Cos do wcierania w skore glowy,ale zeby nie wysuszaloI nie podraznialo - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Cos do wcierania w skore glowy,ale zeby nie wysuszaloI nie podraznialo

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez I TY Zbrzydniesz .... (2014-01-26 01:34:41)

Temat: Cos do wcierania w skore glowy,ale zeby nie wysuszaloI nie podraznialo

Mozecie cos skutecznego polecic,niedrogiego ,latwo dostepnego do skory glowy ,przeciw wypadaniu  co nie podraznia skory glowy,nie wysusza jej ,nie sprawia ze sie zaczyna luszczyc,bardziej przetluszczac?'

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cos do wcierania w skore glowy,ale zeby nie wysuszaloI nie podraznialo

serum radical na wypadające włosy z 10 zł kosztuje, dość wydajne.

W sezonie możesz zrobić sobie sama preparat z pokrzywy do wcierania w skórę głowy.

3 Ostatnio edytowany przez I TY Zbrzydniesz .... (2014-01-26 20:45:47)

Kiedys stosowalam seboradin LOTION  -ale on tylko podraznial mi skore glowy,powodowal lupiez + szybsze przetluszczanie skory... zamiast regulowac przetluszczanie skory glowy ...

4

Małpa69 napisał/a:

W sezonie możesz zrobić sobie sama preparat z pokrzywy do wcierania w skórę głowy.

Popieram, dobre jest, jest jeszcze w ampułkach, mi nawet pomagało na wypadające włosy. Tylko wydaje mi się, że czasem niestety może podrażniać.
A ja sama nie wiem co polecić Ci, bo często niestety te wcierki jednak mają coś drażniącego, więc te wrażliwe głowy mogą podrażnić. A na co chcesz tę wcierkę, na wzmocnienie, na wypadanie włosów?

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska
truskaweczka19 napisał/a:
Małpa69 napisał/a:

Popieram, dobre jest, jest jeszcze w ampułkach, mi nawet pomagało na wypadające włosy. Tylko wydaje mi się, że czasem niestety może podrażniać.
A ja sama nie wiem co polecić Ci, bo często niestety te wcierki jednak mają coś drażniącego, więc te wrażliwe głowy mogą podrażnić. A na co chcesz tę wcierkę, na wzmocnienie, na wypadanie włosów?

na wypadnie-wzmocnienie smile

6

ja slyszalam o wcierce z kozieradki. chyba mozna kupic w aptece i rozrobic w domu

7 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-04-23 12:21:56)

Super do skóry głowy i włosów jest spam z dodatkie certyfikowanego organicznego oleju Arganowego. Nie jest super tanie, ale bardzo wydajny, mala buteleczka 60ml wystarcza na ok 3mc wystarczy kropelka.
Ja używam już prawie 4 miesiące razem z mężem, który jest również bardzo zadowolny.

8

polecam wcierkę jantar :-)

~to let myself go, to let myself flow is the only way of beeing
there´s no use telling me, there´s no use taking a step back, a step back for me

9 Ostatnio edytowany przez Ludzie Aktorzy Bajeranci (2014-05-13 01:26:09)

dr.Hauschka tonik do skory glowy-nie wysusza skory glowy w przeciwienstwie do Seboradinu wink ,woda brzozowa.

10

Dołączam do Mae! Jantar jest najlepszy;) Nie podrażnia skóry głowy i włosy nie przetłuszczają się bardziej wink No i jak na tak dobrą wcierkę Jantar jest bardzo tani.

11

tez slyszalam o wcierce z kozieradki, ale nigdy nie mam glowy do wlasnorecznie robionych preparatow. u mnie dobrze sprawdza sie olejek arganowy z spam smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Cos do wcierania w skore glowy,ale zeby nie wysuszaloI nie podraznialo

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018