Zachłanny szwgier - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Zachłanny szwgier

Nie wiem co mam robić i gdzie się udać. Teściowie mojemu mężowi przepisali zimie i gospodarstwo pomijając resztę dzieci (syna i córkę). Ziemia została przepisana z klauzulą o dożywocie, teść już nie żyje. Ziemia została przepisana jak mąż był kawalerem, po ślubie zamieszkałam u męża i tam jestem zameldowana i nasze dwie córki. Dwa lata temu mąż zlikwidował gospodarstwo siostrze i bratu przepisał po 5 h ziemi, resztę zostawił sobie, tą ziemię teraz obrabia brat męża do domu wprowadził się syn brata bez meldunku, zajął nasze pokoje. My z mężem kupiliśmy mieszkanie na kredyt, w tym nowym mieszkaniu jeszcze nie zameldowaliśmy się. Szanowny braciszek męża teraz nachodzi nas ciągle wydzwania żeby mu odpisać resztę ziemi i mówi że będzie za nas spłacał kredyt. Ja powiedziałam temu człowiekowi że mąż nie odpisze mu ziemi a on do mnie że nie mam wstępu do domu tam gdzie jestem zameldowana  że mnie wygoni. Czy on ma prawo mnie wygonić co ja mogę zrobić bo mój mąż to ciota i boi stawić sie bratu, czy mogę mieszkać w mieszkaniu bez meldunku a jak nie to co mam zrobić bo z tamtego domu na razie nie chcę wymeldować się. Czy w jakiś sposób mogę zabezpieczyć córki aby tej ziemi nie stracić, bo szwagier podstępem może wymusić od mojego męża podpis u notariusza. Proszę o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zachłanny szwgier

A kto jest właścicielem domu ?

3

Odp: Zachłanny szwgier

Właścicielem domu jest mój mąż.

4

Odp: Zachłanny szwgier

Bądź spokojna , z tego co piszesz , brat próbuje Twoim męźem manipulować . Ty musisz być czujną , żeby mąź nie dał się zastraszyć .

5

Odp: Zachłanny szwgier

Czy mogę mieszkać w mieszkaniu bez zameldowania, bo ze względu na podłość szwagra nie chcę wymeldować się z domu, bo wtedy nie będę miała tam wstępu a mam tam swoje rzeczy i jeszcze na przyszłość któraś z córek będzie miała dom.

6

Odp: Zachłanny szwgier

Moim zdaniem moźesz mieszkać bez meldunku i możesz podawać nowy adres  do korespondencji tam gdzie teraz mieszkasz , a stały pozostaje bez zmian . Nawet nie myśl o wymeldunku !!!!! Moi znajomi wybudowali dom i mieszkali w nim bez meldunku 15 lat .  Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania , to w każdym Urzędzie Miasta w pokoju Spraw Obywatelskich możesz dopytać , ale przypuszczam , że powiedzą Ci to samo , co Ja . To Syn szwagra mieszka nie legalnie w waszym domu i Wy w każdej chwili możecie zażądać od niego , aby się wyprowadził i możecie wezwąć policję i dostanie nakaz opuszczenia waszego domu  . Dom jest Waszą własnością i Wy decydujecie , kto może wejść do tego domu PAMIĘTAJ .

7

Odp: Zachłanny szwgier

Dziękuje Ci Agatan za pomoc już jestem spokojniejsza

8

Odp: Zachłanny szwgier

Wysłałam Ci pilną wiadomość na maila .

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2023