Szybki zarobek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Szybki zarobek

Pech chciał, że muszę szybko zarobić kilka tysięcy. Niestety pracuję na etacie i ani nie mogę dorobić sobie w zawodzie, ani też iść na urlop bezpłatny. Mam wolne weekendy i wieczory. Jak sądzicie, co można robić o takiej porze nie mając żadenego doświadczenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szybki zarobek
tyui napisał/a:

Pech chciał, że muszę szybko zarobić kilka tysięcy. Niestety pracuję na etacie i ani nie mogę dorobić sobie w zawodzie, ani też iść na urlop bezpłatny. Mam wolne weekendy i wieczory. Jak sądzicie, co można robić o takiej porze nie mając żadenego doświadczenia?

Kredyt smile

3

tłumaczenia?

nie chcę cię urazić tym, co zaraz napiszę, ot tylko takie skojarzenie, ale szybki zarobek w weekendy, żeby wyszło kilka tysięcy, to mi się kojarzy tylko z prostytucją

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy

4

Handel narkotykami smile
Ech, też chciałabym poznać odpowiedź na to pytanie.

5

Sprzedawać ciuchy, sprzęt - zawsze znajdzie się coś, co można sprzedać. Innej opcji chyba nie widzę, też chciałabym poznać odpowiedź na to pytanie...

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

6

Przejdź się po okolicznych knajpkach, może cię przyjmą jako kelnerkę, ale szybko kilku tys z tego miała nie będziesz

7

tyui napisał/a:

Jak sądzicie, co można robić o takiej porze nie mając żadenego doświadczenia?

Jak potrzebujesz kilka tysięcy złotych to tylko seks gejowski. Tam za brak doświadczenia płacą ekstra wink Półtora tysiąca za spotkanie spokojnie możesz zarobić.

Nobody Is Born Gay - GOD

8

marioosh666 napisał/a:

Jak potrzebujesz kilka tysięcy złotych to tylko seks gejowski. Tam za brak doświadczenia płacą ekstra wink Półtora tysiąca za spotkanie spokojnie możesz zarobić.

Skąd wiesz ? smile

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu to po prostu zmień coś w swoim życiu.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018