Ból brzucha po sexi u faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ból brzucha po sexi u faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Sky-high-etris (2009-08-27 23:05:25)

Temat: Ból brzucha po sexi u faceta

witajcie ponownie. Tym razem mój problem jest nieco dziwny... Otóż jakąś godzine po stosunku  zaczyna mnie boleć okropnie brzuch. Wiem, że to może jest dla was dziwne i śmieszne ale dla mnie jednak to nie jest powód do śmiechu bo ten ból jest nie do wytrzymania. Trzyma mnie to tak z 30 min a potem stopniowo puszcza. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Dodam, ze mam 21 lat... Przed żoną miałem nie jedną z którą to robiłem i również bolał. Szukałem w googlach ale nie ma nic o tym hmm może ktoś z was mi pomoże ?


Lubię się kochać z moją żoną ale gdy pomyśle o tym bólu od razu mam jakąś niechęć do tego...



Pozdrawiam Łukasz S ;-)

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez eliiielaaa (2009-08-28 10:41:10)

Odp: Ból brzucha po sexi u faceta

kurcze, żaden mój facet na szczęście czegoś takiego nie miał. to zdarza się tylko i wyłącznie po stosunku? może to przepuklina...
byłeś u lekarza? idź koniecznie! przecież na dłuższą metę nie da się tak żyć. Tylko patrzeć jak ustanie Wasze życie seksualne. Ty nie będziesz miał ochoty, a żona nie będzie chciała 'sprawiać' Ci bólu.

ejjj, dlaczego uwazasz, że czyjś ból, zwłaszcza nie do wytrzymania, miałby być dla nas czymś śmiesznym:(

3

Odp: Ból brzucha po sexi u faceta

Tylko po stosunku. Nie mówię nic żonie bo nie chce jej martwić... Lekarza to ja mam własnego prywatnego, zaufanego. Jestem sezonowcem i chodzę co pół roku na badania. Ale to jest silniejszy ból jak był pół roku temu hmm a szpitala to ja się boję :-D

4

Odp: Ból brzucha po sexi u faceta

Czasami trzeba się przełamać do szpitala. A może jednak powiedz żonie? Bo gdy trafisz do szpitala (co oby nie, życzę zdrowia) będzie zawiedziona, iż jej nie powiedziałeś.

5

Odp: Ból brzucha po sexi u faceta

Jeśli masz zaufanego lekarza, to wal do niego jak w dym. Na początek pewnie zrobi USG jamy brzusznej. Ból jest tylko efektem końcowym, oznaką, że w środku dzieje się coś niedobrego. Raczej samo nie przejdzie. Nie ma na co czekać i też radzę, zebyś powiedział żonie, bo jak zaczniesz jej odmawiac seksu, to będzie obwiniała siebie (babki tak mają:)).

Żadne porady i domowe sposoby tu nie pomogą. Do lekarza! Chyba nie chcesz, żeby półprzytomnego zabierało Cię pogotowie.
Może obędzie sie bez szpitala, trzymaj się.

6

Odp: Ból brzucha po sexi u faceta

Jesteś mężczyzną, "weź to na klatę" i jeśli trzeba z naprawdę ostrym bólem nie zawahałabym się iść na pogotowie wink A tymczasem koniecznie odwiedź lekarza rodzinnego.

Zgadzam się też z dziewczynami, że ukrywanie tego bólu przed żoną to niezbyt dobry pomysł, bo skoro żyjesz z tym tak długo wydaje się być poważną sprawą. W końcu się wyda, a wtedy dostaniesz podwójnie "po uszach" za swoje milczenie smile

Odp: Ból brzucha po sexi u faceta

Kiedyś gdzieś czytałam, ze gdy wstrzymuje się długo wytrysk, to u niektórych facetów tak jest. Może to to smile

8

Odp: Ból brzucha po sexi u faceta

Dziś się poznała no i musiałem powiedzieć... Na pogotowie i takie tam big_smile czekam na wyniki smile

9

Odp: Ból brzucha po sexi u faceta

Przykro, że tak cierpisz, ale teraz cię przebadają i miejmy nadzieję uleczą:)

10

Odp: Ból brzucha po sexi u faceta

Co wykazały wyniki (jeśli można wiedzieć)? Wiadomo co jest przyczyną tego bólu?

11

Odp: Ból brzucha po sexi u faceta

Jeszcze nie, wyniki będą za 2 tygodnie :-)

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Ból brzucha po sexi u faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024