzialam, zebedziewojna. Gadaliśmy z pół godziny i mój chłopak potem dzika kłótnia, że on poczuł sie jak g... . W rezultacie praktycznie przestalam sie widywac z kolegami. A juz najgorszy problem jest zmoim bylym z ktorym spotykalam sie ze dwa miesiace jakies 5 lat temu. Nie wyszlo nam bo nie pasowalismy do siebie, nie rozpamietujemy tego ani nic. On ma kogos kogo kocha. Ale moj oczywiscie, ze to jest nienormalne ( widuje sie z tym bylym bo mamy wszystkich wspolnych znajomych, jedna ekipa) i robi mi zawsze wielkie wojny, ze jestem egoistka itp. Koniec koncow nie moge sie spotkac bez niego ze znajomymi, bo "byly" moze gdzies byc. Niewazne, ze wokol jest 20 osob, on widzi tylko tego jednego.. Najlepsze jest tez odbieranie telefonow.. Na poczatku twierdzil, ze najlepiej byloby, zebym ich w ogole nie odbierala jak z nim jestem.. Teraz troche zluzowal, jednak za kazdym razem pyta kto pisze, po co pisze i oczym. Jak mu nie odpoowiem to oczywiscie wojna bo jakto moze tak byc.. Ja mam inne zdanie na ten temat, jesli ktos do niego dzwoni czy pisze, to nie pytam. Jego telefon. A on niestety.. Wyjazd do kuzynki, tez jest niedopuszczalny. A jesli juz to nie mozemy isc na dyskoteke bo nie wiem dlaczego.. Najlepiej, zebysmy siedzialy w domu. Co roku sie widzimy i chce ją zobaczyc chocby na weekend, ale ten oczywiscie wojna, no bo jak to tak. Chce do niej jechac bo chce z nia pogadac z jak bede z nim to napewno nie bedzie to samo.. Ogólnie jak chce wyjsc gdzies bez niego to od razu sie zmienia z najbardziej kochajacego mezczyzny na swiecie w furiata. Naprawde ma wszystkie pożądane cechy. Ale ta zazdrosc.. Oczywiscie jak sie wkurze to prawie on płacze, przeprasza i potem jest znowu to samo. Bardzo go kocham, ale ciezko mi.. Doradzcie mi, czy ja zle mysle, czy on...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ja jestem nienormalna czy jego zazdrość chora?

Hej wiem co to jest zazdrość i też mam podobny problem z moim chłopakiem i szczerze mówiąc nie wiem z czego to wynika, czy z tego że facet chce nas mieć na wyłączność bo nas tak bardzo kocha czy boi się że ktoś inny mu zabierze jego ukochaną. Powiem Ci tak ja swojemu chłopakowi zrobiłam kłótnie i zaczął się hamować w niektórych momentach, widzę że mu jest ciężko ale stara się i myślę że powinnaś zrobić podobniee, porozmawiać powiedzieć co ty czujesz , że nie może Cb izolować od znajomych itp itd co ty też masz go zacząć izolować od kolegów, koleżanek itp nie można tak żyć , trochę zaufaniaa

3

scorpio napisał/a:

Doradzcie mi, czy ja zle mysle, czy on...

Zdecydowanie on. Teraz tylko trzeba znaleźć sposób aby to zrozumiał.

4

to niezdrowe. Podejrzewam, że chłopak ma poczucie własnej wartości na poziomie zero i każdy czas poświęcony innej osobie będzie przez niego źle widziany. Też swojego czasu miałam "przyjemność" spotykać się z kimś takim i szybko zrezygnowałam, bo tak się nie da normalnie żyć. Zachęcam do rozmowy jak widzicie swoje relacje z innymi ludźmi, to powinno wyjaśnić Wam Wasze wyobrażenia na temat związku i dalszych kontaktów między Wami.

5

Nie dość, że robi ci awantury o to, że spotykasz się z kimś innym poza nim, to jeszcze wywołuje w tobie poczucie winy. Wasza relacja jest bardzo toksyczna. Miłość miłością, ale nie można przez całe życie rozmawiać tylko z jedną osobą. Ma skłonności do agresji? Bo jeśli tak, to tylko czekać, aż ci przywali za to, że spojrzałaś na listonosza.

6

Hmm czy ma skłonność do agresji.. Muszę przyznać, że kiedy się zdenerwuje i zaczyna krzyczeć to mam ciarki, aczkolwiek nie uderzy mnie. Tak myślę. Najgorsze jest to właśnie, że kiedy nie widuję się z nikim to jest najwspanialszym facetem na świecie.. Ale ta zazdrość.. Strasznie mnie to dręczy bo bardzo go kocham, ale chcę się też widywać z innymi.. Nie chce stracić kontaktu z ludzmi, nie naleze do takich osób. On znowu nie chce nigdzie beze mnie wyjsc. Nawet jak mu mowie, zeby sie spotkal z kolegami ( chyba wiekszosc facetow by sie ucieszyla z takiego obrotu sprawy hehe) no ale tu niestety tak nie jest. Jego poczucie wlasnej wartosci jest rzeczywiscie niskie, ale moim zdaniem nikt nie powinien ograniczac drugiej osoby.

7

przeczytaj tu na forum watek chocby czekolady. Cytuje tu fragment tego co tam napisalem:

Bo przeciez to nienormalne, by wlasnosc PANA tanczyla skoro PAN nie tanczy. Nikt nie bedzie dotykal rzeczy PANA skoro PAN sobie tego nie zyczy. Dalej, PAN nie bedzie pozwalal na to, by jego wlasnosc dostawala telefony lub smsy bez jego wiedzy i bez wiadomosci kto jest ich autorem. Dodam, ze zaakaceptowanym przez PANA autorem. W przeciwnym razie PAN ma pelne prawo nazwac swoja wlasnosc puszczalska ku*wa. Ba, PAN ma swiete prawo zabronic niewiernej wychodzenia z domu.
A kiedy jego wlasnosc bedzie sie buntowac (czyli wedlug niego-popsuje sie) wtedy PAN bedzie udowadnial, ze robi to przeciez z milosci. Bo przeciez PAN kocha! Kocha najmocniej jak potrafi-szkoda tylko ze kocha kijem.

Ukroc to natychmiast dziewczyno. Zatlucz w zalazku jego zapedy tak by nastepnym razem milion razy sie zastanowil zanim zrobi cokolwiek naruszajacego Twoja wolnosc. No chyba ze lubisz inaczej lub jestes zludnie przekonana, ze posluszenstwem czy tlumaczeniem go zmienisz.

8

On źle myśli . Też miałam takiego faceta , nie wytrzymalam i zakończyłam związek , i mam lepszego smile

9

Wiecie co, chciałam z nim zerwać. Ostatnio strzelił taką akcję, że kazałam mu sie wynosić. Spotkaliśmy się dziś i dałam mu listę według mnie chorych zachowań.. Przeczytał ją i stwierdził, że to już dostrzegł a potem przyznał się, że chodzi do psychologa od dwóch miesięcy bo przestał sobie radzić ze sobą.. Zarządziłam tygodniową przerwę w spotkaniach bo muszę to przemyśleć. Nie wiem co mam robić.. Z jednej strony dobrze, że zrozumiał swój problem a z drugiej nie wiem czy dam rade być z nim nadal.. Prosi o ostatnią szanse i mówi, że jeśli znowu coś spiepszy to będzie ostateczny koniec.. Aż mnie głowa boli od tego wszystkiego..

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Ja jestem nienormalna czy jego zazdrość chora?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018