rwanie w pośladku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » rwanie w pośladku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: rwanie w pośladku

Od jakiegoś 1-1,5 tygodnia rwie mnie w okolicy lewego pośladka/uda. Nawet jak siedzę lub leże. Nie uprawiam jakiegos sportu wiec raczej niczego nie naderwałam/przeciążyłam. Nie jest to bardzo bolesne, ale boli i potrafi mnie skrzywić. Dodam tylko, że mam 19 lat tongue

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Iceni (2014-08-22 20:38:59)

Odp: rwanie w pośladku

A czy to nie są kurcze?

Jeżeli nie, to sugerowałabym wizytę u specjalisty - takie bóle mogą świadczyć o problemach z kręgosłupem (np uciskiem na nerwy).

3

Tak, jak pisze Inceni, po prostu wybierz się do lekarza.
A jeszcze takie pytanie, nie siedziałaś ostatnio długo z podkurczoną nogą pod tyłkiem? Nie jeździłaś na rowerze? Nie uderzyłaś się, nie upadłaś?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

4

Skurcze raczej nie, ale wezmę magnez to może coś pomoże.

"nie siedziałaś ostatnio długo z podkurczoną nogą pod tyłkiem?" - ostatnio zdarzyło mi się. przed biurkiem przybieram masę dziwnych pozycji, ale wątpię że to od tego. a co do reszty to nie.

5

niespodzianka napisał/a:

Skurcze raczej nie, ale wezmę magnez to może coś pomoże.

"nie siedziałaś ostatnio długo z podkurczoną nogą pod tyłkiem?" - ostatnio zdarzyło mi się. przed biurkiem przybieram masę dziwnych pozycji, ale wątpię że to od tego. a co do reszty to nie.

Może być od tego, coś Ci mogło przeskoczyć i teraz boli. Proponuję, żebyś sobie natarła na noc pośladek olejkiem kamforowym, albo czymś rozgrzewającym, może być nawet maść dla dzieci VICKS, albo nawet Amol. Prześpij się z tym i jutro rano napisz, czy jest lepiej.
Biorę też pod uwagę, że mogło Cię przewiać. Śpisz może nago?

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

6

Nie śpię, ale ostatnio przez dłuższy czas spałam pod kocem z powodu upałów. Zaczęło się robić chłodno, a ja nadal pod nim spałam i rano budziłam się zmarznięta(szczególnie stopy). Zobaczymy, mama też mi doradziła żebym się nasmarowała rozgrzewajacym na noc i poczekamy do jutra. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;-)

7

to może być rwa kulszowa. Idź do lekarza.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

8

niespodzianka napisał/a:

Nie śpię, ale ostatnio przez dłuższy czas spałam pod kocem z powodu upałów. Zaczęło się robić chłodno, a ja nadal pod nim spałam i rano budziłam się zmarznięta(szczególnie stopy). Zobaczymy, mama też mi doradziła żebym się nasmarowała rozgrzewajacym na noc i poczekamy do jutra. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;-)

O, to pewnie powód, choć na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, żeby wykluczyć inne groźniejsze schorzenia.
Powodzenia.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » rwanie w pośladku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018