Grupa wsparcia -dla osob (i nie tylko)ktorzy mieli lub maja pod górke - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Grupa wsparcia -dla osob (i nie tylko)ktorzy mieli lub maja pod górke

Strony 1 2 3 31 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 1,683 ]

Temat: Grupa wsparcia -dla osob (i nie tylko)ktorzy mieli lub maja pod górke

Witam.Postanowilam zalozyc grupe wsparcia jaka jest w tytule,czyli dla osob ktorzy od samego poczatku mieli lub maja zycie pod gorke.Ale moga pisac tez osoby ktore nie sa z tym zwiazane.Moze ktos bedzie chcial sie zwierzyc i uzyskac opinie na nurtujace tematy czy pytania.Mam nadzieje ze dolaczy wiele osob,a czym wiecej tym lepiej.Tym kazda  lub kazdy z nas bedzie mogl pomoc drugiej osobie,poradzic co zrobic w danej sytuacji.Zatem uwazam grupe wsparcia za otwarty:)

Nie można oprzeć stosunków rodzinnych na prawdzie, skoro nie ma jej w miłości.Kto w dzieciństwie zaznał chłodu matki, ten będzie marzł do końca życia.

- Regina Kantarska-Koper
Zobacz podobne tematy :
Odp: Grupa wsparcia -dla osob (i nie tylko)ktorzy mieli lub maja pod górke

Czyzby nie bylo osob ,ktore cos przezyly,lub jak wspomnialam wczesniej niemialy ochote na normalna rozmowe nie koniecznie piszac o przykrych sprawach?

Nie można oprzeć stosunków rodzinnych na prawdzie, skoro nie ma jej w miłości.Kto w dzieciństwie zaznał chłodu matki, ten będzie marzł do końca życia.

- Regina Kantarska-Koper

Witam.Widze ze nie ma ma osob chetnych do rozmowy..Zapraszam na kawke w ten zimowy poranek.Mam ciagle nadzieje ze ktos dolaczy

http://images.tinypic.pl/i/00495/tjb603ks89ix_t.jpg

Wlasnie wlaczylam kompa i cos mi niemilosiernie wyje.Niestety bede musiala go wylaczyc i sie przesiac na telefon badz tableta,poniewaz boje sie ze jeszcze bardziej zepsuje.Robie herbatke malemu bo cos pokaszluje i niestety go nie moge puscic do rpzedszkola.Mam nadzieje ze to tylko chwilowe.

- Regina Kantarska-Koper

4

witam;)
jak widzę to jestem tu pierwsza wink mam nadzieję że z czasem wątek rozkwitnie. początki zawsze bywają trudne. POZDRAWIAM i uśmiech zostawiam;))

Witaj alis ,mam nadzieje ze tutaj z zostaniesz i bedziemy pisac o smutkach,raosciach zycia codziennego :)Mam nadzieje ze sie ten watek rozwinie smile

- Regina Kantarska-Koper

6

z miłą chęcią zostanę;)
nie ma to jak miłe pogaduszki chodź by tylko przez internet;))))

Bardzo sie ciesze,kto do nas jeszcze dolaczy?Zapraszam na pogaduszki o wszystkim co nas trafi  ale i cieszy smile

A tutaj zamieszczam kawaly by sie troszke posmiac..

Ona i on siedzą blisko siebie na kanapie.
- Chcę panu zwrócić uwagę, że za godzinę wróci mój mąż.
- Przecież nie robię nic niestosownego.
- No właśnie, a czas leci...

Policjant zatrzymuje samochód, którym jadą trzy osoby.
- Gratuluję - mówi policjant - jest pan tysięcznym kierowcą, który przejechał nową szosą.
Oto nagroda pieniężna od firmy budującej drogi!
Obok pojawia się reporter i pyta:
- Na co wyda pan te pieniądze?
- No cóż - odpowiada po namyśle kierowca - chyba w końcu zrobię prawo jazdy...
Żona kierowcy z przerażeniem:
- Nie słuchajcie go panowie... On zawsze lubi żartować, gdy za dużo wypije!
W tym momencie z drzemki budzi się, siedzący z tylu dziadek i widząc policjanta zauważa:
- A nie mówiłem, że skradzionym samochodem daleko nie zajedziemy!...

