Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?

Szukam opinii ludzi, którzy korzystali z liporoyal I lub II, ale w gabinecie bez żadnych zniżek i ofert z groupona po 50zł, bo to wielka ściema. Czy ktoś kupował takie zabiegi?
Osoby z kilkoma postami (ja w sumie mam tylko 1 ale ja tylko pytam big_smile) niech nawet nie piszą, bo wiadomo, że w tych tematach większość użytkowników to tylko konta do reklamy, które mają po 20 postów.

Jedyną pozytywną informację przeczytałam od użytkownika "panna mrau" na innym forum , która zachwalała w 2011 liposukcję, i nie podała gdzie robiła zabieg. Sama ma ponad 3000 postów, więc wygląda na to, że nie jest to ustawione.
Poza tym nikt za bardzo nie chwalił się efektami.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?

Z chęcią podłączę się do tego wątku. Interesują mnie Wasze opinie na temat zabiegu modelującego sylwetkę FOCUSHAPE. Czy jesteście zadowolone z efektów? Polecacie? Odradzacie?

Piszcie śmialo, jak dla mnie możecie mieć nawet 2 posty ;-)

3 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-02-06 16:07:28)

Odp: Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?

ja mogę się wypowiedzieć na temat vaser lipo, wiem, że jest we [spam]. moja przyjaciółka rok przed ślubem sobie zrobiła tam zabieg odsysania z ud i brzucha. po prostu zrobiła sobie prezent przedślubny smile z jej opowieści sam zabieg nie jest nieprzyjemny a jeśli chodzi o efekty, to mogę się wypowiedzieć "z pierwszej ręki", że są naprawdę widoczne i to praktycznie od razu !!

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Czy u kogoś liposukcja ultradźwiękowa zadziałała?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018