Proste włosy przez całą imprezę-jak to zrobić??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Proste włosy przez całą imprezę-jak to zrobić???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Proste włosy przez całą imprezę-jak to zrobić???

Witam.
Mam problem z moimi wlosami. Chciałabym żeby wyglądały one idealnie proste a takie nie sa.
U mnie wyglad wlosow prostych po prostowaniu pozostaje na 2-3 godziny a potem wlosy zakrecaja sie pusza itp.
Może macie jakies domowe i sprawdzone pomysly jak utrzymac efekt prostych wlosow przez cala impreze??? ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Proste włosy przez całą imprezę-jak to zrobić???

Włosy nigdy nie będą idealnie proste. Końce prędzej czy później wywiną się albo do środka, albo na zewnątrz.
Impreza to nie jest sprzymierzeniec dla prostych włosów, chociażby ze względu pot, który pojawia się na szyi czy czole, gdy tańczysz i podkręca włosy.

Jedyne co możesz zrobić to prostować je intensywnie i z użyciem jakiegoś termoochronnego sprayu lub takiego, który utrwala efekt.

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

3

Przeczytałam Twój post, niestety nic nie doradzę, za to naszła mnie myśl, że życie jest strasznie przewrotne - Ty narzekasz, że włosy Ci się kręcą, a ja, że moje są zupełnie proste wink.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

4

magdalena9310 napisał/a:

Witam.
Mam problem z moimi wlosami. Chciałabym żeby wyglądały one idealnie proste a takie nie sa.
U mnie wyglad wlosow prostych po prostowaniu pozostaje na 2-3 godziny a potem wlosy zakrecaja sie pusza itp.
Może macie jakies domowe i sprawdzone pomysly jak utrzymac efekt prostych wlosow przez cala impreze??? ...

Dobre kosmetyki: pianka lakier i sprzet dobry: prostownica smile albo profesjonalny zabieg prostowania włosów.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Proste włosy przez całą imprezę-jak to zrobić???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021