Planowanie planowania- czyli przymiarki do ślubu i wesela. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Planowanie planowania- czyli przymiarki do ślubu i wesela.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Planowanie planowania- czyli przymiarki do ślubu i wesela.

Planowanie planowania- czyli przymiarki do ślubu i wesela. Już rozwijam temat. Może to będzie głupie, ale chce sprawdzić, bo może rzeczywiście to ze mną/nami jest coś nie tak.

Jak już wspominałam w kilku wątkach jestem z moim M. 3 lata... ponad trochę. Nie jesteśmy zaręczeni, ale to "formalność" choć nie ukrywam, że bardzo ważna smile i przyjemna- M. ostatnio dał mi do zrozumienia, że może pod koniec roku... w sumie to też mało istotne.

Przepraszam, że piszę tak haotycznie.

Sedno. Rozkminiamy pobranie się gdzieś za 3 lata... czy dla was wydaję się być to śmieszne? Tzn. Robienie tak dalekich w czasie planów... Nie ukrywam, że jedyną przeszkodą są pieniądze, których zwyczajnie w świecie teraz nie ma. Nawet mama dała mi do zrozumienia tekstem : "no za trzy lata pokończą mi się kredyty to mogę wam zrobić wesele" wink...
Oczywiście zaznaczam, że nie roglądamy się jeszcze za niczym... nie rezerwujemy dat itp. Po prostu, zostalo powiedziane, że za rak, dwa można by było zacząć już poważne przygotowania, żeby za te trzy lata ślub i wesele się odbyły... Czy to jest śmieszne?

Boli mnie, jak inni się z tego śmieją, bo dla mnie samo oświadczenie tego, że coś rusza się w tym temacie (mimo, że to tylko słowa) sprawia, że czuję się, no co tu dużo gadać, dobrze. smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Planowanie planowania- czyli przymiarki do ślubu i wesela.

osobiście uważam, że wcale to nie jest ani głupie, ani śmieszne. Żyjemy w takich czasach, że ludzi zwyczajnie nie stać na wesele, które jest bardzo kosztownym przedsięwzięciem. Wiem, bo jestem w trakcie planowania czerwcowej uroczystości. budżet był na początku 20tys. ale mogę sobie zapomnieć, że to tyle wyjdzie. Na bank dużo więcej... Ale moja mama zgromadziła sobie pieniądze na ten cel, narzeczony również. Ale wiele osób w moim otoczeniu bierze ciche śluby cywilne, bo nie mają kasy na wesele. Szkoda:( Więc się nie przejmuj - moim zdaniem;)

3

Nie śmieszne...u nas to było już gadanina o ślubie ohoohohohoho i jeszcze dalej- głownie z tej drugiej strony.

Poza tym teraz standard że cale trzeba rezerwować minimum półtora roku wcześniej aby móc sobie wybrać to co każdemu pasuje smile

Ślub jest drogim wydatkiem i zorganizowanie go w ciągu 306 iesiacy to naprawde trudno sprawa ze strony ekonomicznej jak i częste i geste latanie i załatwianie.

4

Mamy rok 2011 a ja w październiku 2010 ustaliłam z chłopakiem datę ślubu na 5 listopada 2016 roku. Daleko sięgające plany? Może. Śmieją się? Oczywiście.
Uważam jednak, że to nasza sprawa. Mogę oglądać sobie suknie, bukiety i całą resztę przez 6 lat i nikomu nic do tego. Cieszymy sie tym, co jest i z tego, co nas dopiero czeka wink

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

5

My z Robertem zaręczyliśmy się w zeszłym roku w sierpniu, miał być bajeczny ślub i wesele, przeliczyliśmy wszystko i wyszło nam 50tys tongue więc ślub będzie na plazy na Sri Lance, wesele to 5 daniowa kolacja na plazy a podroz poslubna na Malediwach- koszt 25 tys wszystko, wiec chyba jasne jest że bez dwóch zdan olaliśmy ślub i wesele w Polsce tongue
i nasze jedyne zmartwienie to obrączki, i moja suknia żeby była na maksa przewiewna wink
Najlepiej jest określić dokładnie czego tak naprawdę się chcę i jaką mamy wizję tego dnia, bo nie koniecznie musi kogoś rajcować ślub z ogromnym weselichem wink

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Planowanie planowania- czyli przymiarki do ślubu i wesela.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018