delegacja a wibrator dla zony - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » delegacja a wibrator dla zony

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: delegacja a wibrator dla zony

Witam
Moja praca polega na wyjazdach na kilka miesiecy, dopiero po tym czasie wracam do zony. Zawsze est milo ona na mnie cierpkiwie czeka :-)  wszstko jest naprawde ok ale zastanawiam sie nad kupnem wibratora dla niej. Kilka miesiecy czekac jest ciezko wiadomo  sam nie wiem co o tym myslec, czy to dobry pomysl jak myslicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: delegacja a wibrator dla zony
pedritos napisał/a:

Witam
Moja praca polega na wyjazdach na kilka miesiecy, dopiero po tym czasie wracam do zony. Zawsze est milo ona na mnie cierpkiwie czeka :-)  wszstko jest naprawde ok ale zastanawiam sie nad kupnem wibratora dla niej. Kilka miesiecy czekac jest ciezko wiadomo  sam nie wiem co o tym myslec, czy to dobry pomysl jak myslicie?

No kup jej ...a nawet ze 3-y>)  o matko i córko !!!!!!!

3

Albo może wykup jej karnet u jakiejś agencji dla Pań?
Raz na tydzień wpadał by inny chłopczyk z pokaźnym sprzętem na godzinkę?

4

To napewno zrobi lepsze wrażenie niż sztuczny penis na baterie!

5

No bardzo smiesznez ta agencja. Ja po prostu chcialbym zeby miala chewile relaksu a nie jakies zdrady odrazu

6

pedritos napisał/a:

No bardzo smiesznez ta agencja. Ja po prostu chcialbym zeby miala chewile relaksu a nie jakies zdrady odrazu

Mozesz kupic,oczywiscie jesli ona tego chce
Moj partner tez pracuje daleko,wiec wibrator czasem sie przydaje big_smile
Ja sobie sama wybieralam jaki chce wink

7

No cóż.., kilka miesięcy to spora rozłąka ale powiem Ci, że jak ma Cię zdradzić to i z 3 wibratorami w szufladzie to zrobi tongue

21.12.2011- ...You're My Life now...
20.09.2013- happy event
20.04.2014- wedding
08.08.2014-Emily,

8

Nie chodzi mi o to ze mnie zdradzi bo wiem ze tego nie zrobi ale tak mi szkodda tej mojej zonki i po prostu tak abyy na odprezenie miala tylko nie do konca jestem przekonany czy sie ucieszy z takiego prezentu...

9

Kupuuuuj, kuuuuuupuj! smile)))

Kto pyta nie błądzi, a dla mnie żadne pytanie nie jest głupie smile

10

No juz wlasnie sam nie wiem co myslec bo kiedys tak niby przypadkowo zagadalem ze moze kupilibysmy sobie wibrator dla zabawy zeby sprobowac to powiedziala ze troche dziniee by jej bylo ale mysle ze jakby juz dostalla to by trodzke inaczej do tego podeszla....a przynajmniej tak mi sie wydaje bo kobiety moze to inaczej odbieraja

11

pedritos napisał/a:

No juz wlasnie sam nie wiem co myslec bo kiedys tak niby przypadkowo zagadalem ze moze kupilibysmy sobie wibrator dla zabawy zeby sprobowac to powiedziala ze troche dziniee by jej bylo ale mysle ze jakby juz dostalla to by trodzke inaczej do tego podeszla....a przynajmniej tak mi sie wydaje bo kobiety moze to inaczej odbieraja

Dziwnie pewnie by jej było, jak sobie pomyślała, że używałaby tego wibratora przy Tobie, ale jak Ciebie nie będzie, to pewnie mniej już dziwnie by jej było smile Kupuj kupuj, ucieszy się smile

12

Teo napisał/a:
pedritos napisał/a:

Dziwnie pewnie by jej było, jak sobie pomyślała, że używałaby tego wibratora przy Tobie, ale jak Ciebie nie będzie, to pewnie mniej już dziwnie by jej było smile Kupuj kupuj, ucieszy się smile

Przy facecie tez fajnie tongue

13

lena812 napisał/a:
Teo napisał/a:
pedritos napisał/a:

Pewnie by się krępowała, jednak wprowadzanie zabawek do łóżka wymaga otwartego umysłu i chęci smile

Taki wibrator to taki przystojny facet na plaży- nie będzie zerkać przy Tobie, ale jakbyś ją zostawił- zerknie na bank smile

Kup smile prezent świetny smile

14

Hehe no i znow skomplikowany kobiecy punkt widzenia... bo ja to bym chcial zeby ona go przy mnie uzywala a nie krepowala sie. W koncu jestesmy malzenstwem i weiemy i sobie wszystko i znamyy sie naprawde wiele lat chociaz fsktycznie moze pierwszy raz troche nie swojo by jej bylo bo pozniej to juz powinno byc latwiej :-) 
A jeszcze prosilbym o porade jaki wibrator wybrac bo jak sie nad tym zastanawialem to tyle tego jest ze pojecia nie mam a i nie znam sie na tym ktory moze byyc lepszy...

