Zycie w separacji widziane przez faceta - czy rozwod to ostatecznosc? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Zycie w separacji widziane przez faceta - czy rozwod to ostatecznosc?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zycie w separacji widziane przez faceta - czy rozwod to ostatecznosc?

Przychodzi  taki moment w zyciu człowieka ,ze zastanawia sie . ...Mysli nad czym tak rozmysla .Pierwsza mysl - o zyciu .Druga mysl - co jest najwazniejsze w zyciu . Trzecia - i tu zaczyna sie problem.Przeciez zyjemy cieszmy się życiem ? jest takie krótkie i nieubłagalnie mija . Może zaczne od siebie ,siedze w domu i rozmyślam ,siedze sam ,bo tak chciałem ,bo tak mam ,bo na to zasłuzylem .Jakis powod musi być ,by siebie nie obwiniać . Zaczalem się cieszyc jak miałem 7 lat ,ze ide do szkoły ? wow nowi koledzy ,nowe otoczenie .Szybko mi przeszło ,bo gdzies brakowało sensu ,a może trudne dzieciństwo - jakos trzeba się tłumaczyć. Szkoła podstawowa minęła jak z bicza trzasnął ?nikt nie zauwazyl ,ze cos ze mna nie tak ? oprócz pani od polskiego ,bo jej pyskowałem .Pyskowalem ,bo była mloda ,ładna i mi się podobała .Skonczyłem tam jakas zawodowke ? elektromonter ( zawod przyszłościowy)przecież Lech tez był elektrykiem ,a ja mam jeszcze monter ,wyzsza ranga. Ok udało się ,przebrnąłem w  zycia dorosłego faceta .Skonczone 18 lat i poszukiwanie kobiety zycia ,a gdzie szkola dalej ?? Nie było czasu -robic cokolwiek i załozyc rodzine . Zakochałem się mając 19 lat ,choć tak naprawdę nie wiedziałem wtedy chyba co to miłość . Ale udało się i ona mnie kochała ? to już cos .Wiec czas się zenic i tak w wieku 21 lat zostałem mężem . Majac 22 lata zostałem ojcem ? to już była potega mojej radości i jest do dziś. Pozniej był okres dorabiania się ? jak to zawsze bywa w młodym malzenstwie ? starałem się jak moglem i moja żona tez. Ale nie szło tak jak ,by się chciało ? wiec czas na wyjazd zagranice . Pierwszy wyjazd był najgorszy ,bo daleko i zjezdzalem co 6 miesiecy. Tesknilem jak cholera chciałem do domu po miesiącu ?ale zona stwierdzila ,ze musze tam pozostać ,bo tutaj w Polsce nie damy rady. Ok może i miała racje ,ale dziś wiem ,ze to był mój koniec malzenstwa. Zostałem dwa lata wszystko się oddaliło i staliśmy się obcymi ludzmi dla siebie . Były moje agresywne wybuchy zlosci i ja to wiem. Była jej zdrada i to tez wiem . Ale to nie stało się bez przyczyny.Nie szukam winnych i nie szukam usprawiedliwienia dla siebie.Ok wrocilem i jakos się układało ,ale w mojej głowie był zal ,zal i zal . Udawalem ,ze jest ok ,bo jest syn i warto zyc i to ciagnac dalej ? błąd następny . Zaczeło się ukladac i nawet było momentami super . Mimo wszystko nie potrafiłem zaufac i sam niszczyłem ten związek swoja zazdroscia , trwałem w tym ?bo tak wypadało ,bo kochałem jeszcze.Trwalismy i się klocilismy ? czas skonczyc .Decyzja zapadła ? rozwod . Pierwsze podejście nawet udane ,ale do drugiej sprawy nie dotrwaliśmy ? kochaliśmy się ( to wiem ). Wybaczanie itp. ..Przeszlo bokiem i byliśmy razem nadal . Trwalem w zazdrości ciagle i jej wyjście do koleżanki było katorga ? wiec znowu zawaliłem i stałem się agresywny i nerwowy. Kłotnia itp. .. i rozwod nr 2. Tez nie wypalił i mimo ,ze mieszkaliśmy osobno ? spotykaliśmy się po kryjomu przed wszystkimi. Az zamieszkaliśmy razem ponownie. Myslalem ,ze to już koniec tego cyrku .Ja nie wytrzymałem i oczywiście ona tez ? zawsze wracalo to co było ,po jakims czasie .Rozwod nr 3 skonczyl się separacja i tak pozostało do tej pory .Mieszkalismy razem ,ale osobno ? nic przyjemnego .Wiec wyjechałem ponownie i stwierdziłem ,ze czas zapomnieć o żonie .Zabawa i praca i zabawa i praca ? czegos i kogos mi brakowało ciagle ? tęskniłem za nia . Mowilem jej to i pisałem i wtedy zrozumialem ,ze ona tez mnie kocha jeszcze. Postanowiła przyjechać do mnie i pozostać ,a później miał syn do nas przyjechać.Byłem szczęśliwy i zadowolony jak nigdy . Ale nie trwalo to długo ? po 1,5 roku wróciło to co mnie bolało i zaczelismy się ponownie oddalać .Wiec ona jest tutaj gdzie ja .Dzis mieszkam sam i może tam kogos mam ,ale bitwa z myślami ciagle pozostaje . Czy ze mna jest cos nie tak ,ze staram się o czyjas miłość ? a później ja tak nagle trace i nie kontroluje siebie .Czy może gdzies wcześniej popelnilem blad ,ze tak to wyglądało . Ciesze się życiem ,ale na poł gwizdka ,bo cos zrobiłem nie tak .Wiem ze obwinianie siebie jest złe ,ale konczac to co pisze spocząłem na tym co zacząłem . A pisze to bo mam nowa klawiaturę ?.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Summerka (2014-04-26 09:42:32)

Odp: Zycie w separacji widziane przez faceta - czy rozwod to ostatecznosc?

Każdy robi błędy.

3

Zastanowiło mnie to co opisałeś, są tu dojrzałe i mądre przemyślenia. Własnie jak to jest, że mając rodzinę, żonę, dzieci, pracę ciągle szukamy? tylko czego? Jest w nas niepokój, coś co nie każe cieszyć się z tego co mamy, nie  cieszymy się, że obok jest bliska osoba, którą mimo iż kochamy to jednak ranimy, wracamy, odchodzimy, znów wracamy i ciągle jest w nas nutka niepokoju, że to może za mało, że znowu warto szukać. Nie dam ci odpowiedzi na to pytanie, bo sama w życiu popełniłam dużo błędów. Obecnie również jestem sama, ale chyba po raz pierwszy w życiu jest mi z tym dobrze.

Reklama

4

Bo nie ma co rozpaczac tylko trzeba isc dalej. Wiem ,ze latwo powiedzieć .Ale cos zrozumiałem ,ze nie da sie naprawic czegos co sie rozpadło .Nie pouklada sie w całosc czegos co pogubiło swoje czesci. Budze sie rano roznie -ale zawsze zadowolony ,ze mam nowe  zycie -czy lepsze sie okaze i zalezy tylko od tego jak je poukładam .

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Zycie w separacji widziane przez faceta - czy rozwod to ostatecznosc?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018