Jak zajść w ciążę jeśli starania są bezskuteczne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Jak zajść w ciążę jeśli starania są bezskuteczne?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Jak zajść w ciążę jeśli starania są bezskuteczne?

Jak zajść w ciążę jeśli starania są bezskuteczne?
Są jakieś sposoby tabletki ? Podobno niektórzy ginekolodzy pomagają kobietą zajść w ciążę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zajść w ciążę jeśli starania są bezskuteczne?

Masz dopiero 18 lat i już chcesz mieć dziecko? To trochę za wcześnie, może najpierw skończ szkołę, studia, wyszalej się, zamiast od razu ładować się w pieluchy...
A odpowiadając na twoje pytanie - jeśli po ponad roku starań kobieta nie zachodzi w ciążę, to wtedy warto iść do lekarza, wykonać badania hormonalne i w razie potrzeby podjąć leczenie. Nie ma cudownych tabletek, które w magiczny sposób ułatwią poczęcie.

3

Odp: Jak zajść w ciążę jeśli starania są bezskuteczne?

Idziesz do gin, mówisz mu, że chcesz zajść w ciążę, opowiadasz o ewentualnych problemach z cyklem lub innych, robicie badania, w razie potrzeby otrzymujesz leki i tyle. Powodzenia.

4

Odp: Jak zajść w ciążę jeśli starania są bezskuteczne?

ile się starasz już?

5

Odp: Jak zajść w ciążę jeśli starania są bezskuteczne?

lena 812  4 miesiące ... Się staramy i cały czas NIC ... za każdym razem jest mała nadzieja tongue

Emilia Wiem że mam dopiero 18 lat , długo myślałam na ten temat i dokonałam wyboru . Nie jestem na to za młoda czy nie odpowiedzialna . Ja już się w życiu wyszalałam ,tak czuję .. Szkołę skończyłam , pracę też mam ,mieszkanie i ukochanego narzeczonego . Kocham dzieci jak widzę te małe pociechy biegające po podwórku to aż się ciepło na sercu robi , opiekowałam się dużo w swoim życiu dzieciakami , chcę być matką po prostu ..  chciałabym dla kogoś żyć .

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Jak zajść w ciążę jeśli starania są bezskuteczne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024