15

Na początek dobry będzie zwykły, bez udziwnień- jak Twojej Żonce się spodoba to może sama kupi drugi? smile

16

Kobietka90 napisał/a:
lena812 napisał/a:
Teo napisał/a:

Pewnie by się krępowała, jednak wprowadzanie zabawek do łóżka wymaga otwartego umysłu i chęci smile

Taki wibrator to taki przystojny facet na plaży- nie będzie zerkać przy Tobie, ale jakbyś ją zostawił- zerknie na bank smile

Kup smile prezent świetny smile

a czego tu się krępować?
faktycznie za pierwszym razem jest dziwnie ,ale jak to ze wszystkim co się pierwszy raz próbuje big_smile

17

no i chyba przekonaliscie mnie do kupna, chociaz nadal sie troszke zastanawiam...

Kobietka90 masz na mysli taki prosty '"zwyczajny" tylko gladka palka i tyle  smile
tak tez sie kiedys zastanawialem wlasnie jak cos to nad takim....wydaje sie taki elegancki w sam raz dla eleganciej kobiety smile bo moja zona to wlasnie taki typ elegancki lubi i wszystko co piekne wiec mysle ze cos w takim stylu by pasowalo do niej

18

To zależy co kto lubi w seksie - dla kobiety, która woli orgazmy łechtaczkowe prosta "pałka" może być kiepskim wyborem tongue
dla kobiety, która lubi penetracje tez prosta pałka niekoniecznie się sprawdzi - lepszy będzie taki lekko wygięty, jakby w litere S, który przy okazji będzie pomagał masować punkt G.

Zresztą najlepiej zapytać sama zainteresowaną albo kogoś z obsługi w sklepie  smile

A najlepiej to kup jej wibrator typu bullet - to się przyda wam obojgu i na dodatek przy zabawce tego rozmiaru  łatwo się przełamuje opory big_smile

19

Dla mnie wibrator tylko taki co przypomina prawdziwego penisa .....
Mam taki ,rozni sie tylko kolorem bo jest fioletowy
Ma chyba 7 stopni wibracji wink

20

zona zdecydowanie woli penetracje niz orgazm lechtaczkowy chociaz wiadomo tez nie wybrzydza  smile 
odnosnie wibratora typu bullet...wedlug mnie to troche za mala zabawka
chodzi mi o to ze zona lubi elegancje wiec i wibrator musi sie w tym stylu prezentowac. i jak mi kiedys powiedziala to napewno nie chcialaby wibratora w ksztalcie prawdziwego penisa bo  czulaby sie jekby mnie zdradzala wtedy bo sie to jej z prawdziwym czlonkiem kojarzy wiec taki typ odpada na wstepie

21

Hmmm ja nie mam odczucia ze zdradzam partnera wink
Wibrator typu bullet tez nie dla mnie smile

22

pedritos napisał/a:

odnosnie wibratora typu bullet...wedlug mnie to troche za mala zabawka

Własnie o to chodzi, ze to ma być małe big_smile To jest kluczowe w tej zabawce big_smile

Ale tak, jak napisałam wcześniej - najlepiej albo zapytaj zonę, albo sprzedawcę w sklepie - takie wybieranie pod gusta kobiet z forum mija się z celem (pytanie czy to w ogóle ma sens, to inna sprawa wink ) - każda ma swoje upodobania w seksie - co jedną będzie zachwycać, druga minie bez zainteresowania tongue

Poza tym ty znasz swoją zonę najlepiej i sam powinieneś wiedzieć czy ją  wibrator ucieszy, czy pomyśli, ze zgłupiałeś wink big_smile

23

bo mojej zonie tak sie kojarzy ze wyglada jak prawdziwy penis i dlatego smile ale wiadomo kazdy inaczej na to patrzy big_smile
zony na pewno nie zapytam bo w koncu co to by za niespodzianka byla...musze sam cos wybrac a mysle ze jak juz dostane prezent to bedzie z niego jakis uzytek smile

24

Od biedy mozesz kupić 2 różne, to aż takie koszty nie są, a może i obydwa polubi w zależności od sytuacji czy ochoty, byle się jakoś różniły.

25 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-03-24 18:46:43)

łechtaczkowe są bardzo fajne wink

tu znajdziesz jakieś które jej się na bank spodobają smile
spam

26 Ostatnio edytowany przez Olinka (2018-01-18 17:22:08)

Witajcie odświeżę trochę temat! Szukamy z partnerem dobrego wibratora który bardziej pobudzi moją łechtaczkę.
Miewam trudności z osiągnięciem orgazmu, podczas stosunku niezależnie od tego czy jest to oralny lub analny,jak byśmy się nie starali po prostu czuję,że nie dojdę i nic tego nie zmieni...chcemy poeksperymentować z zabawkami, polecicie coś fajnego?
Zastanawiamy się nad tym: [nieregulaminowy link]
Używaliśmy nakładki na penisa z durexa ale niezbyt pomogła wink Miłego dnia!

27

Hej  ja miałam podobny problem długo nie wiedziałam jak podejść do tematu jednak zaczęłam zastanawiać się nad zakupem kulek gejszy które podobno miały poprawić ukrwienie stref erogennych przez co orgazm staje się dużo mocniejszy. Ponieważ bardzo zależało mi na udanych stosunkach z moim partnerem zdecydowałam się na zakup. Zaczęłam ich używać i po krótkim czasie widzę spore efekty. Nie mam problemu już z orgazmem a do tego jest naprawdę super każdy stosunek to prawdziwa rozkosz. Polecam jak macie podobny problem Ja zakupiłam sobie na nieregulaminowy link  mają dobre ceny i zapewniają pełną dyskrecję.

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » delegacja a wibrator dla zony

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018