Jedzie kierowca ciężarówki i widzi zielonego ludzika:
- Czemu stoisz na ulicy?
- Jestem bardzo głodny i jestem pedałem.
Dał mu kanapkę i pojechał dalej.
Spotyka czerwonego ludzika:
- Czemu stoisz na ulicy?
- Chce mi się pić i jestem pedałem.
Dał mu picie i pojechał dalej.
Widzi niebieskiego ludzika.
Wkurzony wysiada i pyta:
- A ty pedale czego chcesz?
- Prawo jazdy i dowód rejestracyjny, proszę.

- Regina Kantarska-Koper

8

Witam wszystkich,czy mogę też dołączyć do grupy wsparcia,przeżyłam dużo niedobrych rzeczy oczywiście poza rodziną.Do tej pory niemogę zapomnieć.

9 Ostatnio edytowany przez Wielkopolaninka (2014-01-31 15:21:56)

Powiem to talk chocolate nie chce by osoby 3 z rodziny tutaj tu zagladaly,to jedyny warunek.Dosc sie juz w tym temacie  nadenerwowalam I niex chce znow zamykac grupy.A trym bardziej jest to groupa w ktorej niex koniecznie sie pisze mile sprawy I z tego tytulu niex chce mie c nieprzyjemnosci.m.in niex chce niex kontaktu z rodzina ale to miedzy innimi podkreslam. Wiec mysle ze Jason sie wyrazilam.

PS.sorry za bledy ale pisze table ta I niex mam polskiej klawiatury.

- Regina Kantarska-Koper

10

To mam odejść z grupy wsparcia,i niepisać?

11

Napisalam jaki warunek ,a  zdecydowac musisz Osama.Bedac tutaj musisz niex swiadomosc o czym sie pisze,I. Niex wszyscy w domu musza wiedziec,gdyby porozmawiali ze MNA a niex naskakiwali name mine wygladaly by the stosunki troche inaczej,wiec decyzje podejmij Osama ale nikt niex wygania ciebie...

- Regina Kantarska-Koper

12

Wesolutką minkę zrobiłam i skromniutko dołączyłam.Mam szczęście bo załapałam się na kawę.Kurcze fajnie jest pogadać ot tak od serca.Muszę się rozkręcić pomalutku.Na razie jestem przybita przyziemnymi sprawami,najbardziej pracą.Do tematu będę wracać w następnych wątkach.Teraz nie mam bazy żeby pisać.Dziś jest międzynarodowy dzień przytulania.Więc tulę wszystkich i tak wspieram w Waszych problemach i życiu codziennym.Bo każdy coś nosi w sercu....

http://vpx.pl/i/2014/01/31/rzuc_wszystko_pieprz_odleglosc_i_chodz_mnie_przytul.jpg

13 Ostatnio edytowany przez Wielkopolaninka (2014-01-31 16:36:58)

Nowiutka witaj.Komp wrocil do normy czyli juz tak nie wyje jak rano.Nowiutka mam nadzieje ze nie urazilam Chocolatte,ale po prostu nie chce po raz drugi tego przechodzic.Dla nikogo kto to czyta i dla niej nie jest to mile.Chcialabym tylko zeby ktos sie postawil w mojej sytuacji jak moglam siepoczuc.Wystarczylaby szczera rozmowa polegajaca na kompromisie a nie na zrzuceniu calej winy na jedna osobe a inni sa czysci tylko ja jestem be...Nie chce sklamac ze moje zycie bylo sielankowe i uslane rozami itp bo bym sklamala i oklamalabym sama siebie a tego nie lubie

Dl;a wszystkich osob takich jak ja co dotyka zlo ale i dla tych co maja tez troche lepsze zycie tez przytulam z okazji swieta przytulania i Chocolatte tez.

http://i61.tinypic.com/339ramc.jpg

- Regina Kantarska-Koper

Jeśli chodzi o zwierzenia, to niestety nie moje klimaty smile

15

mysterious_chocolate napisał/a:

Jeśli chodzi o zwierzenia, to niestety nie moje klimaty smile

Oczywiscie nie musisz jezeli nie wyrazisz takiej checi,mozesz porozmawiac tak po prostu co sie wydarzylo w danym dniu i wogole.Zapraszam do rozmowy.Bo to nie jest grupa wsparcia gdzie tylko sie mowi o smutkach ale i radosciach smile

- Regina Kantarska-Koper

Jak będzie coś radosnego to napiszę. Na tę chwilę jestem wkurzona wink

17

No to pisz co ci lezy na sercu czy jak kto woli na watrobie...Ale oczywiscie jak sama podejmiesz taka wole..

