Wasze przepisy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Wasze przepisy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Wasze przepisy

Hej dziewczyny

Ja o moje włosy dbam od ponad roku używam wielu kosmetyków i wiele już przetestowałam oleje, olejki,maski,suplementy,szampony, wcierki itp mam swoich ulubieńców ale jedno co chciałam jeszcze spróbować to mgiełki domowej roboty czy znacie jakieś może ciekawe sprawdzone przepisy jeżeli tak to piszcie bardzo bym chciała poznać wasze pomysły.

Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wasze przepisy

Ja używam serii kosmetyków Wella, po nich włosy są naprawdę miękkie, lejące, gładkie i lśniące smile Naprawdę jestem bardzo zadowolona ! Używam od trzech miesięcy a efekt jest cały czas świetny. Jeżeli chodzi o konkretną serię to co opakowanie zmieniam na inną smile do tej pory korzystałam z repair, frizz control i moisture smile moje włosy są bardzo mocne i długie, dlatego nie opieram pielęgnacji wyłącznie na myciu, dodatkowo stosuję swój rytuał, który pomaga mi przede wszystkim zachować zdrowy wygląd końcówek (nie rozdwajają się) plus przede wszystkim utrzymuje włosy na ich pierwotnym miejscu tj. na głowie wink

Dob­ro i zło muszą is­tnieć obok siebie, a człowiek mu­si do­kony­wać wyboru.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Wasze przepisy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021