Stewardessa a wzrost - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Stewardessa a wzrost

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Stewardessa a wzrost

Mam 17 lat i.. moim największym szczęściem byłaby praca jako stewardessa. Od zawsze uwielbiam podróże, uwielbiam przebywać w towarzystwie ludzi, kocham latać, nienawidzę nudy i rutyny, uwielbiam kiedy codziennie coś się dzieje, uwielbiam wszystko co związane z lotniskiem, kiedy widzę samolot łza kręci mi się w oku  roll Po prostu kocham wszystko co jest związane z pracą na lotnisku, czy też w samolocie. Znam j. angielski i oprócz tego na perfect hiszpański. Nie interesuje mnie żadna inna praca, nie czuję do żadnej pociągu sad Znajomi mówią: "odpuść sobie! to praca dla samotniczek", "nie dostaniesz się, to jest za ciężkie", "poszukaj czegoś lepszego", ale ja się ich nie słucham... Jestem pewna że stewardessa to praca w którą WŁOŻYŁABYM CAŁE SWOJE SERCE aby tylko się dostać i być jak najlepszą stewardessą. Spełniam wszystkie warunki oprócz jednego.. mam 153 cm wzrostu sad Znajoma która kształci się w tym kierunku powiedziała że wszystkim dziewczynom poniżej 160 cm na miejscu mówią baj baj. Co sądzicie?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2014-06-06 15:59:38)

Odp: Stewardessa a wzrost

Obawiam się że może tak być ponieważ:

a) Stewardessy muszą bez problemu sięgać do luków bagażowych
b) Stewardessy robią mały instruktaż typu gdzie jest toilet, którędy uciekać itp tongue i muszą być dobrze widoczne dla innych pasażerów a wiadomo że im wyższe tym lepiej je widać.

Najlepiej nie pytaj nas tylko zadzwoń, napisz do kilku firm z zapytaniem czy mają jakieś wymagania dotyczące wzrostu.

Tak jak czytam to musisz mieć około 170 możesz być niższa, ale zasięg ramion powinien wynosić około 112 cm, musisz być szczupła i nie mieć tatuaży ;p Generalnie szukaj w różnych firmach bo u niektórych to jest 157 a u innych 170. W większości za to nie możesz mieć piercingu i tatuaży i musisz być szczupła, a także idealnie zdrowa, znać dwa języki obce.

PS ale minimum jakie znalazłam to 157

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Stewardessa a wzrost

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018