Szukam ładnych mebli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Szukam ładnych mebli

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Szukam ładnych mebli

Hej!
Właśnie urządzam pokój.Będzie mial 2 sciany zielone i dwie żółte.
Robie do niego sosnowe meble na zamówienie:szafa,biurko,komoda(na ktorej bedzie kiedys akwarium).
Musze wykonac projekty dla stolarza,jednak nie moge znalezc czegos fajnego.
Licze na niezastąpioną pomoc Netkobiet smile

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam ładnych mebli

Hmm...Każdy smile

3

Skoro każdy smile to może poprzeglądaj różne stronki dotyczące mebli i projektowania? W ten sposób również możesz znaleźć inspirację. Ja kiedy pomagałam bratu umeblować pokój właśnie tak zrobiła. Co prawda koniec końców zamówiliśmy gotowe mebelki w Internecie, ale mieliśmy już wcześniej jakąś wizję tego. Sama polecę Ci np. spam, fajny sklep z mnóstwem róznych pomysłów na aranżację wnętrza, powodzenia!

4

I jak, są jakieś postępy? Może do czegoś się przydam... Na początek musimy ustalić w którym kierunku podążać, to ułatwi sprawę! Co powiesz na styl amerykański, przypominający trochę wnętrze z amerykańskich seriali! Nie wiem jak Ty ale mi bardzo się podoba. Może znajdziesz inspirację? Jak nie to będziemy wiedzieć w którym kierunku nie zmierzać, co jest również bardzo ważne!

5

A ja bym zaczęła od tego, jak bardzo funkcjonalne mają być te meble... Bo to zazwyczaj zawęża nieco względy estetyczne... Choć zawsze można zrobić na zamówienie, ale to się wiąże z kosztami smile Więc faktycznie w necie znajdziesz mnóstwo różnych aranżacji, obejrzyj sobie kilka odcinków showhouse i powinno coś Ci się spodobać w końcu smile

Nie stój nad kwiatem z konewką i batem - to na nic!

6

Hej babeczki.
Meble juz sa zamowione.Bede uniwersalne,ale tez nowoczesne i debowe.jak szalec to szalec:)
Kołysko,wysłam Ci emaila,mam nadzieje ze mi odpiszesz:)

7

Ja również jakiś czas temu urządzałam mieszkanie- sama frajda. Wybór mebli na rynku jest ogromny ale wiem z własnego doświadczenia, że ciężko jest się na coś konkretnego zdecydować:) Przejrzyj sobie ofertę esmebel- specjalizują się sprzedażą mebli z drewna z najwyższej jakości(produkcja ekologiczna). Ja kupiłam u nich komodę i jestem więcej niż zadowolona- ceny o połowę niższe niż w sklepach stacjonarnych, obsługa bardzo kompetentna i skłonna do pomocy. Najważniejsze przy nabywaniu mebli jest pewność co chcesz mieć, bo w innym wypadku możesz się wzbogacić o parę nieprzydatnych rzeczy.

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2013-05-31 17:04:23)

no tak może dostarczyć sporo radości, pod warunkiem, że ma się ku temu odpowiednie predyspozycje do tego, żeby wszystko pourządzać. Ale też na początek warto pomyśleć o tym w jakim stylu chcemy mieć urządzony pokój, ja się zakochałam w meblach w stylu kolonialnym, a takie meble widziałam na spam. Bardzo duży wybór.

9

No właśnie jest mnóstwo tego na rynku, ale nie wiadomo dokładnie o jakim standardzie są te meble i czy ich cena jest adekwatna do jakości wykonania. Np. meble z ikei są fajne, ładne i tanie, ale np. moje rozkładane łóżko absolutnie nie nadaj się do spania. Mój błąd że kupiłam, ale teraz muszę się męczyć z bólem pleców...

10

Człowiek uczy się na błędach wink Sporo rzeczy bym w Ikei kupiła, ale raczej nie łózko - miałam okazję dłuższy czas spać na takim, składanym i nie polecam hmm

11

To prawda jeśli chodzi o Ikeę to dodatki rzeczywiście mają bardzo ładne, ale kanapy nigdy bym tak nie kupiła, bo od wielu znajomych słyszałam ze ich meble są bardzo niewygodne i sporo osób je odradza. Ale w poszukiwaniu łózka trochę ostatnio pochodziliśmy po salonach i prawdę powiedziawszy najwygodniej siedziało mi się na meblach Gali. Kler też nam się podobał ale u nich ceny wymiatają. Lubimy miękkie meble więc chyba nie mamy wyboru.

12

Mi w sklepach z kanapami polecano osobno sofę do siedzenia ze spaniem dla gości, a dla nas nas łóżko z materacem, właśnie z uwagi na komfort spania.

13

a co ciekawego polecili Ci w sklepie, mieli jakieś ładne sofy do salonu???

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Szukam ładnych mebli

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021