Ból brzucha przed stosunkiem co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Ból brzucha przed stosunkiem co robić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Ból brzucha przed stosunkiem co robić?

Od pewnego czasu mam problem polegający na bólu brzucha w okolicach trzustki. Fakt faktem jadam czasem fast foody i inne niezdrowe rzeczy byłam z tym u lekarza rodzinnego myśląc że to problemy z trawieniem - przepisała mi Debretin (tabletki związane z nerwami). Oczywiście nie brałam, bo nie mam skłonności brać tabletek na nerwy (tylko zepsuję sobie żołądek). Za każdym razem kiedy mam ochotę na sex lub o tym pomyślę czuję kłucie w brzuchu właśnie w tych okolicach. Co robić i czy to faktycznie może być na tle nerwowym?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ból brzucha przed stosunkiem co robić?

Tak, twoje objawy wskazują, że to jest na tle nerwowym.

"Kiedy wierzysz w siebie, nie starasz się przekonać innych. Kiedy jesteś zadowolony z siebie, nie potrzebujesz aprobaty pozostałych." Lao Tze

3

Odp: Ból brzucha przed stosunkiem co robić?

zastanów się nad tym co czujesz na myśl o stosunku, pierwsze skojarzenie, które może przerodzić się w lęk, co takiego może się wydarzyć?  Jak już sobie odpowiesz to idź tym tropem, skąd taki niepokój, czy jest uzasadniony? czy coś takiego się stało do tej pory?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Ból brzucha przed stosunkiem co robić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018