- Regina Kantarska-Koper

18

Witam serdecznie przy kawie.
Bardzo chciałbym aby ten dzień był udany,żebym dziś szybko uwinęła się .Zacznę niedługo pracę,jest ciężko.Mam nadzieję że będzie dobrze i niedzielę spędzę radośnie się relaksując a nie zamartwiając.Zostawiam pozytywną energię.

19 Ostatnio edytowany przez Wielkopolaninka (2014-02-01 11:35:24)

Nowiutka dziekuje za odwiedzinki w mojej grupie wsparcia .Ja dzis robie po raz pierwszy zupe pieczarkowa i druga nowosc ciasteczka czekoladowe z pomaranczowa nuta.Ciekawe jak mi to wyjdzie.Czemu nowosc?Bo w domu neistety delikatnie ujmajac mama mne nie dopuszczala do kuchni wiec gotowac sie nauczylam u partnera.Zatem zycze...

http://i60.tinypic.com/5e772x.jpg

Oraz zostawiam usmiech w postaci kawalow i oby ten usmiech nie zniknal  do nastepnego weekendu

- Co byście zrobili, jakbyście złapali złotą rybkę?
- Ja bym poprosił ją o pieniądze.
- A ja o miłość.
- A ja bym usmażył gadzinę!!!
- Dlaczego?!!!
- Poprzednio ją poprosiłem o miłość i przyjaźń. Teraz uganiają się za mną zakochane pedały, a kobiety proponują: "Zostańmy przyjaciółmi".

rzybiega Jasiu na stację benzynową z kanistrem:
- Dziesięć litrów benzyny, szybko!
- Co jest? Pali się?
- Tak, moja szkoła. Ale trochę jakby przygasa.

Ożenisz sie ze mna?
- Nie.
- To złaź

- Regina Kantarska-Koper

20

witam;)
pamiętam swoje początki gotowania. było to u byłych teściów. początki były trudne ale z czasem szło mi już o wiele łatwiej. mimo że jakoś ugotuję to nie cierpię tego robić. wolę sprzątać. to mnie bardziej kręci;)
miłego pichcenia Wielkopolaninko;)

21

Wlasnie kazdy z nas czagos nie lubi ale trzeba to wykonac.Ja natomiast nie lubie sprzatac ale musze,a jak trzeba to trzeba,nie ma innego wyjscia.No wlasnei zabieram sie za robienie zupy bo dodatki mam juz obrane ,umyte no i pokrojone...Ja zawsze korzystam zprzepisow z youtube altorki skutecznie tv,czy video kuchnia,bad zsporadycznie ojpop.I przewaznie mi wychodza te nowosci smile

- Regina Kantarska-Koper

22

ja i kuchnia to zły duet. nie czuję się tam  jak ryba w wodzie.
gotuje bo coś w ty domu trzeba jeść. wink)

Wielkopolaninka napisał/a:

No to pisz co ci lezy na sercu czy jak kto woli na watrobie...Ale oczywiscie jak sama podejmiesz taka wole..

niby nic takiego, ale czasem cierpliwości brakuje, gdy mały diabełek wrzeszczy Ci nad uchem smile

24 Ostatnio edytowany przez mysterious_chocolate (2014-02-01 15:03:54)

A co do gotowania to ja uwielbiam to robić! smile Mnie rodzice jak najbardziej dopuszczają do kuchni(lekko ujmując sprawę), ale przynajmniej się nauczyłam gotować smile Podobno całkiem nieźle mi to wychodzi smile

A co wam wychodzi najlepiej? smile

25

Alis mozesz napisz do mnei emaila w celu podania danych na fb jezlei nie masz nic przeciwko.Lubie po prostu byc w stalym kontakcie.

