Szukam koleżanki z Podkarpacia i nie tylko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki z Podkarpacia i nie tylko

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 67 ]

Temat: Szukam koleżanki z Podkarpacia i nie tylko

Witajcie

Ostatnio dokucza mi brak koleżanki z którą można pogadać o wszystkim. Jeśli są tu dziewczyny z podobnym problemem to chętnie z nimi popiszę:)
Wiek nie ma znaczenia, jeśli uda się znaleźć wspólny język.
Bardzo bym się ucieszyła jeśli znalazłaby się jakaś osoba z podkarpackiego, ale z innych województw też chętnie poznam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam koleżanki z Podkarpacia i nie tylko

Cześć jestem też  podkarpackiego:) szukam koleżanek i fajnych dusz do pogadania wypicia kawulca

3

Maggie05 napisał/a:

Witajcie

Ostatnio dokucza mi brak koleżanki z którą można pogadać o wszystkim. Jeśli są tu dziewczyny z podobnym problemem to chętnie z nimi popiszę:)
Wiek nie ma znaczenia, jeśli uda się znaleźć wspólny język.
Bardzo bym się ucieszyła jeśli znalazłaby się jakaś osoba z podkarpackiego, ale z innych województw też chętnie poznam.

witaj jestem Ania mieszkam w Kołobrzegu chętnie popiszę  pozdrawiam smile

4

Ooo w końcu! napisz coś więcej o sobie na mojego maila, bo widzę że Ty masz ustawiony jako prywatny i nie wyślę Ci wiadomości:/

5

ania3001 napisał/a:

witaj jestem Ania mieszkam w Kołobrzegu chętnie popiszę  pozdrawiam smile

jeśli tylko masz chęć to pisz na maila, na pewno odpowiem smile

6

Witam email naprawiony jak coś to możesz też skrobnąć kilka słów o sobie. Na razie wiem tylko tyle że jestem trochę starsza hahah:)rocznikowo a duchem to się zobaczy .Pozdrawiam

7

hejka! ja tez jestem z podkarpacia:Dnapisz cos o sobie...chętnie z Tobą porozmawiam:D3maj sie cieplutko;)

8

Miło, że się odezwałyście dziewczyny smile napisałam do Was maile, czekam na odp smile

9 Ostatnio edytowany przez Kiri9 (2014-05-04 21:51:15)

Witajcie laski:) napisałam Wam też maile. Dowiemy się o sobie parę słów, jak tam po majówce?
Pozdrawiam

10

A jaki charakter mają miec te znajomosci? Tylko internetowe czy w realu tez? Bo jak tak byłabym chętna, o ile to nadal aktualne.

11

Też jestem z Podkarpacia :]

12

BlackDarkLady popatrzyłam na twój profil, szkoda że aż z Krosna jesteś, niby niedaleko, ale za daleko na ewentualne spotkania. też uwielbiam Skandynawie odkąd jakoś 10 lat temu przeczytałam sage o ludziach lodu. Nie wiem co mi wtedy odbiło, ze tak nałogowo zaczełam wkręcac sie w te tematy. Teraz wsumie troche minęło. Malować przestałam pare lat temu, po tym jak zdałam sobie sprawe ze nie mam jednak talentu, teraz chce do tego wrócic. A co tam, ważna jest sama pasja, mimo tego ze efekty nie powalają big_smile

13 Ostatnio edytowany przez lena86 (2014-05-18 12:36:04)

Cześć dziewczyny,

klika miesięcy temu szukałam na tym forum bratniej duszy z moich okolic i nikogo nie było, teraz widzę, że znalazło się kilka kobitek.
Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, gdyż ostatnio dokucza mi samotność (w sensie brak koleżanek z którymi można o wszystkim porozmawiać).
Jestem osobą wrażliwą, z troszkę melancholijną naturą, prowadzącą bogate życie wewnętrzne smile nie jestem jednak taką całkowitą pesymistką, bo lubię również się pośmiać i potrafię dostrzec pozytywne strony życia.
Lubię ambitne kino i książki, wyprawy w Bieszczady (i ogólnie wycieczki), fotografię.

proszę pisać na mojego maila- chętnie porozmawiam i wirtualnie i na żywo

papey - musisz pochwalić się swoimi pracami, a nie wmawiać sobie że nie masz talentu - pozwól ocenić to innym smile

14

Witam, jestem w dołku życiowym i poszukuję kogoś z kim mogłabym porozmawiać. Osamotniona z Podkarpacia

15

Witam,  poszukuję kogoś z kim mogłabym porozmawiać.Ostatnio doskwiera mi samotność.Nie jestem Podkarpacia ale chętnie popiszę e-mail'owo ;-) Pozdrawiam wszystkich

