Trojmiasto - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Trojmiasto

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 70 ]

1 Ostatnio edytowany przez Amani (2014-06-18 18:44:09)

Temat: Trojmiasto

Szukam znajomych z Trojmiasta. Ja mam 29lat, jest tu ktos?:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trojmiasto

Hej Amani smile

3

Odp: Trojmiasto

Hello! Ja jestem z trójmiasta! smile)

4

Odp: Trojmiasto
Anetsien napisał/a:

Hej Amani smile

Hej smile)

5

Odp: Trojmiasto
Shisha_Pangma napisał/a:

Hello! Ja jestem z trójmiasta! smile)

Milo smile) chenie Cie poznam. Przeprowadzilam sie tutaj i nie mam znajomych hmm Jesli przyda sie Tobie nowa kolezanka, to jestem chetna wink

6

Odp: Trojmiasto

Amani odezwij się do mnie na maila smile)

7

Odp: Trojmiasto

Tu Piotr z gdańska, Witam smile.

8

Odp: Trojmiasto
krell napisał/a:

Tu Piotr z gdańska, Witam smile.

Cześć Piotrze smile

Jeśli przyda się nowa koleżanka to jestem chętna smile

9

Odp: Trojmiasto

Oczywiście przyda się koleżanka smile. Jesteś z Gdańska Gdyni Sopotu?

10

Odp: Trojmiasto

Gdańsk smile

11

Odp: Trojmiasto

Widzę, tutaj bardziej ogólny temat, ja jestem z Gdyni, mam 23 lata, od dwóch lat mieszkam w 3mieście i czuję się trochę samotna heh

12

Odp: Trojmiasto

Ja jestem z Pruszcza Gdańskiego i dopiero co się przeprowadziłam tutaj.  Również nie mam znajomych.
mam 20 lat..to chyba nie przeszkoda? smile

13

Odp: Trojmiasto

Prawie 10 lat różnicy, jak dla mnie nie ma znaczenia smile Tez jestem z Pruszcza smile

14

Odp: Trojmiasto

Jak miło, że to nie ma znaczenia wink może spotkamy się wszystkie? Co Wy na to? smile

15

Odp: Trojmiasto

Amani podaj mi swojego maila smile

16

Odp: Trojmiasto

możesz do mnie napisać przez ten portal wchodzac w moj profil wink

17

Odp: Trojmiasto

właśnie nie mogę nie widzę tutaj takiej opcji : <

18

Odp: Trojmiasto

Hej. Jestem z Gdanska. Pozdrawiam smile

19

Odp: Trojmiasto
thunderstorm napisał/a:

Hej. Jestem z Gdanska. Pozdrawiam smile

Hej:)
A może masz ochotę się spotkać?

20

Odp: Trojmiasto

Aktualnie przebywam poza granicami PL:( , ale niedlugo wracam i jesli propozycja spotkania bedzie aktualna to z przyjemnoscia smile

21

Odp: Trojmiasto

ok!

22

Odp: Trojmiasto

czy ktoś miałby ochotę się wybrać? smile

http://pickandroll.pl/wydarzenia/-latino-party

23

Odp: Trojmiasto

smile

24

Odp: Trojmiasto

ja z checia, ale... sad

25

Odp: Trojmiasto

smile to jak wrócisz big_smile A może teraz koś sie znajdzie:))

26

Odp: Trojmiasto

bardzo fajnie trafiłam smile
ja myśle o przeprowadzce do gdańska, chcialabym zacząć od nowa swoje życei po rozstaniu, więc musze znależć pracę, mieszkanie (pokój) i poznać miasto więc i ludzi smile

Amani dlaczego sie przeprowadziłaś do gd? jak wam sie żyje w tym mieście kochani ?
pozdrawiam smile

27

Odp: Trojmiasto
kalaa napisał/a:

bardzo fajnie trafiłam smile
ja myśle o przeprowadzce do gdańska, chcialabym zacząć od nowa swoje życei po rozstaniu, więc musze znależć pracę, mieszkanie (pokój) i poznać miasto więc i ludzi smile

