Naturalne metody na łuszczycę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Naturalne metody na łuszczycę

Witajcie.
Mój ślubny od pół roku męczy się z łuszczycą.
Pojawiła się u niego zaraz po zapaleniu żołądka i problemami z wątrobą i przełykiem.

Z początku miał tylko na nogach niewielkie dwie plamki, poniżej kolana, ale ostatnio po przejściu anginy trzy razy, wysypało go strasznie, plecy, pupa, nogi, ręce, za uszami, we włosach.
Był u lekarza który przepisał mu Clobederm, maść z początku działała ale jak tylko nie posmarował jeden dzień to na drugi miał tych plam miał 50% WIĘCEJ.
Pogmerałam po internecie, znalazłam kilka fajnych specyfików.
Smaruję go Olejem z Uczepu Trójlistkowego, głowa i całe ciało- w głowie już prawie nie ma, a na ciele niektóre plamki już są bladoróżowe.
Zażywa po jednej tabletce dziennie biosiarki, i widaminy D forte.
Dziś ma przyjść, bo zamówiłam szampon z dziegciem i ziołami, i płyn do mycia ciała z dziegciem.
Modlę się żeby mu przeszło, jest załamany, jak on to mówi że wygląda jak parszywy, trędowaty. Jak on w lecie spodenki założy.
Jest młody i przystojny a tu taki klops...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Naturalne metody na łuszczycę

Kremy, tinktury , balsamy, odzywki i dieta, to tylko polowa sukcesu.
Nie wiem , czy twoj slubny zdaje sobie z tego sprawe ze w jego przypadku stan skory moze zmieniac sie wraz z problemani zyciowymi i stanem psychiki.
Warto popracowac nad soba i koniecznymi zmianami.

3

pinkpiwonia napisał/a:

Kremy, tinktury , balsamy, odzywki i dieta, to tylko polowa sukcesu.
Nie wiem , czy twoj slubny zdaje sobie z tego sprawe ze w jego przypadku stan skory moze zmieniac sie wraz z problemani zyciowymi i stanem psychiki.
Warto popracowac nad soba i koniecznymi zmianami.

No właśnie, przy każdym przeziębieniu, jakichś boleściach wysyp się nasila.
Boże jak on bedzie z tym żyć, ani na basen, ani w lecie bez koszulki pochodzić, ani na wczasy pojechać!!!

4

Może niech spróbuje terapii światłem uv, moze ktos z was slyszał o metodzie PUVA

5

Jestem zdania, że w przypadku łuszczycy nie powinno stosować się maści sterydowych, gdyż gwarantują one krótki czas remisji i nawrót choroby ze zdwojoną siłą. Jeśli tylko można, trzeba się leczyć metodami naturalnymi. Ze swojej strony mogę polecić kąpiele z dodatkiem wywaru z płatków owsianych oraz okłady z aloesu. Jeśli to nie pomaga, warto wtedy sięgnąć po jakiś sprawdzony preparat, ale nie powinien on zawierać sterydów (ze swojej strony mogę polecić dermokosmetyki "dr. Michaels", które mimo że ich nie mają, są bardzo skuteczne).

6

posiadam info na temat leczenia chorób metodą naturalną/ziołolecznictwo m.in łuszczycy info na priv: annamaj1981małpagazeta.pl

7

Przy swędzącej skórze dobrze robi kąpiel w krochmalu. Olej z wiesiołka ma zastosowanie w leczeniu łuszczycy (medycyna naturalna). W aptece są takie kule do kąpieli z olejem z wiesiołka i witaminami firmy Gal. Kosztują kilka złotych, warto spróbować.

8

A może psorisel? Wiem, ze nikt tu dawno nie piał ale myślę, że może ktoś się natknie a ma łuszczycę i poczyta. Mi pomaga bardzo ten zestaw. Z ciekawszych składników aktywnych jest tam na pewno: kwas salicylowy, kwas mlekowy, olej konopny, olej ze słodkich migdałów, arginina, sól Epsom, wit. B5, witamina E itp. Warto o nich poczytać jak one działają na łuszczycę.

9

Przecie, łuszczycy można się pozbyć w ciągu kilku tygodni do kilku miesięcy. Nie nabijam się z cierpiących, przestańcie słuchać lekarzy, którzy nie pomogą bo nie pozbywają się problemu. Chorowalam na ciężka postąć łuszczycy przez 35 lat.Teraz zapmniałam o tej chorobie. Można to wyleczyć. Bez leczenia biologicznego - drogiego.
Problem chorych polega na tym, że brak systematyczności aby pozbyć się choroby. Leczenie biologiczne - daje nawroty choroby. Czytam fora łuszczycowe.Daje nawroty, bo nie usuwa przyczyn choroby. Na koniec - nie jestem lekarzem, nie zamierzam "zarabiać" na łuszczycy. ale polecam wam systematycznie stosować  nie przerywać nie zapominać ! olej CBD 10% ( nie podam firmy bo nie chce nic reklamować), siarkę organiczną i  do smarowania maść konopną Retter koniecznie  z holorgamem na wieczku oryginalna receptura  ja  dostałam w Konopnej Farmacji w Poznaniu ( cięzko dostepna ta z hologramem więc napisze gdzie ją szukać mają sklep online) ... stosujcie 3 miesiące i po problemie .... uwierzcie mi ! produkty ogólno dostępne  po maści konopnej  Retter 24%  efekty miałam już po tygodniu  !

