Spóźniony okres i ciąża ? Czy to przez narkotyki ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Spóźniony okres i ciąża ? Czy to przez narkotyki ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Spóźniony okres i ciąża ? Czy to przez narkotyki ?

Witam , mam do Was pytanie , bo ten temat z kolejnymi dniami męczy mnie coraz bardziej . Może pytanie nie na miejscu , ale wydaje mi się , ze tu pasuje najbardziej .
Okres mam co 22 dni . 26 stycznia kochalam się z  chłokapiem a  dzień poźniej wypadał mi okres . Kolejny termin wypadał na 18 lutego i do tej pory go nie mam . Bolą mnie piersi i czasem  dolna część brzucha .  Czy możliwe , ze jestem w ciąży , pomimo , ze mialam okres dzien po stosunku ?
Dodam tez , ze 16 lutego namówiono mnie do kreski amfetaminy. Pierwszy i ostatni raz !!! Może to jest przyczyną ? Mieliście podobne sytuacje ? Mam zrobić test ciążowy ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spóźniony okres i ciąża ? Czy to przez narkotyki ?

Zrob test bedziesz spokojna .
Sex byl bez zabezpieczenia rozumiem?

3

Tak .

4

Mysle,ze jak byl okres to nie masz sie czym przejmowac,czasem poprostu okres sie spoznia.
Dla spokoju zrob sobie test,to koszt ok 12 zl.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Spóźniony okres i ciąża ? Czy to przez narkotyki ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018