Walentynki 2014, dziewczyna fana samochodów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Walentynki 2014, dziewczyna fana samochodów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Walentynki 2014, dziewczyna fana samochodów

Witam forumowiczki, kochane jak wiecie zbliża się 14 luty, dzień Zakochanych. Jestem 5 lat w związku z chłopakiem, który ma ogromne hobby, czasem mówię że to podchodzi pod obsesję. Hobby - samochody, ma dwa samochody, codziennie coś przy nich robi, tu wymienia tu maluje, tu coś tam coś. I mój problem polega na tym, że nie wiem co kupić na Walentynki dla niego, wszystkie poprzednie prezenty, które mu dawałam wydaje mi się, że nie podobały mu się.

W tym roku wymyśliłam, że skoro kupiłam mu koszulke a jego brat sobie ją pożycza od niego, skoro kupilam mu bokserki a on dał je bratu to nie będe już nigdy robić mu takich prezentów. Postanowiłam być nie zbyt romantyczna w te Walentynki, gdyż hobby mojego faceta zabiera mu czas, którego dla mnie nie ma wogóle. Postanowiłam kupić mu szampon do mycia auta, zapach, plak, środki chemiczne do pielęgnacji felg, szyb, plastików itp. Poniekąd chcę tym uświadomić mu że liczy się dla niego tylko hobby, a nie ja. Co sądzicie o takim pomyśle? Jest bardzo zły?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Walentynki 2014, dziewczyna fana samochodów

Bardzo dobry, będzie zachwycony big_smile Tylko nie zrozumie tego jako, że chcesz mu coś pokazać i udowodnić, ale że w końcu się postarałaś big_smile

Poza tym musisz mu coś kupować? Jesteście 5 lat, a Ty dalej mu serwujesz nietrafione prezenty? Coś jest nie tak. A on jak wychodzi na prezentach dla Ciebie ?

3

Teo,
Właśnie obawiam się, że on to odbierze jako akceptację tego, że tyle czasu poświęca dla tych aut, że pomyśli że w końcu go doceniłam. A ja chciałabym spowodować efekt odwrotny, żeby zorientował się że jestem zaniedbywana.

Prezenty zawsze sobie wręczamy na takie święta, drobne upominki, ja zazwyczaj dostaję kwiaty, chodź też nie jestem z nich zadowolona, bo zaraz zwiędną, wolałabym dostać zestaw kosmetyków i mieć z tego prezentu jakąś radoche. Jednak nie dawno dostałam od niego nowego smartfona, więc Walentynki pewnie obejdą się skromnie znowu z bukietem.

4

Zamiast dawać znaki i sugestie, to z nim normalnie pogadaj. NAPRAWDĘ faceci nie rozumieją aluzji, wierz mi. Wprost i rzeczowo TYLKO.

5

Teo napisał/a:

Zamiast dawać znaki i sugestie, to z nim normalnie pogadaj. NAPRAWDĘ faceci nie rozumieją aluzji, wierz mi. Wprost i rzeczowo TYLKO.

Rozmawiałam wiele razy, lecz jego hobby przerodziło się w obsesję, on tego nie widzi. Kto normalny spędza codziennie czas przy swoich autach od świtu do nocy? Ile czasu można coś naprawiać? Ile czasu można coś wymieniać? Przecież inni ludzie normalnie jeżdżą i nie siedzą przy swoich autach tyle czasu.

6

brunetka22 napisał/a:
Teo napisał/a:

Rozmawiałam wiele razy, lecz jego hobby przerodziło się w obsesję, on tego nie widzi. Kto normalny spędza codziennie czas przy swoich autach od świtu do nocy? Ile czasu można coś naprawiać? Ile czasu można coś wymieniać? Przecież inni ludzie normalnie jeżdżą i nie siedzą przy swoich autach tyle czasu.

No tak wygląda obsesyjna pasja smile

Cóż proponuje Ci kupić mu choinke zapachową i czekoladki, a po walentynkach zniknąć na jakiś czas i zająć się sobą. Nie dzwonić do niego nie umawiać się. Sprawdź kiedy się zorientuje, ze Cię nie ma.

7

Dziękuję za poradę, chyba tak zrobię !

8

Teo napisał/a:

Bardzo dobry, będzie zachwycony :D Tylko nie zrozumie tego jako, że chcesz mu coś pokazać i udowodnić, ale że w końcu się postarałaś :D

Poza tym musisz mu coś kupować? Jesteście 5 lat, a Ty dalej mu serwujesz nietrafione prezenty? Coś jest nie tak. A on jak wychodzi na prezentach dla Ciebie ?