10

kamchi napisał/a:

A może psorisel? Wiem, ze nikt tu dawno nie piał ale myślę, że może ktoś się natknie a ma łuszczycę i poczyta. Mi pomaga bardzo ten zestaw. Z ciekawszych składników aktywnych jest tam na pewno: kwas salicylowy, kwas mlekowy, olej konopny, olej ze słodkich migdałów, arginina, sól Epsom, wit. B5, witamina E itp. Warto o nich poczytać jak one działają na łuszczycę.

Podbijam. Jest świetny jak ma się łuszczycę skóry głowy... Szampon, płyn i emulsja - wszystko jest na łuszczycowe zapalenie skóry głowy. Skalp mega reaguje na to.

11

Witam!
Mój syn kilka lat temu miał właśnie problem z łuszczycą -wizyty u dermatologa i zapisane maści niestety nic nie pomogły.Poniewaz był pilotem wycieczek udało Mu się pojechać do Chorwacji i tam właśnie kąpiel w morzu(musiał sie kąpać tylko wieczorami ) dużo Mu pomogła zauwazył ,że choroba zaczęła sie cofać .Po powrocie kilka razy kąpał się w wannie z dodatkiem tylko soli(ok.1kg)i choroba ustąpiła zupełnie.
Znajomy tez miał problem z łuszczycą i jak mu doradziłam kąpiel w soli to tez sie jej pozbył-myślę ,że to najlepszy i najtańszy sposób na tą chorobę -proszę spróbować -pozdrawiam

12

Ja mam swój sposób radzenia sobie z łuszczycą, który po części przekazała mi babcia, a po części jest efektem moich poszukiwań najlepszego sposobu leczenia tej dolegliwości.

Warto dbać o oczyszczenie organizmu z toksyn, dlatego osobiście piję napar z czystka nawet do 3 szklanek dziennie w czasie, gdy mam tzw. wysyp. Olej z czarnuszki jest również bardzo pomocny - łyżka dziennie, oraz 1 kapsułka siarki organicznej 750mg od Pharmovit MSM, ponieważ jest naturalna, także polecam.

Aby wyciszyć chorobę, stosuję olej CBD 5%, u mnie się sprawdził od firmy Cannatopia ponieważ to stężenie mi wystarcza. Stosuję krople 3 razy dziennie w czasie nasilenia się objawów, a tak pozostaję przy jednej dawce 5 kropli przed snem.
Natomiast zewnętrznie, stosuję olejek rycynowy, ale taki bez heksanu, i chyba najlepszą maść, jaką stosowałam przy łuszczycy, to maść konopną Dr. Rertter 24%, zawierająca też olejek z drzewa herbacianego. Ta maść działa przeciwzapalnie, a dzięki olejowi konopnemu  w tak duzym stężeniu działa silnie regenerująco.
Wszystko to ja kupiłam u nas w Poznaniu w konopnej farmacji więc jak nie znajdziecie u siebie w mieście tych produktów szukajcie u nich na stronie .

Pamiętajcie koniecznie aby maść retter 24% miała hologram na opakowaniu oryginalna receptura bo niestety kiedyś na znanej platformie sprzedażowej kupiłam bez i efekt był marny .. ale na pewno warto stosować te produkty ta maść konopna i Olej CBD bo  działa przeciwzapalnie poprzez wpływ na układ endokannabinoidowy, co regulowanie  stany zapalne  skóry i zmniejsza  nasilenia objawów łuszczycy. Za każdym razem olej CBD ratuje mi moją skórę i szybko działa  Z kolei olej z czarnuszki zawiera składniki aktywne, takie jak tłuszcze nienasycone, które pomagają w łagodzeniu stanów zapalnych skóry związanych z łuszczycą. Stosując olej z czarnuszki, również  zauważam poprawę stanu skóry i złagodzenie objawów. ...

13

szafranek napisał/a:
kamchi napisał/a:

Podbijam. Jest świetny jak ma się łuszczycę skóry głowy... Szampon, płyn i emulsja - wszystko jest na łuszczycowe zapalenie skóry głowy. Skalp mega reaguje na to.

Są jakieś badania, które potwierdzają skuteczność tych... produktów?

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023