niska samoocena,problem z facetem-nie potrafie się zaangażować! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » niska samoocena,problem z facetem-nie potrafie się zaangażować!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: niska samoocena,problem z facetem-nie potrafie się zaangażować!

Witam was,

Od ponad pół roku spotykam się z facetem.Od niedawna jesteśmy oficjalnie razem.Jest to związek na odległość,jednak nie to jest problemem.Od początku znajomości dużo opowiadał mi o swojej byłej.Nawet gdy nic między nami nie było-byłam pewna,że czuje coś jeszcze do niej.Gdy już zaczeliśmy się spotykać,było to dla mnie nie do zniesienia.Z tego powodu prawie wycofalam się z naszej relacji.Często mówił,że była ładna,ważna,mieli wziasc ślub itd.Ostatnio pogadaliśmy o tym i tłumaczył się,że przecież nic do niej nie czuje,wspomina o niej często,bo to ważna część jego życia.
Myślałam,że już nie będzie o niej tyle wspominać,ale jednak znowu.Ciężko mi się przez to zaangażować-ciągle myślę,że jestem "Tą gorszą".Ta dziewczyna była ładna i w dodatku miała cudowną figurę,o czym nieraz wspominał,a ja walczę ze swoją gdyż leczę się mocnymi lekami po których szybko tyję.Nie potrafię się zaangażować,bo czuję się jak kłębek wad...
Proszę pomozcie co z tym zrobić.

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: niska samoocena,problem z facetem-nie potrafie się zaangażować!

Trafnie ocenilas ta sytuacje on nadal cos czuje do Swojej bylej partnerki a w dodatku nie ma za grosz taktu i szacunku do Ciebie. W tym momencie jednak nie chodzi o niego tylko o Ciebie. Patrz na Swoje dobro bo ten zwiazek nie rokuje nic dobrego na przyszlosc.

GG:44820597 MICHAŁ smile

3

Melosha

każda kobieta (właściwie źle to napisałam), każda osoba w związku chciałaby się czuć wyjątkowo. I nie jest to kwestia wygórowanych ambicji, bardziej rodzaju relacji, jakie chcemy mieć w związku. Będąc z kimś chcemy być wzajemnie dla siebie ważni, a nawet wyjątkowi smile
Tak już jest smile
Jeśli nie odpowiada Ci ta relacja, nie czujesz się w niej dobrze - może warto dać sobie spokój?
Facet być może nie chce źle, chciałby zbudować coś nowego... ale, jak widać, siła dawnej znajomości, ciągle jeszcze mocno go trzyma.
I czujesz to, dlatego tak ciężko Ci się zaangażować.
Czas zapewne zmieni jego odczucia wobec przeszłości (albo i nie) - dlatego czy chcesz czekać?
Może warto zainwestować w znajomość, dzięki której po prostu rozkwitniesz? smile
Są tacy faceci, przy których kobiety stają się jeszcze piękniejsze smile Naprawdę big_smile

Życzę Ci, abyś własnie takiego spotkała smile

To smutne, że głupcy są tak pewni siebie... a ludzie mądrzy tak pełni wątpliwości

4 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-04-17 08:01:46)

Może po prostu go zostaw...po prostu jesli masz zawsze czuc sie gorsza od jego bylej, to co to za zycie, wpadniesz w jeszcze wieksze kompleksy niz masz w obecnej chwili. Albo zacznij mu opowiadac o swoim bylym, jaki byl cudowny...moze wtedy zrozumie. I popracuj nad wiara w siebie, sa na to sposoby. A jak wejdziesz kiedys w nowy zwiazek, to od samego poczatku wymagaj szacunku dla siebie, bo jak pozwolisz na cos innego, to potem ciezko to zmienic

Cześć - ja mam podobnie... bardzo podobnie... nie umiem sie zaangażować.. ciągle myślę, że jestem nie atrakcyjna. Pełno mężczyzn się wokól mnie kręci.. ciągle mi się wydaje, że chcieliby mnie tylko do jednego... ja nie chce seksu only.. tylko czegoś wiecej, wiec nie angażuje się... i jestem samotna..

Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie,
gdy będziemy gotowi przyjąć nies­podzian­ki, ja­kie niesie nam los.