Amani dlaczego sie przeprowadziłaś do gd? jak wam sie żyje w tym mieście kochani ?
pozdrawiam smile

Przeprowadziłąm sie pol roku temu do faceta, ale to byl blad.. Bo wlasnie sie rozstalismy. Glupia sprawa, bo nie znam tu za wielu ludzi, czuje sie samotnie, a teraz to juz w ogole. Nie warto sie tak poswiecac jednak, zwlaszcza jak cos nie do konca gra. Niby wszystko pieknie kolorowo, ale kobieca intuicja mi podpowiadala-NIE. Trzeba bylo jej sluchac.. Nauczka na przyszlosc,  jesli podejmowac takie decyzje to tylko kiedy wszystko jest na 100% pewne:)

28

Odp: Trojmiasto
Amani napisał/a:
kalaa napisał/a:

bardzo fajnie trafiłam smile
ja myśle o przeprowadzce do gdańska, chcialabym zacząć od nowa swoje życei po rozstaniu, więc musze znależć pracę, mieszkanie (pokój) i poznać miasto więc i ludzi smile

Amani dlaczego sie przeprowadziłaś do gd? jak wam sie żyje w tym mieście kochani ?
pozdrawiam smile

Przeprowadziłąm sie pol roku temu do faceta, ale to byl blad.. Bo wlasnie sie rozstalismy. Glupia sprawa, bo nie znam tu za wielu ludzi, czuje sie samotnie, a teraz to juz w ogole. Nie warto sie tak poswiecac jednak, zwlaszcza jak cos nie do konca gra. Niby wszystko pieknie kolorowo, ale kobieca intuicja mi podpowiadala-NIE. Trzeba bylo jej sluchac.. Nauczka na przyszlosc,  jesli podejmowac takie decyzje to tylko kiedy wszystko jest na 100% pewne:)

ja mysle o przeprowadzce od jakiegos miesiaca z tym ze mieszkm za granica i zwyczajnie mam od jakiegos czasu dość tu mieszkania. znam perfect angielski więc może uda mi sie znależc pracę dobrą. przynajmniej w miarę dobrą... łudzę sie tez na milosć big_smile bo jednak za granicą nie jest wcale tak latwo o milosc.

29

Odp: Trojmiasto

Amani możesz mi powiedziec po krotce jak sie ogolnie zyje w gdansku ? czy masz w miare dobra pracę i wystarcza Ci na normalne życie? czy mieszkasz sama czy wynajmujesz pokój? dzięki

30

Odp: Trojmiasto
Amani napisał/a:

Przeprowadziłąm sie pol roku temu do faceta, ale to byl blad..

Nie warto sie tak poswiecac jednak, zwlaszcza jak cos nie do konca gra.

No proszę smile No to miałybyśmy o czym porozmawiać przy drinku i tonie chusteczek do nosa wink Jestem w bardzo podobnej sytuacji smile
Pozdrawiam!

31

Odp: Trojmiasto

Ja tez urodzona w Gdansku:) w lato powinnam byc i jesli potrzebujecie rodowitej gdanszczanki do oprowadzenia lub towarzystwa,sluze pomoca:)

32 Ostatnio edytowany przez kalaa (2014-07-11 17:54:08)

Odp: Trojmiasto

super byłoby sie spotkać na pewno smile

ja zapewne dotre trochę pozniej ale chętnie sie z wami spotkam smile

Amani chcialam do ciebie napisać maila,ale masz zablokowanego.
chcialam tylko ogolnie zapytac o życie, pracę itd w Gdanski teraz dla mnie kazda informacja sie liczy przy podjęciu decyzji smile

33

Odp: Trojmiasto
kalaa napisał/a:

super byłoby sie spotkać na pewno smile

ja zapewne dotre trochę pozniej ale chętnie sie z wami spotkam smile

Amani chcialam do ciebie napisać maila,ale masz zablokowanego.
chcialam tylko ogolnie zapytac o życie, pracę itd w Gdanski teraz dla mnie kazda informacja sie liczy przy podjęciu decyzji smile

Wiadomo...im wieksze miasto tym wieksze mozliwosci. O jaka konkretnie prace Ci chodzi? Zycie,co konkretnie? Mowisz o gdansku konkretnie czy trojmiescie? Jaka dzielnica?

