Obojętność gorsza niż nienawiść... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Obojętność gorsza niż nienawiść...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Obojętność gorsza niż nienawiść...

Jestem osobą ,która popełniła w życiu wiele błędów. Miałam znajomą w szkole. Niestety powiedziałam innych o jej sekretach. To był wypadek tak można powiedzieć. Bardzo,ale to bardzo żałowałam tego czynu. Od tego czasu wiele się nauczyłam. Nasze relacje się ochłodziły przez co w moim środowisku zaczęło się wszystko psuć wypadłam z niego. Z czasem zaczęłam to naprawiać.
Sprawda ,którą chce poruszyć ma wiele wspólnego z tą koleżanką.

Zrobiła urodziny wszystko fajnie nawet mnie zaprosiła. Nasze relacje się polepszyły. Cały dzień kupowałam prezent itd. Już wieczorem umalowana prawie gotowa do wyjścia.. nagle dostałam pełno zdjęć z takiej " przed imprezy" o której nikt mi nie powiedział. Wszyscy świetnie się bawią piją itd... Strasznie było mi przykro nie z powodu imprezy,ale tych zdjęć. Wszyscy mi je wysyłali. Zapłakana poszłam na te urodziny tylko dać prezent. Znajomi tłumaczyli mi się . Czułam się zdradzona ,oszukana. Wiem ,że podobnie mogła czuć się ta koleżanka.Zrozumiałam swój błąd tylko gdybym mogła cofnąć czas...
Potem w szkole dosłownie wszyscy udawali ,że mnie nie znają. Nie rozmawiali ze mną nic. Ja w szoku. Myślałam ,że mnie przeproszą. A tu wszyscy odwórcili kota ogonem. Zrzucili wine na mnie... Przecież to nie ja wysyłałam sobie zdjęcia z imprezy na którą nie zostałam zaproszona. Każdy kolejny dzień jest udręka z nikim nie rozmawiam. Na przerwach ukrywam się w łazience. W domu dużo płaczę. Wszyscy mnie opuścili. Nie mam żadnych znajomych. Nie mam do kogo się zwrócić. Wiem ,że problemy nastolatków są słabe inni mają gorsze. Niestety w tym okresie życia przytłaczają. Proszę o rade... Jeśli ktokolwiek to przeczyta
Eva

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Obojętność gorsza niż nienawiść...

Zagubiona1991 nie dziw sie ze kolezanka tak Ciebie teraz traktuje zawiodlas jej zaufanie. Powierzyla Tobie Swoje sekrety i miala nadzieje ze nikomu o nich nie powiesz. Gdyby sama chciala opowiadac na prawo i lewo o Swoim zyciu to moglaby to zrobic sama. Obojetnosc jest gorsza niz nienawisc. Gdy kogos kochasz/nienawidzisz/lubisz to znaczy ze ktos jest cos warty dla Ciebie w pozytywnym i negatywnym stwierdzieniu. Milosc,sympatia i nienawisci sa uczuciami a obojetnosc juz nie.
Moja rada dla Ciebie porozmawiaj z kolezanka. Pamietaj jednak ze jest mozliwosc ze nawet gdybyscie doszly do porozumienia raczej nie bedzie tak jak bylo.

GG:44820597 MICHAŁ smile

3

Odp: Obojętność gorsza niż nienawiść...

Musisz to przeczekać. To minie, z czasem wszyscy zapomną.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Obojętność gorsza niż nienawiść...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018