Mysterious no czasami dzieci potrafia sprawdzac na ile mamy cierpliwosci,i czasami neistety przeginaja i trzeba powiedziec neico podniesionym glosem.Co do gotowania.Sama musialam sie nauczyc i jak narazie mi to niezle wychodzi.jedyna rzecz zepsulam ale robilam wg przepisu i nie wyszlo , a tak najczesciej mi wychodza i nawet daje nowosci do sprubowania przyszlej tesciowej,a to dziala na plus smile

- Regina Kantarska-Koper

Jakie rzeczy gotujesz? smile
No to prawda, ja mam do czynienia ze słodkim dzieciakiem, ale potrafi zaleźć za skórę. Typowe dziecko, lubi być w centrum uwagi

27 Ostatnio edytowany przez Wielkopolaninka (2014-02-01 16:38:19)

Ostatnio rozne,nowosci bo wczesniejsze potrawy ktore byly non stop na przemian sie ,,przejadlo,,i nawet mi przeszla ochote na gotowanie.Powiedzialam mojemu ze tak dluzej nie mozna ziemniaki fasolka ze sloika,czy pulpety albo jajko sadzone itp daje tutaj przyklad ale tak bylo tez naprawde.Ilez tak naprawde mozna,nawet brzuch mnie bolal .A odkad wprowadzilam nowosci ,robie je raczej weekend z checia sie chce je skocztowac a bole brzucha o dziwo minely.Jak pisalam wczesniej dzisj zrobilam zupe pieczarkowa,oczywiscie sie udala bo jestem juz po obiedzie.A potem robie ciasteczka.Jezeli moderatorzy nie beda mieli mo toza zle to podam dzisiejsze przepisy a jak narazie to moze jeden wyprobowany.

Z taka roznica bo tam nie ma miesa.Ja je dodaje robie z tego wywar a reszte juz tak jak tam jest podane.Ja dzis robilam wywar ze skrzydelek.Aha no i tutaj w tym przepisie nie ma ziemniakow ja je pod koniec gotowania dodalam i gotowalam w tej zupie az zmiekna.Pokrojone w mala kosteczke

Robilam rowniez wielokrotnie rogaliki ale innego autora-Bajeczne smaki.Nadzienie dowolne rzecz jasna.

Nie wiem czy jakies tam roznice sa ,bo nie pamietam i modyfikacje .Ale robilam kilkakrotnie nawet wieksze rogaliki a po upieczeniu sa mega duze .Zalezy jakiej wielkosci rogalika zrobimy .Jakie to beda kawalki z tego kola .Wszystko robilam mikserem i tez sie udalo..

No i tez kazdy przepis robie z podwojnich skladnikow:)

I jeszcze kilka przepisow ktore musze sobie przypomniec.

- Regina Kantarska-Koper

ta zupa pieczarkowa z pewnością jest pyszna, muszę spróbować zrobić coś takiego big_smile

a próbowałaś zupy z dyni?

29

Mysterious niestety nie .Nie wiem gdzie kupic dynie i czy zawsze mozna ja dostac.Wg mnie nie wyglada az tak apetycznie ale moze sie myle.Wlasnie zapraszam do wyprobowania tych wyzej wymienionych przepisow i jak juz sie kochane zdecydujecie dajcie znac czy tez wam wyszlo.

- Regina Kantarska-Koper

Ja robię taką i powiem Ci, że to rewelacja smile Po pierwsze i najważniejsze - zdrowa, nie tuczy. Po drugie - przepyszna. Po trzecie - prosta w przygotowaniu smile W duecie z prażonymi pestkami z dyni i odrobiną oleju z tych pestek tworzy coś wspaniałego smile

31 Ostatnio edytowany przez Wielkopolaninka (2014-02-01 17:07:12)

Ja robię taką i powiem Ci, że to rewelacja smile Po pierwsze i najważniejsze - zdrowa, nie tuczy. Po drugie - przepyszna. Po trzecie - prosta w przygotowaniu smile W duecie z prażonymi pestkami z dyni i odrobiną oleju z tych pestek tworzy coś wspaniałego smile

