Osoba towarzysząca na weselu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Osoba towarzysząca na weselu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Osoba towarzysząca na weselu

Hej wszystkim,

mam problem z osobą towarzyszącą na wesele. Ślub i wesele już niedługo bo za niecałe 4 tygodnie. Rodzina postawiła nam pod ścianą mówiąc, że musimy! zabrać osoby towarzyszące bo mają tak małą rodzinę ze strony młodego, że nie mają kogo posadzić przy stolikach:/ Dodali także, że będą same pary więc nawet gdybyśmy przyszli sami no to będzie słabo.

No i tu się pojawia problem, bo nie mam z kim iść. Kiedyś miałam samych kumpli, ale wiadomo jak to jest albo są w związkach, kontakty się pourywały, praca, obowiązki. Nie jesteśmy już na 1 roku studiów gdzie się balowało i zawierało znajomości. Część najlepszych znajomych powyjeżdżała za granicę. Zadzwoniłam już do dwóch kolegów ale oboje odmówili, jeden wyjeżdża w sprawach służbowych za granice, a drugi (o czym nie miałam zielonego pojęcia) tak nienawidzi wesel, że nawet do swojej rodziny nie chodzi..

Nie wiem co robić, nie chcę wydzwaniać po ludziach których widziałam średnio rok temu i się prosić. Nie mamy kontaktu, pomyślą, że jakaś desperatka ze mnie skoro do nich dzwonie po tak długim okresie niewidzenia się i nie mam innych znajomych.

Wesele się zbliża, a ja nie wiem co robić. Iść samej i zanudzić się na śmierć? Czy odwołać obecność, czego nie chce robić z szacunku do rodziny i kuzyna, który jest chrześniakiem mojej mamy.

Ratunku!! sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Osoba towarzysząca na weselu

a co to za wymagania, że musisz kogoś mieć? Kuzyn robi weselicho na ilość czy chce by towarzyszyli mu w tym dniu jego bliscy? Nie masz z kim iść -idź sama, będzie Twoja rodzina, będziesz miała z kim posiedzieć pogadać. Ja już lepiej czułabym się właśnie sama niż z jakimś kolegą dorwanym na siłę, który jeszcze miałby mnie dodatkowo krępować...;/ bez sesnu, pierwszy raz spotykam się z takim podejściem.

Swoją drogą znam przypadek gdzie na weselu od strony panny młodej było 200 osób, od młodego 80 i przeżył, i dobrze się bawił bez jakiegoś musu równości przy stołach.

3

Odp: Osoba towarzysząca na weselu

Wiem, że beznadziejne podejście ale co zrobić? Od panny młodej ponad 80 a od pana młodego zaledwie 14 (już z rodzicami) i ja 15, 16 jeśli kogoś znajdę.

Teoretycznie też wolałabym sama iść. Ta rodzina to sami faceci, wszyscy żonaci. No i wujkowie z ciociami. Przecież nie będę dziewczynom mężów odbijać do tańca:P Oni sami zapowiedzieli, że będzie mało młodych i nie będzie żadnych singli. Więc każdy będzie w swojej parze się bawił, póki się nie upiją..

jestem załamana hmm

4

Odp: Osoba towarzysząca na weselu

Zaproś koleżankę wink

5

Odp: Osoba towarzysząca na weselu
Iceni napisał/a:

Zaproś koleżankę wink

Niezły pomysł.
Autorka nie będzie się nudzić. Goście też.
Istnieje tylko obawa, że "ukradną" Młodym to wesele, bo nie o nich będzie się najwięcej mówiło wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Osoba towarzysząca na weselu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024