wymiana walut? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: wymiana walut?

hejka, napiszcie proszę, gdzie można wymienić tanio walutę z GBP na PLN?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-04 23:50:18)

Odp: wymiana walut?

wszystko zależy ile tej waluty masz do wymiany, bo jak 5 funciaków to lepiej zostawić na kolejne wakacje a przy większej kwocie możesz skorzystać z jakiegoś kantoru, ja polecam spam gdzie można wymienić walutę po lepszych kursach niż w kantorach stacjonarnych, ponadto nie trzeba wychodzić z domu, co jest bardzo wygodne, szczególnie dla takich leniów, jak ja tongue

3 Ostatnio edytowany przez elzunia81 (2014-02-04 15:17:01)

czy to bezpieczne? tak, ja jakoś nie obawiam się dokonywania jakichkolwiek transakcji drogą elektroniczną...

4

Nie rozumiem? smile

5

podeślę Ci nazwę kantoru onlineowego na prv, bo na tym etapie nie można podstawać linków na forum...

jeśli chodzi o bezpieczeństwo to jest OK, są spółką akcyjną, nad którą sprawuje nadzór KNF także myślę, że można spać spokojnie wink

6

Ja wymieniam przez internetową platformę Amronet. Zamiast spreadu pobierana jest tutaj tylko mała prowizja- 0,2%, a więc wychodzi tanio.

7

Ja znalazłem inkantor.pl i tam wymieniam sobie waluty na różne inne w zależności od tego jakie potrzebuje, szybko i sprawnie przebiega wymiana bez zbędnego oczekiwania dlatego z tego serwisu korzystam

8

Ja korzystam z Cinkciarza.

9

Cayenne81 napisał/a:

Ja korzystam z Cinkciarza.

Nigdy nie korzystałam. Jak to się w wielkim skrócie odbywa? Warunki mają faktycznie korzystniejsze od stacjonarnych kantorów?

10

hej! moim zdaniem coraz bardziej opłacają się kantory internetowe, np. https://internetowykantor.pl/ - oszczędza się czas na jeżdżenie w poszukiwaniu najlepszego, a poza tym ceny są korzystniejsze. Tak sądzę. smile

11

Kantor kantorcentus.pl to najlepszy z jakiego korzystałam. Polecam!

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023