przepuklina pepkowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » przepuklina pepkowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: przepuklina pepkowa

hej......... jak myslicie, czy chirurg moglby w czasie operacji (wstawienie siatki)by flaczki byly na miejscu,wyciac mi obwisla skore z brzucha..? 3 ciaze rok w rok zrobily swoje...

dziekuje za odpowiedzi.

Michal 14.01.2009.  Mateusz 11.04.2010.  Milosz 11.08.2011
09:25  4040g 61cm.21:05 3200g 53cm.  11:20 3700g 54cm
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: przepuklina pepkowa

Wiem, że już dawno jesteś po operacji, mam nadzieję że wszystko się dobrze skończyło. Może nas czytasz i dasz znać jak się czujesz. Odniosę się jednak do pytania Autorki o wycięcie nadmiaru skóry - oglądałam kiedyś w tv program o operacjach plastycznych no i tam chirurg powiedział, że pacjentki często przy innych zabiegach proszą o wycięcie nadmiaru skóry , ale to nie jest możliwe. Na taki zabieg należy się umawiać i chirurg plastyczny wtedy przeprowadza taką operację.

Swoją drogą może któraś z naszych użytkowniczek miała taki zabieg? podzielicie się wrażeniami?

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

3

Odp: przepuklina pepkowa

Wydaje mi się, że jedną i drugą operację przeprowadzają chirurdzy różnych specjalizacji - pierwszą ogólny, drugą plastyczny, dlatego choćby z tego powodu nie jest możliwe usunięcie przepukliny z równoczesnym wykonaniem plastyki brzucha.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » przepuklina pepkowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018