Przepuklina pępkowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Przepuklina pępkowa

jakie sa objawy przepukliny pępkowej u niemowlat ( 10 miesiecy) i jak to sie leczy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przepuklina pępkowa

klucie z lewej strony brzucha , goraczka tez moze towarzyszyc..

ale z niemowlakiem to najlepiej do lekarza pędź

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `

3

Przy przepuklinie pępek dziecka wystaje, i trzeba wcisnac go do srodka i zakleic plastrami, takimi specjalnymi co mozna kupic w aptece. Trzeba umiec to zakleic, ale jak nie masz pojecia jak,radze ci isc z dzieckiem do Osrodka a pielegniarka zrobi to raz dwa.

4

moja córka miała przepukline pempkową w wieku 4 miesiecy poszlismy do naszej pani doktor do szpitala gdzie sie urodziła i powiedziała nam ze przepuklinka powinna wklęsnąć sie sama bo nie jest zbyt duza...druga doktorka u której bylismy na wizycie kontrolnej powiedziała ze trzepa kleic plastrami albo zgłosic sie do chirurga no i wtedy sie troche przestraszyłam ale nie chciałam jej kleic plastrami bo niekiedy przepuklina od klejenia moze zrobic sie w srodku brzuszka i wtedy jest wiekszy problem wiec poczekałam troche a dokladnie 1,5 miesiąca i przepuklinka znikneła sama starałam sie tylko zeby malutka nie płakała zbyt strasznie zeby sie nie wysilała i zapinałam jej troche wieksze pampersy i zaklejałam troszke mocniej oczywiscie tak zeby było jej wygodnie!trzeba patrzec czy przepuklinka sie zmniejsza czy powieksza bo to róznie bywa!dodam jeszcze ze córka była wczesniakiem i musielismy przez jakis czas jezdzic na badanie oczu(tragedia)mała wtedy strasznie płakała wręcz sie darła i to od tego dostała ta przepuklinkę poprostu z wysiłku!

Kiedy rodziłeś sie płacząc,wszyscy sie uśmiechali,Żyj tak abyś umierając uśmiechał sie gdy wszyscy bedą płakali...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018