Kurde Teo, jak czytam Twoje posty to stwierdzam ze nie mam sie po co wypowiadac bo zawsze czuje ze Twoja wypowiedz brzmi tak jakbys mi to z ust wyjela :D

9 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2014-03-04 22:49:26)

brunetka22 napisał/a:
Teo napisał/a:

A może warto czasami posiedzieć z nim w tym garażu, razem umyć i zapastować auto? big_smile Można z tego zrobić, na prawdę mile spędzony, wspólny czas wink A facet, jaki byłby zaskoczony i z pewnością zachwycony, widząc swoją dziewczynę pucująca auto big_smile Myślę, że nawet głupio by mu się mogło zrobić, że Ty tak się starasz, a on za mało poświęca Ci czasu. Można też razem pojechać na zlot. To na prawdę fajna sprawa. smile Myślę, że prędzej i więcej zdziałasz u "fascynata motoryzacji", akceptując jego hobby i jedynie dyplomatycznie wprowadzając pewne ograniczenia, niż strojąc fochy i starając się robić na złość. Choć rada Teo, jak najbardziej jest prawidłowa. Pokaż delikatnie, że czasami powinien się ocknąć i rozejrzeć, bo nie zawsze Ty będziesz obok, kiedy on akurat będzie tego chciał.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

10

Margolinka napisał/a:

A facet, jaki byłby zaskoczony i z pewnością zachwycony, widząc swoją dziewczynę pucująca auto big_smile .

pucującą auto w bikini, to byłaby dopiero frajda big_smile

Dzioło -  "zamyślone głowy" - hej, zamyślone głowy nie chcę z wami walczyć... jazda wink

11 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-01-27 18:55:25)

Cześć dziewczyny,
brutenka 22 - miałam dokładnie tę samą sytuację, w moim przypadku nie miałam tyle cierpliwości, stroiłam fochy i to tylko pogarszało sytuację, aż w końcu natchniona radą jednej z dziewczyn postanowiłam zmienić front- zaczęłam lubić tę jego pasję i się  nią interesowac, najpierw trochę na siłe, ale paradoksalnie efekty były niesamowite. Moj R w końcu zaczął w ogóle mnie słuchać i nawet stał się podatny na moje wpływy! pilnuję się nadal, pytam, zagaduję. Wygląda na to, że akceptacja czyni u facetów cuda:) Zaczęłam od walentynkowego prezentu (ja kupiłam taki gadżet dla kierowców Swiss tech Bodyguard), ale mnóstwo innych widziałam w np. spam. W tym roku też biorę coś z tych tematów :)Głowa do góry smile

12

brunetka22 napisał/a:
Teo napisał/a:

A czy Ty masz jakąś pasję?

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

13

brunetka22 napisał/a:

Witam forumowiczki, kochane jak wiecie zbliża się 14 luty, dzień Zakochanych. Jestem 5 lat w związku z chłopakiem, który ma ogromne hobby, czasem mówię że to podchodzi pod obsesję. Hobby - samochody, ma dwa samochody, codziennie coś przy nich robi, tu wymienia tu maluje, tu coś tam coś. I mój problem polega na tym, że nie wiem co kupić na Walentynki dla niego, wszystkie poprzednie prezenty, które mu dawałam wydaje mi się, że nie podobały mu się.

W tym roku wymyśliłam, że skoro kupiłam mu koszulke a jego brat sobie ją pożycza od niego, skoro kupilam mu bokserki a on dał je bratu to nie będe już nigdy robić mu takich prezentów. Postanowiłam być nie zbyt romantyczna w te Walentynki, gdyż hobby mojego faceta zabiera mu czas, którego dla mnie nie ma wogóle. Postanowiłam kupić mu szampon do mycia auta, zapach, plak, środki chemiczne do pielęgnacji felg, szyb, plastików itp. Poniekąd chcę tym uświadomić mu że liczy się dla niego tylko hobby, a nie ja. Co sądzicie o takim pomyśle? Jest bardzo zły?

Ja Ci chętnie doradzę. Jest fanem określonej marki samochodów?

Takich prezentów jest masę dosłownie za "grosze" które sprawią mu bardzo dużo radości.
Piszesz że ma dwa samochody więc zakładam że jest fanem jakiejś marki? Czy ogólnie samochodów.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Walentynki 2014, dziewczyna fana samochodów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018