Sprzeczne sygnały - jak to ugryźć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Sprzeczne sygnały - jak to ugryźć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Sprzeczne sygnały - jak to ugryźć?

Witajcie,

Przykładowa sytuacja, która myślę często się powtarza:
Mamy 2 wykluczające się sygnały:

Z jednej strony na spotkaniu - dziewczyna okazuje zainteresowanie, jest fajna energia itp.
W sumie to pod warunkiem, jak prowadzę to spotkanie, czy jestem lekko wredny czy miły. W tym drugim wypadku już jest zupełnie inna energia, emocje i widzę po prostu, że jest trochę drętwo, a wnioskuje to po zachowaniu.

No i oczywiście jest druga strona, czyli drugi sygnał, który dostaje poza spotkaniem:
Przykładowo, jak przychodzi mi pogadać np. przez sms/facebooka to wtedy wyczuwam drętwą/oschłą atmosferę. Zwykle wtedy nie jestem jakoś wredny, tylko chce normalnie pogadać.
Jeśli chodzi o zgadywanie się na kolejne spotkanie, to też jest wtedy, dość mały opór (zależny od mojego zachowania miły/lekko wredny) i lecą wymówki typu "nie wiem co będę robić" itp.

No i teraz pytanie:
Czy to jest klasyczne zgrywanie niedostępnej czy zwykłe olewanie?
Bo z tego co czytam/obserwuje/słucham itp. granica jest bardzo cienka.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sprzeczne sygnały - jak to ugryźć?

To raczej kwestia Twojego stylu bycia
Wredny? To gratuluje podejscia, nic dziwnego ze reaguje tak a nie inaczej.
Po co jej sie uzerac z typem ktory raz jest mily a raz wredny bez powod
Tez bym se dupy nie zawracala, tego kwiatu... ;D

3 Ostatnio edytowany przez Darkness (2014-08-01 10:26:02)

Odp: Sprzeczne sygnały - jak to ugryźć?

Widzę że masz problemy z sobą najpierw je rozwiąż a potem dopiero myśl o dziewczynach. Jeśli nie zaakceptujesz siebie tym bardziej nie zaakceptujesz bliźniego.
"Miłość jest jak dom jeśli nie zapewnisz dobrych fundamentów to dom runie a z nim całe zaufanie tak potrzebne miłości"
Ja Darkness

Kochać to nie znaczy mieć, a mieć to nie znaczy kochać.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Sprzeczne sygnały - jak to ugryźć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018