Jak napisac wypowiedzenie umowy o prace? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Jak napisac wypowiedzenie umowy o prace?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Jak napisac wypowiedzenie umowy o prace?

Bede robila to po raz pierwszy w zyciu, zmieniam prace i musze napisac wypowiedzenie, mozecie mi poradzic co powinnam zawrzec w jego tresci?Bede wdzieczna za pomoc!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak napisac wypowiedzenie umowy o prace?

Oto wzór, już nie miałam okazję składać wypowiedzenie:

ROZWIĄZANIE UMOWY O PRACĘ ZA WYPOWIEDZENIEM

Z dniem .............................. r. (data rozwiązania umowy)  składam wypowiedzenie umowy o pracę zawartej w dniu.............................. r. (data zawarcia umowy)  w .............................................(miejsce zawarcia umowy), pomiędzy:   
PRACODAWCĄ:
................................................................................................................ (pełna nazwa i adres pracodawcy)
reprezentowaną przez: ................................  (imię i nazwisko pracodawcy lub osoby reprezentującej pracodawcę lub osoby uprawnionej do dokonywania czynności prawnych w imieniu pracodawcy w sprawach z zakresu prawa pracy)
a
PRACOWNIKIEM:
.......................................... (imię i nazwisko pracownika), zam. w .................................................................................................................                                        (adres zamieszkania pracownika).
z zachowaniem ........................................ okresu wypowiedzenia,

Pragnę dodatkowo podziękować za bogate doświadczenie, jakie zdobyłam, pracując w Państwa firmie.
Z poważaniem,

Marzenia zwykle się spełniają, ale nie tak i nie wtedy, kiedy tego pragniemy.

3

Dzięki, no ja raczej odpuszczę sobie to stwierdzenie, że się dużo nauczyłam,bo chyba nie za wiele,dlatego chcę zmienić by się nauczyć!Dziękuję za pomoc!!!

4

Zwróciłabym jeszcze uwagę, że warto powalczyć o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron smile, zawsze to lepiej wygląda dla przyszłego pracodawcy, tym bardziej, że na świadectwie pracy ta informacja również zostaje zawarta.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

5

Tutaj jest kilka gotowych wzorów  zmianywpodatkach.info/pisma-i-druki-wzory/wzor-umowy-o-prace.html

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Jak napisac wypowiedzenie umowy o prace?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018