Matematyka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Matematyka

Proszę pomóżcie mi chodzi mi o obliczenie 50 ml ile te centymetrów.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Matematyka

50 ml to 50cm^3

ale wtf?

3

Ale nikt nie napisał, że sześciennych ;p

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

hmm..raczej nie możliwe te 50cm.

Tata mial na wypisie ze guz 50ml  zadal mi pytanie jaka to jest dlugosc raczej guz i 50 cm niemożliwe hmm...

5

thepass, really? o.O
1 ml to jednostka objętości, więc logiczne, że przełożyć da się to na inną objętość w tym wypadku cm^3...

nieszczęśliwa, nie, guz nie ma 50 cm a 50cm^3. Tak na pierwszą myśl to by było coś ok. 3,5 cm długości, ale ciężko to sobie wyobrazić bo przecież guz nie jest płaską powierzchnią, ale na chłopski rozum to właśnie mniej więcej tyle będzie.

6

Really really, dlatego potraktowałem to troche żartobliwie (;p). 50ml to mały kieliszek wódki w koncu.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

7

Temat założony w dziale życia studenckiego, to nawet ten kieliszek wódki by się zgadzał ;p jeśli kieliszek będzie prostopadłościanem, to długość jego ścianek wyniesie ok. 5,5 x 4 x 2,3 cm, a jeśli ktoś pokusiłby się na czaderskie kieliszki w kształcie kuli, to ich promień wyniesie ok. 2,3 cm ;p no!

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021