Skoro jak sama twierdzisz ze ta zupa jest smakowita to wowczas poprosze o przepis,mozesz napisac,a jezeli jest filmik to by bylo najlepsze rozwiazanie smile

- Regina Kantarska-Koper

32 Ostatnio edytowany przez mysterious_chocolate (2014-02-01 17:21:52)

Przepis mam nie z internetu smile

Wychodzi mi zwykle porcja na 5 osób
Pół obranej dyni pokroić na kawałki i delikatnie przesmażyć w garnku na oliwie. Gdy się przesmaży, dodać obrane pokrojone grubo warzywa(marchewkax2, pietruszkax1, kawałek selera, cebulka x2 + inne jeśli ma się taką ochotę). Dolać wody i gotować. Przyprawić(ja prede wszystkim dodaję miso sojowe żeby nie było zbyt słodkie, na wyczucie, ilość zależy tutaj od upodobań). Miksuję wszystko i już smile

33 Ostatnio edytowany przez Wielkopolaninka (2014-02-01 17:26:58)

I calosci juz nie trzeba podgotowywac?

Wlasnie zabieram sie za robieniem  ciasteczek smile

- Regina Kantarska-Koper

Jeśli warzywa masz ugotowane to nie smile

Jakich? smile

35

Jeśli warzywa masz ugotowane to nie smile

Jakich? smile

Ciateczka czekoladowe z pomaranczowa nuta.Ale moje beda z madarynkowa.Mam nadzieje ze wyjdzie.A jak wyjdzie to podziele sie przepisem,wtedy wiem ze bylo sprawdzone smile

- Regina Kantarska-Koper

Okej smile Trzymam za słowo tongue

37

Okej smile Trzymam za słowo tongue

Ok.Nie ma sprawy :)Napisalam posta w sasiednim watku-temacie.

- Regina Kantarska-Koper

Zauważyłam smile

39

To się rozgotowałyście...w sumie zawsze w sobotę gotuję rosół i jest już i na niedziele, w niedziele drugie dnie dogotowuję.Dziś troszkę odetchnęłam bo mogę w pracy zwolnić tempo ...Moje kochanie dziś wynajął ekipę która pocięła gałęzie drzew obok naszej posesji.Dąb i kasztan.Gałązki kasztana włożyłam do wody bo ma pąki,ładnie rozkwitną.Jak mówi moja koleżanka Hania na dworze zimno, w domu życie.Mam mieszane uczucia,odnośnie pracy,uwielbiam dzwonić le telemarketerka na dziś ma przechlapane.W telewizji nagłaśniają oszustwa firm,i ciężko umówić na spotkanie.Dobrze że nie muszę na ten poniedziałek ,ale następny mam nadzieję że dam radę dwa spotkania dziennie,umawiać na prezentacje ,pokaz produktów.

40 Ostatnio edytowany przez Wielkopolaninka (2014-02-01 18:06:42)

Relacje z doroslymi dziecmi taki jest watek.W dziale relacje z rodzicami czy tez przyjaciolmi jakos tak.Mozesz sobie przynajmniej pozytac i dac tu odpowiedz..

No Nowiutka tak jakos taki sie sklecil temat o kulinariach i nawet poki co fajnie sie pisze jezeli klei sie rozmowa.Ale mam nadziej e pojawia sie nowe tematy ,czyli rozmowy o wszystkim smile

- Regina Kantarska-Koper

41

No za 10-12 min wyciagne ciasteczka i po ostygnieciu dopiero bedzie wiadomo czy wyszlo smile

- Regina Kantarska-Koper

42

Witam i ja,widać dzisiaj temat kulinarny,fajnie.Za zupą pieczarkową nieprzepadam,ale,ciasteczka bym z chęcią spróbowała,ostatnio coś mam ochotę na słodkie.Ja też mam nowe przepisy i już wypróbowane,jeśli ktoś będzie chciał z chęcią podam.

Nowa witaj.

mysterious_chocolate-zupy z dyni niejadłam.

Wielkopolaninka-daj znać jak tam ciasteczka i konieczne daj przepis jeśli niebędzie problemem.