34

Odp: Trojmiasto
kalaa napisał/a:

Amani możesz mi powiedziec po krotce jak sie ogolnie zyje w gdansku ? czy masz w miare dobra pracę i wystarcza Ci na normalne życie? czy mieszkasz sama czy wynajmujesz pokój? dzięki

Mam teraz do dupy sytuacje, lepiej nie mowic.. Ogolnie zyje sie spoko, ja mam w miare prace, mieszkalam z facetem, nadal mieszkam..! mimo rozstania, nie wiem narazie gdzie sie podziac, ale musze sie zmobilizowac i uciekac od neigo, bo nie zniose..

35

Odp: Trojmiasto
na_iwna napisał/a:
Amani napisał/a:

Przeprowadziłąm sie pol roku temu do faceta, ale to byl blad..

Nie warto sie tak poswiecac jednak, zwlaszcza jak cos nie do konca gra.

No proszę smile No to miałybyśmy o czym porozmawiać przy drinku i tonie chusteczek do nosa wink Jestem w bardzo podobnej sytuacji smile
Pozdrawiam!

no to bardzo chetnie, moze sobie humor jakos wzajemnie poprawiomy jak sie wygadamy.. smile

36

Odp: Trojmiasto
kalaa napisał/a:

super byłoby sie spotkać na pewno smile

ja zapewne dotre trochę pozniej ale chętnie sie z wami spotkam smile

Amani chcialam do ciebie napisać maila,ale masz zablokowanego.
chcialam tylko ogolnie zapytac o życie, pracę itd w Gdanski teraz dla mnie kazda informacja sie liczy przy podjęciu decyzji smile

to dziwne, bo nie mam zablokowanego maila, musisz byc po prostu zalogowana by napisac do mnie:)

37

Odp: Trojmiasto
Amani napisał/a:

to dziwne, bo nie mam zablokowanego maila, musisz byc po prostu zalogowana by napisac do mnie:)

Amani, masz zablokowanego maila. Sprawdziłam przed chwilą.

Masakra, że jeszcze mieszkasz ze swoim byłym... Wtedy to jakoś ze dwie tony chusteczek się przydadzą hmm

Ja mam maila odblokowanego, można się odzywać big_smile

38

Odp: Trojmiasto

Amani uciuekaj od niego jak najszybciej, bo bedziesz sie tylko gorzej czuła!

lalka lalka o jaką pracę mi chodzi to sama do końca nie wiem. chciałabym wykorzystać język angielski aby go nie zapomnieć. myślałam moze na początek o recepcji w hotelu, patrzyłam już na ogłoszenia.
Jesli o miasto to nie ważne czy gdańsk czy sopot, byleby 3city smile wiesz jest mi trochę ciężko zdecydować się na wyjazd, chyba się boję bo nie wiem co mnie czeka, z reguły znajduję dość szybko pracę ale nie wiem jak to będzie w polsce...

wy kobietki już ustaliłyście miejsce i czas spotkania ? smile

39

Odp: Trojmiasto

Kalaa- a skad pomysl akurat na trojmiasto?? Jesli hotel poprobuj sopot,gdynia a i w Gd jest pare

40

Odp: Trojmiasto
Lalka lalka napisał/a:

Kalaa- a skad pomysl akurat na trojmiasto?? Jesli hotel poprobuj sopot,gdynia a i w Gd jest pare

pomysl na trojmiast poniewaz jestem  z miasta niedaleko 3city. bywalam tam nie raz i bardzo mi sie tam podoba. moja sis tez tam mieszka smile wiec jesli wrócę to jest jedyna opcja smile

moje myslenie sen z powiek mi zmywa, musze podjąc jakie kroki i coś zdecydować bo ile tak mozna w zawieszeniu i tym myśleniu moim.