16

witam;)
równiez szukam kolezanki .. jestem z podkarpacia z miła chęcia poznam kogos  z okolic .. bo naprawde czasem juz mam dosc gnicia w tym domu a polowe znajomych powyjeżdzało ;(( chciała bym gdzies z kims wyjsc  na rower ,, na spacer gdzie kolwiek żeby jakos  spedzic ten czas .:) lubie spedzać aktywnie czas wolny  .. pozdrawiam ;p

17

Jak ktoś by sie chciał kiedyś spotkać w Rzeszowie to jestem chętna:)

18

Cześć smile jestem z Podkarpacia, bardzo chętnie pogadam! smile

01.09.12 <3
Kocham Cię! :*

19

Hej tez jestem z podkarpacia okolice rzeszowa:) i ostatnio wlasnie coraz bardziej brakuje mi osoby z ktora moglabym pogadac o wszystkim i o niczym, szczegolnie teraz gdy praktycznie wszyscy znajomi maja zamiar wyjechac za granice;).

20

Domi2121 napisał/a:

Hej tez jestem z podkarpacia okolice rzeszowa:) i ostatnio wlasnie coraz bardziej brakuje mi osoby z ktora moglabym pogadac o wszystkim i o niczym, szczegolnie teraz gdy praktycznie wszyscy znajomi maja zamiar wyjechac za granice;).

heh, mam tak samo. A możesz powiedzieć w jakich okolicach mieszkasz? smile bo być może mieszkamy niedaleko siebie, hehe smile

01.09.12 <3

21

Mieszkam tak ponad 30 km od rzeszowa, okolice sokołowa małopolskiego, o ile Ci to cos mowi:D

22

ehh.. no niestety nie bardzo tongue ja mieszkam w drugą stronę od Rzeszowa, hehe smile

01.09.12 <3

23

no to przeciez nic nie szkodzi, w razie czego rzeszow najbardziej optymalne miejsce hehe:) moze napiszcie cos o sobie czym sie zajmujecie:)?

24

no ja jestem tegoroczną maturzystką smile ukończyłam technikum smile no i obecnie szukam pracy, ale ciężko mi to idzie, niestety hmm a Ty czym się zajmujesz? smile

01.09.12 <3

25

Oo do rzeszowa gdzies chodzilas do technikum?, no ja studiuje na politechnice i tez sobie pracuje:).

26

nie nie, nie w Rzeszowie smile też bym chciała pracować, ale ciężko tą prace znaleźć wink i jak Ci sie studiuje? smile

01.09.12 <3

27

szukasz jakiejkolwiek czy cos w swoim zawodzie chcialabys robic? aa odkad zaczelam pracowac a dopiero od tego semestru, to juz mi sie nie chce studiowac, szczegolnie teraz w najgorszym okresie, dzisiaj dopiero troche odpoczywam bo mialam w tym tyg. 4 kolokwia i po prostu ledwo zyje, a nastepne wcale nie zapowiadaja sie lepiej;)

28

uuu.. to współczuje :* szczerze mówiąc to jakiejkolwiek, ale kurcze albo dla facetów albo trzeba mieć doświadczenie itd. a przecież gdzieś to doświadczenie trzeba nabyć, a nawet nikt szansy nie chce dać smile

01.09.12 <3

29

noo niestety tak to bywa w naszej kochanej Polsce.. no ale jak bd uparcie szukac to na pewno znajdziesz:)

30

noo to pewnie, że znajdę.. trzeba wierzyć! big_smile hehe tongue a może popiszemy na gg? smile będzie łatwiej, wygodniej smile jeśli oczywiście chcesz smile

01.09.12 <3

31

Oki, to moj nr 50806152, piszcie:)!

32

hej:* ja też z podkarpackiego , a dokładnie Rzeszów smile fajnie tak sobie poklikac tez doskwiera mi brak koleżanek wszystkie które były ulotniły sie po urodzeniu mojego dziecka smile

33

Hej i ja z okolic. Fajnie poznawać nowe osoby tak więc może akurat warto tu skrobnąć posta :-D

34

gumalalala napisał/a:

hej:* ja też z podkarpackiego , a dokładnie Rzeszów smile fajnie tak sobie poklikac tez doskwiera mi brak koleżanek wszystkie które były ulotniły sie po urodzeniu mojego dziecka smile

hej :* skądś to znam wink

01.09.12 <3

35

To i ja się podłączę pod temat wink Swego czasu trochę się udzielałem na tym forum, później była przerwa, teraz czas na come back wink Oczywiście, również zamieszkują woj. podkarpackie. Chętnie porozmawiam (ale i pomogę, wysłucham, doradzę jak tylko będę mógł) z przedstawicielkami płci pięknej, nie tylko z Podkarpacia smile

46,XY wink

36

witam, tez jestem z podkarpacia:)

37

Witaj mariola856 smile A konkretnie która część województwa?

46,XY wink

38

Co tutaj tak cicho:)?

Posty [ 1 do 38 z 67 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki z Podkarpacia i nie tylko

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018