słów kilka od kjersti...:-) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » słów kilka od kjersti...:-)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: słów kilka od kjersti...:-)

Witajcie
Jestem tu pierwszy raz i szczerze zupełnie nie wiem od czego zacząć...Szukam miejsca gdzie mogłabym porozmawiać o wszystkim,również o sprawach,z którymi nie do końca umiem sobie poradzić.
Mam 22 lata,ponad półrocznego synka,jego tata jest z nami,kocham go ale mam wrażenie,że ojcostwo zastało go zupełnie niegotowego do tej roli.Stara się ale wciąż jest dużym dzieckiem,a mnie momentami strasznie brakuje jego wsparcia...
Nasz synek jest cudowny i staram się wierzyć,że dla niego będziemy w stanie wszystko poukładać...Jednak bywają chwile,kiedy czuję,że idę swoja drogą zupełnie nie z takim człowiekiem z jakim powinnam...
Dni mijają mi na opiece nad synkiem,poza tym studiuję zaocznie,cenię dobrą muzykę i uwielbiam czytać.
Kiedy moge sobie na to pozwolić bywam rozmarzona i romantyczna,bardzo lubię ludzi-mimo wszystko i dzieki wszystkiemu.Mam ogromną nadzieję,że będę mieć tu szansę na rozmowę,której nie raz tak mi brak...Serdeczne powitalne pozdrowienia dla wszystkich na forum:-)
p.s.Kjersti to norweskie imię żeńskie,pochodzi z książki,którą pochłaniałam w dzieciństwie.O dziewczynce,której życie radykalnie zmienia jedno wydarzenie i której ciężko odnaleźć się w nowej sytuacji...

"I don't even want to try
to become the one who will save your halo."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: słów kilka od kjersti...:-)

Witaj Kjersti:) Piękne imię o ciekawym  znaczeniu! A z jakiej to książki?

3

Witaj:-)
Książka ma właśnie taki tytuł "Kjersti" a napisała ją Babbis Friis Baastad

4

Witaj , miło Cię poznać no i widzę że słuchasz  Happysad:) Ja też ich lubię!

A ja właśnie dostałam moją pierwszą pracę jako rekruterka w firmie rekrutacyjnej. Zanim poszłam na interview poczytałam sobie tutaj na forum dyskusje o o rozmowie kwalifikacyjne i pisaniu CV. No i powiedzmy, że wiedziałam dzięki temu czego mogę się spodziewać...A w rzeczywistości okazało się, że pytali mnie o zupełnie inne rzeczy:) Ale udało się!

Do napisania!!!:)

5

To ciekawe, ze historia ksiazkowej bohaterki powraca do Ciebie po latach. Jestes mloda mama, a Twoj partner nie dokonca jeszcze odnalazl sie w nowej sytuacji bycia ojcem. To ogromna zmiana dla mlodego mezczyzny. My kobiety jestesmy przez nature bogatsze o instynkt macierzynski i te 9 miesiecy, kiedy pod sercem nosimy nasze malenstwo. Mezczyzna po raz pierwszy czuje sie naprawde ojcem, kiedy trzyma malenstwo na rekach.
Przesylam pozdrowienia dla Ciebie i Twoich chlopcow :-) !

6

Dziekuje za pozdrowienia:-)
Bardzo bym chciala aby tata mojego malenstwa poczul sie w pelni odpowiedzialny i gotowy do swojej roli...Byc moze potrzebuje wiecej czasu.Wiem,ze nam obojgu zalezy zeby nam sie udalo,zeby nasza mala rodzinka pelna byla ciepla,zrozumienia i bezpieczenstwa.Wiec chyba jest szansa na to,ze kiedy partner odnajdzie sie w sytuacji,bedzie bardziej wspieral rowniez i mnie.Nie wiem tylko co zrobie jesli czas bedzie mijal a nic nie bedzie sie zmienialo...
Czasem mam wrazenie,ze mimo uplywu lat nie przestaje byc choc troche podobna do Kjersti...
A LuShin gratuluje nowej pracy:-)Ja jeszcze na swoja musze poczekac:-)
Dziekuje za serdeczne powitanie mnie na forum:-)

7

Witam smile Ja też jestem mamą i narazie cały swój czas poświęcam moim dziecią, z małym wyjątkiem na odwiedzenie forum big_smile Napweno miło spędzisz tutaj czas.

"...20 lat mineło jak jeden dzień, nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień..."

8

Oj tak moj czas rowniez prawie w calosci nalezy do mojego szkraba,ale mam nadzieje,ze uda mi sie zagladac tu czesciej niz rzadko:)Jest wiele rzeczy,o ktorych chcialabym porozmawiac.Pytanie tylko czy bede potrafila,bo sa tematy,w ktorych nawet ciezko sformuowac mysli,a te przewaznie najbardziej gryza...

9

Witaj :0

Dum spiro, spero

10

Witamy smile

...I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę, że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem do spełnienia...
...Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele, które dopiero zaczynają świecić...

11

Witamy serdecznie smile

12

Witaj wink

13

Dziewczyny - kjersti jest z nami od dawna wink

Być jak płynąca rzeka...

14

Witaj serdecznie na forum smile Miłego pobytu i owocnych dyskusji życzę wink

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » słów kilka od kjersti...:-)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018