41

Odp: Trojmiasto

Pewnie masz dosc uk.... wink no jak masz siostre to fajnie moze Cie przygarnie na poczatek? Bedziesz mogla zajac sie szukaniem roboty. W Sopocie jest najbardziej turystycznie ale mysle ze recepcja w sheratonie ,marinie lub grand hotelu to jeden jesyk malo..wiesz tak sie porobilo zeby byc recepcjonistka lub sekretarka to trzeba wyzszego haha..

42

Odp: Trojmiasto
Lalka lalka napisał/a:

Pewnie masz dosc uk.... wink no jak masz siostre to fajnie moze Cie przygarnie na poczatek? Bedziesz mogla zajac sie szukaniem roboty. W Sopocie jest najbardziej turystycznie ale mysle ze recepcja w sheratonie ,marinie lub grand hotelu to jeden jesyk malo..wiesz tak sie porobilo zeby byc recepcjonistka lub sekretarka to trzeba wyzszego haha..

haha hmm to naucze sie drugiego tongue tylko nie niemieckiego big_smile ale kiedys zaczelam uczyc sie hiszpanskiego wiec moge zaczac znowu tongue

co do sis to ona madzidzie wiec wole tam nie wkraczac tongue wynajem pokoju w tym wypadku tylko.

a Ty czym sie zajmujesz lalka?

43 Ostatnio edytowany przez Lalka lalka (2014-07-12 18:00:15)

Odp: Trojmiasto

Mamy warsztat samochodowy i lakiernie.ale mam to samo uczucie ze tkwie w czarnej dupie,chyba tesknota..niezawsze pieniadze sa w stanie wynagrodzic nie materialne zeczy..tesknie za morzem,gdanskiem,rodakami,drzewami,,za Polska..:) takze wiem co czujesz. Wiesz bedzie troche ciezko , bo od razu szukanie chaty,pracy..ja bym sie doczepila do siory na miesiac:) a nie boisz sie ze polska rzeczywistosc Cie zniechceci? Znam sporo osob co powracaly do Pl a potem za rok,dwa lata spowrotem tu,wiadomo zalezy na jakim etapie kariery zostawilo sie kraj..ja od 8 lat tez stanelam w miejscu.w Pl robota byla dobra,stanowisko tez a tu tak jak mowie jakos nie chce sie podnosic kwalifikacji.. Tu wogole orawie nic sie nie chce tylko sie tyje hahahaha

44

Odp: Trojmiasto

hej, i co udało wam sie spotkac ? ja tez z trojmiasta, tez chetnie poznam kogos nowego smile)

45

Odp: Trojmiasto
klaudia2104 napisał/a:

hej, i co udało wam sie spotkac ? ja tez z trojmiasta, tez chetnie poznam kogos nowego smile)

jeszcze się nie udało. mnie nie ma jeszzce w 3city, ale widze ze dziewczyny sie powoli wykruszyły, więc hmm może się nic z tego nie udać ;/

46

Odp: Trojmiasto

Hej byloby fajnie zoorganizowac cos:) tylko trzeba ustalic czas, miejsce i liste chetnych smile

47

Odp: Trojmiasto

Ja bardzo chętnie nawiążę nowe znajomości smile

48

Odp: Trojmiasto
lilac_wine napisał/a:

Ja bardzo chętnie nawiążę nowe znajomości smile

My z Amani już spotkane smile Czekamy na więcej wink

Twój nick to wynik zainteresowania Miley Cyrus czy bardziej Jeffem Buckleyem?

