Czy moje tabletki już są za słabe? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy moje tabletki już są za słabe?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czy moje tabletki już są za słabe?

Witajcie.

Od kilku miesięcy brania tabletek Sylvie 20 zauważyłam, że mam słabsze krwawienia. Jednocześnie po zakończeniu krwawienia praktycznie za każdym razem zdarza mi się jeszcze plamić dzień lub dwa, a czasem jakaś krew pojawia się po 2 dniach od zakończenia krwawienia i znika. Dwa razy zdarzyło się nawet, że po 3 dniach coś poleciało jednorazowo.

Dzisiaj byłam u lekarki i powiedziała, że to mało prawdopodobne, żeby tabletki już były za słabe, bo jestem szczupła. Ale ona mnie źle zrozumiała, bo zrozumiała tak, że razem z plamieniem moje krwawienia trwają 5 dni i powiedziała, że to normalne, że przez pierwsze dwa dni nowego opakowania można jeszcze krwawić, kiedy moje krwawienie z plamieniem trwa np. 7 dni, czyli do 3 tabletki. Tak jak pisałam zdarzyło się to także przy 4 tabletce. Nie wiem teraz czy te 2 dni coś zmieniają, bo dopiero po wyjściu zorientowałam się, że nie dogadałyśmy się.

Jak sądzicie, czy takie zmiany krwawienia i dodatkowe plamienia mogą świadczyć o tym, że tabletki już są dla mnie za słabe? Tabletki biorę prawie dwa lata, a Sylvie 1,5 roku.

Będę wdzięczna za odpowiedź. Może same miałyście podobne rozterki.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy moje tabletki już są za słabe?

Wiem, że plamienia i krwawienia pomiędzy okresami są jednym z najczęstszych skutków ubocznych przy stosowaniu pigułek. Nigdy nie spotkałam się z natomiast z informacją, że może to wpłynąc na skuteczność leku. Wydaje mi się, że nie powinnaś się martwić. Jeśli mogę coś zasugerować, zapytaj o to najlepiej na forum edukatorów seksualnych Ponton.
Wydaje mi się, ze oni będą wstanie ci odpowiedzieć na pytanie. chciałam ci wysłać linka, ale najwyraźniej mi nie wolno tongue

3

Odp: Czy moje tabletki już są za słabe?

Witaj smile

Plamienia to rzecz naturalna i taki największy minus brania tabletek anty smile
Pojawiać sie mogą przy pierwszych opakowaniach, znikać, a potem pojawiać się na nowo... smile

Dla swojej własnej wygody- ponton to super rozwiązanie!
Wpisz w Google GRUPA EDUKATORÓW SEKSUALNYCH PONTON. Dużo młodzieży tam pisuje, ale odpowiedzi edukatorów są zawsze pewne- jeśli nie będą wiedzieć to odeślą do lekarza. Mozesz iść zawsze do innego ginekologa wink

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy moje tabletki już są za słabe?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024