Marzenie o prawdziwej przyjaźni... Czy kiedykolwiek się spełni ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Marzenie o prawdziwej przyjaźni... Czy kiedykolwiek się spełni ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Aleksandra202202 (2014-01-22 13:41:47)

Temat: Marzenie o prawdziwej przyjaźni... Czy kiedykolwiek się spełni ?

Wszyscy o czymś marzymy. Jedni marzą o podróżach drudzy o samochodach... A ja marze o tym żeby spotkać kogoś z kim będę mogła podzielić sie szczęściem, doświadczeniem, komu będę mogła sie zwierzyć , komu będę mogła radzić i wysłuchać... Mam wspaniałego faceta bardzo go kocham i dużo ze sobą rozmawiamy, ale nic nie jest w stanie zastąpić przyjaciółki :( Widzę na tym forum dużą grupę ludzi o podobnych problemach i przykre jest to że to co nas dzieli to nie wiek czy zainteresowania tylko te pieprzone kilometry które uniemożliwiają w pewnym stopniu spotkania się i porozmawiania prosto w oczy :( Piszcie skąd jesteście. Może mieszkamy bardzo blisko :) Ja często bywam pod Warszawą: Piaseczno, Góra Kalwaria, Okolice Otwocka, Osieck :) Jeżeli mieszkacie nie daleko to piszcie tu albo Moje GG: 46417967. :*

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Marzenie o prawdziwej przyjaźni... Czy kiedykolwiek się spełni ?

No ja niestety nie az tak blisko,bo ze slaska :p

3

Hejka chętnie poznam :) mam 21lat z lublina też nie mam przyjaciółki :(  pozdrawiam

4

Hej,ja tez do Ciebie napisze,jeszcze dzis.pozdrawiam.

A czym wlaściwie ma się charakteryzować taka przyjaciólka?

6

jestem z warszawy, możesz się odezwać :)

gg 11857082

7

ja jestem z płocka i również przyjaciółka potrzebna od zaraz ;/

Może i nie jestem ideałem, ale przynajmniej jestem sobą...

8

Ja akurat nie z tych okolic, ale naszła mnie taka refleksja, że niby żyjemy w czasach, w których jest multum możliwości poznania kogoś, a jednak tak wielu ludzi jest samotnych [brak drugiej połówki/brak przyjaciół]. Mam nadzieję, że na tym forum znajdziesz dobre duszyczki, które zagoszczą w Twoim życiu na dłużej :)

9

Drogie Dziewczyny :)

Podzielę się z Wami przemyśleniami - krótkimi :) - o przyjaźni. Na początku posłużę się krótkim, acz wymownym cytatem:

"Naj­piękniej­sza przy­jaźń is­tnieje między ludźmi, którzy wiele od dru­gich ocze­kują, ale nicze­go nie żądają."

autorstwa A. Schweitzera

To jest chyba kwintesencja przyjaźni - uczucia silniejszego niż miłość, uczucia w którym nie istnieje namiętność. Od przyjaciela człowiek oczekuje wsparcia, wysłuchania, lecz jednocześnie nie żąda niczego w zamian. Tym to się chyba różni od miłości, która jest niestety zawsze nieco zaborcza :) Kochając drugiego
człowieka, zawsze oczekujemy - wzajemności, okazywania uczuć, ale także tych zwykłych przyziemnych spraw. Dlatego sądzę że niezwykle trudno jest aby osoba którą kochamy była dla nas jednocześnie przyjacielem.
Osobiście uważam, że przyjaźń kobiety i faceta może istnieć, może się rozwijać. Sam jestem przykładem takiej relacji od około 8 lat właśnie kobieta i ja :)

Chcesz zrozumieć kobietę, zapytaj innej kobiety smile

10

Hej Dziewczyny :)
Jestem z Warszawy, mam 21 lat i szukam prawdziwej przyjaciółki od serca.

11

Ja mam podobnie jak autorka tematu :/ Bardzo chętnie poznałabym przyjaciółkę od serca na wspólne spotkania / kawkę jak i ćwiczenia :)
z tym że ja z wielkopolski (Września )

12 Ostatnio edytowany przez Wiola5555 (2019-02-11 13:01:14)

Hej , jak jest tu jeszcze jakaś samotna koleżanka z Płocka to ja chętnie poznam się . wiola134@o2.pl . Piszcie śmiało

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Marzenie o prawdziwej przyjaźni... Czy kiedykolwiek się spełni ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018