mój mąż nie mówi mi że mnie kocha a ja bardzo tego potrzebuję - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » mój mąż nie mówi mi że mnie kocha a ja bardzo tego potrzebuję

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1 Ostatnio edytowany przez ona2014 (2014-02-08 04:17:03)

Temat: mój mąż nie mówi mi że mnie kocha a ja bardzo tego potrzebuję

Witam. Mam 24 lata,6lat małżeństwa i dwoje cudownych dzieci. Nie jestem brzydka,zaniedbana czy coś takiego,ale od 4lat nie słyszałam od męża słów ,,kocham cię". Nie jest tak że jesteśmy oddaleni od siebie,kłócimy się tak jak każdy ani mniej ani więcej,czasem wymiana zdań i tyle. Mamy udane życie łóżkowe,niby wszystko ok ale mi brakuje tych słów. Proszę o nie pisanie takich rzeczy że miłość się okazuje a nie mówi bo o tym wiem,ale jestem kobietą i wiem też że każda z nas chce czasem to usłyszeć. Czy to oznacza że mąż mnie nie kocha???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mój mąż nie mówi mi że mnie kocha a ja bardzo tego potrzebuję

Witaj. To że mąż nie wyznje ci miłości nie musi oznaczać wcale źe.cię nie kocha. A jak było z tym na początku waszego małżeństwa? Niektórzy faceci po prostu nie potrafia tak wprost okazywać uczuć. Może też popadł po prostu w rutynę? Wiesz, on już ciebie zdobył, wie ze jesteś jego i po prostu przestał się starać. Porozmawiaj z nim   szczerze, powiedz czego ci bbrakuje. To zupełnie normalne źe cchcemy być adorowane przez swoich facetów. Trzymaj się:-)

3

Hej Ona,

Mysle, ze masz racje...  Tyle tylko, ze wszystko zalezy od sytuacji, od was...

Piszesz, ze od 4 lat nie uslyszalas slowa " Kocham cie"...

Bardzo dobrze cie rozumiem, ale jest duzo ronych opcji w okazywaniu milosci. obie brakuje tego co na samym poczatku i myslisz, ze twoj maz powinien ci powiedziec, ze cie kocha i jest ci przykro, ze jakos sie stal taki "milczacy" w tym kierunku.

Rzeczywiscie, swera meska moze wlasnie tak funkcjonowac, skoro jest wam dobrze, skoro nie ma glebszyh starc i caly czas sie kochacie, ma ciebie, rodzine, dzieci, to dla niego pewnie te slowa sa, jakby to powiedziec tak ewidentne, ze zapomnial o tym, ze ich magia jest nadal magia dla obojga i szkoda, ale nie on sam wyjatek w tej dziedzinie pociesz sie, chociaz wlasciwie pociechy z tego wiekszej nie ma.
Mysle jednak o czyms istotnym, mianowicie, jezeli w codziennym zyciu nie macie czasu siebie dostrzegac w ten sposob i mowic sobie piekne slowa, to jednak zawsze przychodzi moment, by para sie odnalazla emocjonalnie, nawet od czasu do czasu, sa chwile wyjatkowe, nawet po kilkunastu latach malzenstwa, to znaczy,ze w takich chwilach wlasnie chcemy uslyszec to co na poczatku jak nam serce drgalo, jak nam bylo fajnie jak sie cieszylas jak ci mowil, ze cie kocha, mowil wlasnie, to bardzo istotne do zaufania w ciebie, dla twojej pelnosci kobiecej w tym zwiazku.
Wiec masz absolytna racje myslac o tym...
Teraz tylko jak spowodowac byscie sie odbierali na tych samych falach, by wiedzial niekoniecznie z naciskiem z twojej strony co nalezy ci powiedziec, ale skoro on zapomina, to zacznij ty mu mowic i moze jakos maszyna sie odblokuje.

Zwsze tak jest w parze, ze jedno czegos oczekuje, a drugie nie widzi, a jak zaczyna widziec, to znow to pierwsze juz sie zmeczylo z okazywania sygnalow..

Znaj sposob na to by cie podrywal, tak, tak, niech twoj maz cie podrywa, by byly chwile romantyczno erotyczne tylko dla was i wtedy moze wasz zwiaek nabierze swiezej nowej energii i co za tym idzie troche pepsu na wzbogacenia waszego zycia intymno emocjonalnego.

Z pozdrowieniami

Zycie z rozami

4

A rozmawiałaś o tym z mężem?

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

5

Właśnie.. może warto z nimo tym porozmawiać?

6 Ostatnio edytowany przez smerfetka52 (2014-04-25 12:26:07)

ja mam podobny problem,tak se myśle że może mnie zdradza,ale na pewno nie nie mam żadnych dowodów przyjezda zmęczony z pracy czsami i brudny.ale ja potrzebuje miłości a nie litości . po prostu chciałąbym by mówił mi że jestem wazna w jego życiu ale on nic nie mówi ciagle myślę o najgorszym.kocham go bardzo co zrobić?nie mam pojęcia?moze dlatego ze teraz zzmieniłam się przytyłam nie mam wpływu na to? jest tylko stres i czełą się menopauza u mnie może i to ma związek rzadko się kochamy ? choć bym chciała częściej?

