Istota religii kącik tylko dla niewiernych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Istota religii kącik tylko dla niewiernych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1 Ostatnio edytowany przez Jenka (2013-12-20 23:19:37)

Temat: Istota religii kącik tylko dla niewiernych

Istotą w brew pozerom jest tylko systemem będącym zdrowotnością duchowości. Wymogiem religii jest stadialność, posłuszeństwo brak indywidualizmu a co za tym idzie istotą religii jest władza jednostek nad masami.
Doskonale to ukazuje tenże 20 minutowy film który wszystkim GORĄCO polecam smile
http://youtu.be/9sBRUHM_xTg

Są mężczyźni, faceci no i jest marioosh666
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Istota religii kącik tylko dla niewiernych

Jenka, dzięki za link, to co D. Icke i J.K. Mutri w filmie kilka razy już to słyszałam , ale z takim tłem to słucha się inaczej. Film fajny, tylko tytuł mi się nie podoba.
Teraz już wiesz, dlaczego w b/Boga wierzę, a wątpię w religię. W końcu wiara to rodzaj wewnętrznego uczucia, że coś istnieje, że jest. Religia to zasady wiary, systemy, wyznawanie kultu b/Boga.

PS. A to niespodzianka, nawet ja nie sadziłam, że się spotkamy w twoim wątku, ale to wszystko wina słów jedne to pewniaki jak np. pietruszka, a inne za bardzo wieloznaczne np. niewierny to już śliska sprawa, b/Bogu jestem wierna, ale religii jestem niewierna, wpadłam, bo żadnego kultu nie wyznaje.

Mam tu bardzo interesujacy link http://m.youtube.com/watch?v=XqvtpUByHxM

4

Książki Osho skutecznie czyszczą głowę z bałaganu zrobionego przez religię i zbliżają do prawdziwego boga smile

Nobody Is Born Gay - GOD

5 Ostatnio edytowany przez Jenka (2014-01-05 20:16:43)

Jeśli ktoś zna jakieś ciekawe książki wyrywające z religijnego Matriksu to niech poda jakiś tytuł im więcej tym lepiej.
@Osho to przecież filozof hinduski którego uczniowie Sannjaca musza wyrzucić z siebie materialistyczne podejście do świata choć w swoich wykładach ośmieszycł chyba wszystkich założycieli religii a Jezusa nazwał bękartem big_smile

Są mężczyźni, faceci no i jest marioosh666

6 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2014-01-05 21:40:23)

wow religia rak swiadomosci ja na forach pisze rak tej planety  widac chwytliwy tytuł smile

temat watku mogłby brzmiec  np nie "Istota religii kącik tylko dla niewiernych" a "Istota religii kącik tylko dla wiernych temu w to co czuja a nie kupujących bezrozumnie cudze bajki"

fajny jest poczatek tego filmu ktory pokazuje ze to co z poczatku wydaje sie czym czysto pieknym a przez to niegoroznym jest tak naprawde zabawka w cudzych rekach ...maly masterpiece

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

7

Religia - jak nasz racionalny umysł zrobi wszystko abyśmy nie doszli do prawdy kim naprawde jesteśmy.

The Kingdom of Heaven is here but you do not see it...

8

Jenka napisał/a:

@Osho to przecież filozof hinduski którego uczniowie Sannjaca musza wyrzucić z siebie materialistyczne podejście do świata choć w swoich wykładach ośmieszycł chyba wszystkich założycieli religii a Jezusa nazwał bękartem big_smile

Na moje oko to nie miałaś większego kontaktu z jego naukami. Osho tłumaczył, że problemem nie są dobra materialne same w sobie i ich posiadanie, ale przywiązywanie się do nich. Nie słyszałem, żeby nazywał Jezusa bękartem. Często tłumaczył jego nauki i się na nie powoływał. Jeździł ostro po duchownych, ale na pewno nie po mistrzach, bo oni są niewinni.

Nobody Is Born Gay - GOD

9

Osho niestety od czasu jak ostatnia koza z która dzielił loże odeszla  - zwariowal.
Ostała mu się INO ta czapka która uciska mu głowę.
Robi fajne gesty rękami wygrał u mnie kebaba ,niezły aktor.
Mam nadzieje ze kolejne odcinki które przewiduje nakręcić będą z kosmicznej próżni albo bieguna.

10

kwadrad napisał/a:

Mam nadzieje ze kolejne odcinki które przewiduje nakręcić będą z kosmicznej próżni albo bieguna.

Osho już nic nie nakręci, bo 19 stycznia 1990 roku opuścił swoje ciało...

Nobody Is Born Gay - GOD

11

No nie wiem jak tam jego sluchacze ale ZUS w naszym kraju byłby zadowolony z takiego obywatela .

12

To kacik dla mnie bo jestem bardzo anty-religijny smile
To co do tej pory robi zlego czlowiekowi mnie szokuje jak i martwi, czemu jeszcze sie w to ktos bawi, daje soba tak manipulowac ??

Każda epoka ma swoje wady, które sumują się z wadami epok wcześniejszych - i to właśnie nazywamy dziedzictwem ludzkości.
Człowiek, który zaczął dostrzegać swe wady, wie już, jaką ma wybrać drogę.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Istota religii kącik tylko dla niewiernych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021