To żałuj tongue

44

Chetnie Chocolatte mozesz podac sprawdzone ale tylko sprawdzone przepisy smile

- Regina Kantarska-Koper

45 Ostatnio edytowany przez Chocolatte (2014-02-01 19:03:24)

mysterious_chocolate-masz jeszcze jakieś inne nowe przepisy które już wypróbowałaś,np na obiad,sałatki,placki,przekąski,zapiekanki,pizza.

Wielkopolaninka-z których przepisów by cię interesowało,placek,sałatki,na obiad czy obojętnie.Dużo już przepisów było wypróbowane.

Coś tam mam smile może nie nowego, ale raczej nie zbyt znanego smile

47

Dla mnie to obojetnie.Ciastka juz wyjelam z kuchenki teraz musza troszke przestygnac by ocenic czy tak mialo byc tak jak na tym filmiku .Jezeli tak sie stanie to oczywiscie wstawie obiecany przepisw formie filmu smile

- Regina Kantarska-Koper

48 Ostatnio edytowany przez Wielkopolaninka (2014-02-01 19:31:07)

Mysle ze moge podac przepis na ciastka.Sa to ciastka z pomaranczowa nuta.Ja natomiast zrobilam z mandarynkowa nuta czyli wycisnelam sok z mandarynek.Ogolnie rzecz biorac nie musi byc to aromat pomaranczowy,moze byc cytrynowy,migdalowy czy tez inny.Wedlug oznania.Uwaga na jedno u mnie po 15 minutach trzeba wyjac ,i nie zwazajac ze sa miekkie.One maja przestygnac i powinny byc kruche.Po wyjeciu z piekarnika nie wolno ruszac ciasteczek az do wystygniecia,

Mysterious napisalam do ciebie emaila.Sprawdz poczte i zobacz czy dostalas wiadomosc smile

- Regina Kantarska-Koper

49

mysterious chocolate-jakie masz,może ja tych przepisów niemam.

Wielkopolaninka-narazie podam z tych dań np mięsnych,sałatki pizza,bo tam gdzie są placki to zeszyt jest narazie potrzebny.Próbowałaś te ciasteczka,nie są za słodkie.

50

Chocolatte napisał/a:

mysterious chocolate-jakie masz,może ja tych przepisów niemam.

Wielkopolaninka-narazie podam z tych dań np mięsnych,sałatki pizza,bo tam gdzie są placki to zeszyt jest narazie potrzebny.Próbowałaś te ciasteczka,nie są za słodkie.

Tak dla mnie nie smile

- Regina Kantarska-Koper

51

Zaraz będzie 1 przepis,poczekajcie gdzieś z 15 min.

52

Sałatka śledziowa

0,5 kg matjasów
2 cebule
3 ziemniaki>ugotowane
3 marchewki>ugotowane
3 jajka ugotowane na twardo
20 dkg sera żółtego
1 majonez

Pokroić śledzie w kostkę
I warstwa-śledź,na wierzch cebulę pokrojoną w kostkę,popieprzyć,posmarować majonezem

II warstwa-ziemniaki zetrzeć na tarce o dużych oczkach,posolić,popieprzyć,na to położyć marchew startą na tarce o dużych oczkach,posolić,popieprzyć,posmarować majonezem.

III warstwa-jajka pokroić w kostkę,posolić,popieprzyć,posmarować majonezem.

IV warstwa-zetrzeć żółty ser.

53

Witam serdecznie smile

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie." Peter Drucker

54

Sałatka Gyros

0,5 kg piersi (pokroić i posypać przyprawą do ''Gyros'',dać do lodówki na 2 godz,i usmażyć).
1 duży słoik pikantnego keczupu(Kotlin)
-''- -''- majonezu ''Winiary''
2 puszki kukurydzy
5 cebuli
cały słoik korniszonów
kapusta pekińska-pokrojona

Układać warstwami:pierś
                          keczup
                          majonez
                          cebula w kostkę i ogórki w kostkę
                          keczup
                          majonez
                          kukurydza
                          kapusta pekińska

Pokroić i wstawić do lodówki na 12 godz.

55

Witaj Maj 32-jak tam mija u ciebie dzisiaj sobota?

Posty [ 1 do 55 z 1,683 ]

Strony 1 2 3 31 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Grupa wsparcia -dla osob (i nie tylko)ktorzy mieli lub maja pod górke

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018