eksmisja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: eksmisja

witam serdecznie możne ktoś mi poradzi ?
Jestem po rozwodzie od 07.2013 w wyroku jest eksmisja na koszt skarbu państwa  dla mego byłego męża który był karany przedtem za  znęcanie się nad rodzina. sprawa jest u komornika komornik nic nie robi w tym kierunku gdyż niema na wyroku eksmisji ze wskazaniem lokalu .
były mąż jest alkoholikiem ma niebieska kartę ja pracuje za granica na utrzymanie mojej córki i domu , ostatnio to znaczy 2-tygodnie temu rzucił się na  16 -to letnia córkę z nożem i była interwencja policji lecz ociekł  i policjanci tylko powiedzieli ze jak wróci i będzie chciał wejść do domu to córka ma nie otwierać drzwi ,były maż  niema żadnych praw do dziecka ja pracuje w Niemczech na opiece i zjeżdżam co dwa miesiące na jeden miesiąc córka jest w tym czasie u dziadka. w ta niedziele znów była interwencja policji i pogotowia ratunkowego gdyż był agresywny (delikatnie powiedzieć) i zabrano go na oddział zamknięty toksykologi. rozmawiałam wiele razy z dzielnicowym i z komornikiem o eksmisji lecz oni mnie się pytają co oni maja zrobić czy maja go zabrać i zameldować do swoich domów, tłumaczyłam ze nawet jak zjeżdżam do polski na miesiąc to jestem u mojej bratowej bo strach z nim przebywać pod jednym dachem a moje wizyty we własnym domu kończą się interwencjami policji i ucieczka moją z domu ,wynosi z domu dosłownie wszystko i sprzedaje po to żeby kupić alkohol nie pracuje , nie płaci alimentów na dziecko mało tego nie kupiłam opalu na zimę to wstawił sobie olejowe grzejniki na prąd . dzisiaj rozmawiałem z komendantem policji  komendant powiedział mi co ja chce od policji i co ja od nich chce przecież komornik ma płacone za eksmisje ,tylko napomknął mi ze od pierwszego  kwietnia jest koniec okresu zimowego i ochronnego wiec komornik może go wyeksmitować na ulice.Moze  Ktoś  Mi Pomoże i Doradzi Jak To Wszystko Doprowadzić Do Końca i Wyeksmitować Go z Mojego Mieszkania Ja Już Jestem u Kresu Sil i Nie Umiem Sobie z Tym Poradzić .   
Z góry serdecznie dziękuję Bogna

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018