6

czerwonaaszminka niestety większość facetów myśli tylko o tym, taka już natura mężczyzny i albo to zaakceptujesz albo i nie. Ale jest jeszcze na tym świecie pełno porządnych i prawych ludzi (może na pierwszy rzut oka czasem wychodzą na nieudaczników bądzi dziwaków), niestety postmodernizm zrobił swoje, teraz wszystko jest fast.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

Czasem mam wrażenie, że coś ze mną nie tak nie akceptuje siebie, pomimo tego, że jestem wykształcona, mądra to mam straszne kompleksy z powodu tego, że nie jestem szczupła... a każdy kg mi cięzko bardzo zbić, bo mam problemy z hormonami i uczulenia pokarmowe.
Sama ostatnio chyba nie mam ochoty na seks..... bo o tym nie myślę.

Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie,

8

No to trzeba chyba do lekarza pójść, o nadwagę bym się za bardzo nie martwił, ale czy naprawdę jest w tym coś złego że niektóre osoby nie mają ochoty na seks?

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

Biorę leki, po nich gorzej sie czuje niż jak ich nie biorę... To jak sie czuje głęboko leży w mojej psychice, i może tym, że nigdy nie słyszałam miłego słowa od nikogo bliskiego nie wiem.

10

Jak sie nie wyleczysz to nie tykaj sie facetow. Bedziesz tylko i wylacznie krzywdzona.

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

Czemu ? W samych kręgach mężczyzn sie obracam - ale do nikgo nic nie czuje.

12

Jak czemu? Ty jesteś skrzywdzoną osobą już na start...

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

13

"W samych kręgach mężczyzn", nie rozumie

14

Michst napisał/a:

Trafnie ocenilas ta sytuacje on nadal cos czuje do Swojej bylej partnerki a w dodatku nie ma za grosz taktu i szacunku do Ciebie. W tym momencie jednak nie chodzi o niego tylko o Ciebie. Patrz na Swoje dobro bo ten zwiazek nie rokuje nic dobrego na przyszlosc.

Jaka jednoznaczna opinia mimo takk niewielu, zdecydowanie jednostronnych informacji. Prorok jakiś czy co?

Do autorki: Moja dziewczyna wiele razy wspominała o swoim byłym. Była z nim 8 lat. Więc owszem, był częścią sporego kawałka jej życia. Nie czuję się przez to zagrożony, ani zazdrosny. Mówiłaś że jego poprzednia była dla niego ważna, że mieli brać ślub. Nawet po wielu wielu latach może czuć do chwil spędzonych z nią sentyment. Im dalej w las, tym bardziej idealizujemy nasze wspomnienia, a zapominamy o tych rzeczach które doprowadziły do rozpadu związku. To naturalne dla każdego człowieka.
Jeśli nie umiesz się z tym pogodzić, proponuję znaleźć faceta dla którego będziesz pierwszą.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Revenn napisał/a:

"W samych kręgach mężczyzn", nie rozumie

Dobrze rozumiem się z mężczyznami - lepiej niż kobietami, dlatego też mam wielu kolegów z którymi np widuje się w każdy tydzień  i takich z którymi rozmawiam ciągle. Za którymi tęsknię...

16

Nie wiem, może podświadomie wolisz kobiety ? smile

Kobiety mnie nie pociągają..

18

Przychodzą takie okresy w życiu kiedy się ma zmniejszone libido, spowodowane gospodarką hormonalną, ale to się zmienia. Jeżeli problem trwa dość długo to chyba zostaje wizyta u seksuologa.

Hmm może nie wierze w to, że mogę być dla kogoś atrakcyjna... ?:)

20

Czerwonaszminka,
Wiem jak ciezko zaakceptowac siebie.Mnie w młodości przychodzilo to bardzo ciezko.

A ja w sobotę bylam zdeterminowana by zostawic mojego faceta,ale sytuacja zostala opanowana,przez to gdzie akurat bylismy (wyjazd ze znajomymi)
A wszystko przez to, ze powiedzial do mnie imieniem swojej bylej!
Zastanawiam sie czy to jakies moje ibsesje czy realny powod do odejscia?
Jest mi z nim tak dobrze, a zarazem zle...

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » niska samoocena,problem z facetem-nie potrafie się zaangażować!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018