Jakie kwiaty dobrać do wnętrza sali ślubnej ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Jakie kwiaty dobrać do wnętrza sali ślubnej ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Jakie kwiaty dobrać do wnętrza sali ślubnej ?

Hej Moje Drogie:)

Proszę Was o zdanie:) otóż tak, pokażę Wam swoją salę i suknie ślubną:) jak myślicie jakie dobrać zarówno do niej jak i wnętrza kwiaty? chciałabym mieć bukiet z tych samych kwiatów co bukiety na stołach i jakoś nie mogę się zdecydować. Na razie myślę o białych liliach lub żółtych frezjach, ale może Wy podsuniecie mi jeszcze jakiś inny pomysł:)
pozdrawiam :*

http://www.krakow.pl/turystyka/restaura … adeus3.jpg

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie kwiaty dobrać do wnętrza sali ślubnej ?

Piekne miejsce na celebrowanie zamazpojcia! Prezentuje sie naprawde przednio! Elegancko i ze stylem. Ja bym byla za biela (lilie, jesli lubisz) plus jesli chodzi o odcien zolci to raczej blizej do herbacianej zolci (wyciszonej i bardziej eleganckiej). Biel jest bezpieczna i zawsze klasyczna, lilie piekne, takze z tym nigdy pudla nie bedzie.

3

też tak myślę:) lilie są piękne i 'bezpieczne'... ale... wciąż myślę:) dziękuję i pzdr!

4

Jejku, cudowne miejsce Ann , noramlnei zazdroszczę smile Gdzie znalazłas taka ekstra sale ?   Ja za dwa lata też planuje ślub ... ale teraz przy wyborze sali będe się kierować tym  Twoim zdjęciem.  Co do kwiatków, kiedyś moja koleżanka miałą stoły i bukiet z białych margaretek . Wyglądało to cudownie i bardzo oryginalnie.

5

Anika - bardzo mi miło, że aż tak się podoba big_smile to miejsce znalazłam dość przypadkowo... w sieci:) to krakowski Amadeus...
mam nadzieję, że ty za 2 latka też znajdziesz swoja wymarzoną salę:)
A co do kwiatów to zdecydowałam się na bukiety z biało-zółto-czerwonych frezji:)

6

Ach Ann twoja sala jest urzekająca ... szkoda że nie jestem z Krakowa.

7

To prawda, świetna sala i w tej sukience będziesz wyglądała prześlicznie.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Jakie kwiaty dobrać do wnętrza sali ślubnej ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018