kobiety we francji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » kobiety we francji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: kobiety we francji

Jeżeli jakieś tu są oczywiście :-) jestem we francji od czterech tygodni i szukam jakiejś bratniej duszy. Nie mam tu znajomych i bardzo mi brakuje kobiecego towarzystwa. Jeśli którąś chętna na kawę to proszę pisać

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kobiety we francji
madzialena8.9 napisał/a:

Jeżeli jakieś tu są oczywiście :-) jestem we francji od czterech tygodni i szukam jakiejś bratniej duszy. Nie mam tu znajomych i bardzo mi brakuje kobiecego towarzystwa. Jeśli którąś chętna na kawę to proszę pisać

Powiem szczerze .ze Ci zazdroszcze,a to ciekawe jak wyglada srodowisko Polakow we Francji,czy jest nas tak duzo jak np.w Anglii

3

Odp: kobiety we francji

W jakim mieście mieszkasz?

Ja mieszkałam we Francji przez rok. Powiem wam, że środowisko jest zupełnie inne. Nie to co w Anglii. Nie zajdziesz do polskiego sklepu po białą kiełbasę i makrelę. Drugiego Polaka ze świecą szukać.

Ja się czułam bardzo samotnie. Więc ze swojej strony mogę poradzić Ci Madziu, nie zamykaj się na Francuzów czy inne nacje. Z nimi też się można dogadać, są całkiem sympatyczni, a jeśli Cię polubią, to na pewno nie będziesz się nudzić. Francuzi zwykle mają wąskie grono przyjaciół, ale dbają o relacje pomiędzy. Często razem jadają, spotykają się w domach czy w pubach czy organizują sobie wycieczki krajoznawcze.

Skoro już tam jesteś to korzystaj ile się da.

Proszę pozdrów ode mnie na sklepowych półkach ser Saint Felicien i wino Monbazillac. Bardzo za nimi tęsknię big_smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » kobiety we francji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023