prosze o porade. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: prosze o porade.

Witam. Juz nie raz ostatnio pisalam o tym ale nikt nie udzielił mi porady ;( pomocy. Uprawiam seks z narzeczonym od 3 lat bez żadnych zabezpieczeń i moje pytanie brzmi czy ktoś tak mial ? I czy udało sie zajsc w ciaze. Chodzi mi o to ze martwie sie ze cos moze byc nie tak ze mna albo z partnerem. Mam 25 lat a narzeczony 34. Żadko żeby dochodził we mnie, zazwyczaj wyjmował przed.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prosze o porade.

Pomoże ktoś?

3

Odp: prosze o porade.

cisowianka jak się martwisz że coś z Tobą moze być nie tak to idz do lekarza
nie wiadomo czy dziecko chcecie,no może ty byś chciała,ale partner chyba nie skoro wyciąga przed
jeśli chcecie dziecko to wypadałoby konczyć w środku wink

4

Odp: prosze o porade.

Chcemy chcemy, wiadomo ze jeśli bysmy wpadli to byśmy nie płakali bo jestesmy juz 4 lata i 6 miesięcy razem. Zdarza nam sie ,dojsc do końca a raczej partnerowi wink moze problem tkwi w tym ze ja żadko mam orgazm. Jest mi przyjemnie ale nie dochodzę. Od kwietnia zaczniemy starania na 100 % , w marcu mam jeszcze 3 wizyty u dentysty gdzie będzie mi robil zeby pod znieczuleniem i nie chce zaszkodzić malemu - takie mam wizje big_smile i na przód mysle

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024