Barcelona/Girona - jaka najlepsza kolejność zwiedzania? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Barcelona/Girona - jaka najlepsza kolejność zwiedzania?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Barcelona/Girona - jaka najlepsza kolejność zwiedzania?

Witam Was,

Moje pytanie dotyczy zwiedzania maista Girona w Hiszpanii :

zarezerwowałam bilety , na miejscu mam byc około 23;45 - i tu pojawia się pytanie odnośnie tego,czy lepsza opcją jest od razu dostanie się autobusem do Barcelony czy przeczekanie tych kilku godzin na lotnisku by z samego rana udac się do centrum Girony i  pozwiedzać ją a dopiero potem dojechać do Barcelony ? W drogę powrotną mam bilet na lotnisko w Barcelonie, więc nie będę miała okazji już wrócić do Girony, chociaż z drugiej strony w ciągu 3 dni pobytu w Barcelonie chciałabym ten czas wykorzystać maksymalnie a nie wiem czy aż tak warto poświęcic czas na Girone.

Za wszelkie odpowiedzi/porady będe niezwykle wdzięczna wink

"Znudziłem się wam? Tak? Jesteście tylko zgrają snobistycznych snobów. Snobistycznych snobów, którzy się snobują. I tak was nie potrzebuję. Obejdę się i bez was. A kiedy odniosę sukces, wydam wielkie barbecue. I żadnego nie zaproszę. Pokażę wam. Jeszcze zobaczycie!"

Johnny Bravo !
Zobacz podobne tematy :
Odp: Barcelona/Girona - jaka najlepsza kolejność zwiedzania?

Wiesz co, ja jak jechałam z chłopakiem to jednak od razu jechaliśmy do Barcelony. Nie chcieliśmy tracić czasu na lotnisku wink

whatever happens, happens...

3

To jeśli ktoś jest zainteresowany noclegami to zapraszam facebook "barcelonanoclegi"
Cena 15 euro od osoby za noc smile
Taras na bloku dachu i 20 minut na pieszo do plaży

4

Jaką opcję w końcu wybrałaś? Ja jechałabym od razu do Barcelony. Czekanie na lotnisku do rana jest bardzo nużące i nie miałabym sił na zwiedzanie Girony.

"To miasto ma czarodziejską moc, wie pan o tym, Danielu? Zanim się człowiek obejrzy, wejdzie mu pod skórę i skradnie duszę."
Carlos Ruiz Zafón ? Cień wiatru

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Barcelona/Girona - jaka najlepsza kolejność zwiedzania?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018