49

Odp: Trojmiasto
na_iwna napisał/a:
lilac_wine napisał/a:

Ja bardzo chętnie nawiążę nowe znajomości smile

My z Amani już spotkane smile Czekamy na więcej wink

Twój nick to wynik zainteresowania Miley Cyrus czy bardziej Jeffem Buckleyem?

Potwierdzam big_smile Dziewczyny organizujmy się smile) Spotkajmy się big_smile Może jakies tańce:))

50

Odp: Trojmiasto
Amani napisał/a:

Potwierdzam big_smile Dziewczyny organizujmy się smile) Spotkajmy się big_smile Może jakies tańce:))

No!
Proponuję piątek lub sobotę.
Listę na piątek zamykamy w czwartek, listę na sobotę zamykamy w piątek wink

Palec do budki! Zgłaszać się! Łodwagi wink

51

Odp: Trojmiasto

Ja... chociaż chyba jak dzieciak bedę przy Was wink Mam 20 lat.

52

Odp: Trojmiasto

Jeżeli Tobie to nie przeszkadza, to mnie tym bardziej wink

1. Canufeelit

big_smile

53

Odp: Trojmiasto

A kolegę na spotkanie przygarniecie? smile Chętnie kogoś poznam smile

54

Odp: Trojmiasto

mi wiek tez nie przeszkadza smile Tylko nie wiem czy ja nie wyjadę teraz, bo mam urlop.. :] Ale jak nie to ja jestem chętna na wszytskie spotkania big_smile a po urlopie to już w ogóle, faceci tez mogą być, powtarzam za  na_iwna big_smile Łodwagi ;D

55

Odp: Trojmiasto

hej Amani i reszta smile

bedę w gdansku za okolo 3 tyg smile teraz jestem w trakcie szukania mieszkania i ukladania wszystkiego. mniejsza o to zreszta big_smile
więc moze jakieś spotkanie zorganizujemy smile kawka po poludniu albo koktajl pod wieczór smile

56

Odp: Trojmiasto

Ja bardzo chętnie big_smile
Ja też w trakcie szukania mieszkania i układania wszystkiego na nowo wink

57

Odp: Trojmiasto
Amani napisał/a:

Ja bardzo chętnie big_smile
Ja też w trakcie szukania mieszkania i układania wszystkiego na nowo wink

super smile

to odezwę się jak już bedę smile

58

Odp: Trojmiasto

Skupmy się jakoś i spotkajmy ;P Lato nam ucieknie tongue

59

Odp: Trojmiasto

Wróciłam z wojaży, można mnie już spotykać big_smile

60

Odp: Trojmiasto

trójmiejskie kobiety, która chętna na spotkanie? big_smile

61 Ostatnio edytowany przez kalaa (2014-08-23 18:04:37)

Odp: Trojmiasto
Amani napisał/a:

trójmiejskie kobiety, która chętna na spotkanie? big_smile

hej Amani. chcialam do Ciebie napisać e-mail ale sie nie da,masz zablokowaną tę opcję.
Szukam pokoju z fajnymi ludzmi w Gdańsku i pomyslalam,że moze znasz kogoś kto ma wolny pokój i szuka kogoś smile

do mnie możesz pisać e-mail jakby co.

co do spotkania to pewnie bardzo chętnie ale jeszcze z 2tyg mi wszystko zajmie.

62 Ostatnio edytowany przez Uciekający Anioł (2014-08-23 22:37:36)

Odp: Trojmiasto

Hej smile też chętnie się z Wami spotkam. Mam 27 lat i mieszkam w Gdańsku.

63

Odp: Trojmiasto

Hmm ja niczego nie blokowalam smile napisze do Ciebie smile

64

Odp: Trojmiasto

Witam Panie - to kiedy te spotkanie? big_smile

65

Odp: Trojmiasto

Ja też chętnie bym się z Wami zobaczyła smile

Posty [ 1 do 65 z 70 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Trojmiasto

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024