7

Witaj,
mężczyźni wkładają wiele wysiłku na zdobycie kobiety, a jeśli już tego dokonają spoczywają na laurach. My kobiety przeciwnie do facetów potrzebujemy upewniania się, że wciąż jesteśmy kochane. Dlatego porozmawiaj i uświadom męża o swoich potrzebach, bo jeśli tego nie zrobisz sam się nie domyśli, gdyż nie czyta w twojej głowie. Jeśli jednak chodzi o słowa to owszem potrzebujemy ich, ale bardziej dla nie osobiście liczą się czyny. Nie chodzi mi o drogie prezenty, ale o małe wyrazy miłości, proponowanie pomocy, troska itp. Pytanie czy czujesz się kochana i problem tkwi wyłącznie w tych słowach? Pamiętaj, że kłamstwa są powszechnie i wg. mnie same słowa nie są miarą tego co faktycznie czujemy.

Śmiej się, kiedy tylko możesz, przepraszaj kiedy powinieneś i odpuszczaj, kiedy jesteś pewny, że nie możesz nic już zmienić. Życie jest zbyt krótkie na bycie jakkolwiek innym niż szczęśliwym.

ja cię bardzo dobrze rozumiem, bo mój mąż rzadko mi mówi,że mnie kocha. moim zdaniem spróbuj z nim na spokojnie porozmawiać i szczerze. może to coś pomoże. dużo facetów nie umie okazywać uczuć.

dorosłość nie jest taka fajna. masa obowiązków i problemów.

9

Nie każdy jest przyzwyczajony do okazywania uczuć,do mówienia "kocham Cię "kilka razy dziennie,ale łatwo można się tego nauczyć.Czy ty często mówisz mężowi takie słowa?Jeżeli tak to zapytaj dlaczego on mówi Ci to tak rzadko?
Każda akcja wywołuje reakcję,więc jeżeli Ty będziesz kilka razy dziennie powtarzać jak kochasz męża,on zacznie się wkrótce odwzajemniać tym samym.

Miałam podobnie. Ja słyszałam to "kocham cie", tylko bardzo rzadko. W każdym razie dopiero po jakimś czasie zadałam sobie sprawę, że jednak facet okazuje to inaczej, oczywiście nie każdy, ale ten akurat tak. Okazuje to sposobem w jaki dba o Ciebie i się o tobie wyraża. Tym co dla Ciebie robi i jak Ci pomaga. I wiele innych.

11

Ja to mówię, że wystarczy że powiedziałem raz. Jakby sytuacja się zmieniła to wtedy poinformuję:)

12

tak już jest że bardziej licza się czyny pokazywanie sobie że się kogoś kocha niż ciągłe powtarzanie tego.Ale wiadomo ze każdy potrzebuje od czasu do czasu to usłyszeć szczególnie my kobiety bo jesteśmy bardzo wrażliwe i uczuciowe. A mężczyźni nie sa tak wylewni i emocjonalni jak my.

Myślę że powinnaś szczerze i otwarcie porozmawiać o tym z mężem smile Powiedz mu że potrzebujesz czasem usłyszeć od niego ze Cię kocha , że jest to dla Ciebie bardzo ważne , że czujesz się wtedy szczęśliwsza :)Szczera rozmowa powinna pomóc.

Jestem ciekawa czy Ty też mu to tak rzadko mówisz i okazujesz uczucia?? Może tez powinnaś częściej mu to mówić smile

"Pozory mylą.... a ludzie zawodzą "

"Never look back "

13

Też swego czasu odbyłam taką rozmowę z moją drugą połową. Powiedział, że dla niego słowo 'kocham' jest wyjątkowe i nie chciałby powtarzać go w kółko bo wtedy straci moc wink Ale od tamtej rozmowy znacznie częściej mówi i pisze o swoich uczuciach. Tak że i tutaj ważny jest złoty środek smile

14

Większość mężczyzn ma problem z mówieniem o uczuciach, ba, oni tego po prostu nie lubią, dlatego nie są tak wylewni, jak my, kobiety tego oczekujemy. Jednak nawet jeśli o tym nie mówią, to absolutnie nie znaczy, że nie kochają.
Z drugiej strony nawet ja sama uważam, że słowa nadużywane tracą swoją moc i magię.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

15

Lepiej powiedzieć rzadziej a z prawdziwym uczuciem ,niż co chwile bez sensu powtarzać maszynowo jak papuga :)Prawda nie można nadużywać tego słowa bo traci na swoim znaczeniu smile

"Pozory mylą.... a ludzie zawodzą "

"Never look back "

16

Takich rzeczy się nie mówi "kocham cię" tylko należy to okazywać czynami. W opisanej sytuacji nie widzę rozwiązania. Nie da się człowieka nauczyć uczuciowości. Musisz się pogodzić z brakiem uczuć w waszym związku albo odejść od niego.

I believe myself that romantic love is the source of the most intense delights that life has to offer. In the relations of a man and a woman who love each other with passion and imagination and tenderness, there is something of inestimable value, to be ignorant of which is a great misfortune to any human being.

17

Mój mąż też rzadko mi mówi, że mnie kocha. Ale okazuje mi to praktycznie codziennie, więc nie mam braków.
Wiem, że on po prostu nie lubi mówić o uczuciach, dlatego na to nie naciskam.

Może powinnaś porozmawiać z mężem? Może on w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, że to dla Ciebie problem.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » mój mąż nie mówi mi że mnie kocha a ja bardzo tego potrzebuję

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018