Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 54 ]

1

Temat: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Wyobraź sobie, że niespodziewanie otrzymujesz trochę pieniędzy. Na co byś je wykorzystała? Biznes, ciuchy, remont ? Biznes jaki i dlaczego ten. Wyjazd, dokąd?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Wyjazd- Argentyna, Brazylia.

3

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Trochę, to znaczy ile?
Bo dla mnie pojecie "trochę" to tak około 50zł... a z tym niewiele da się zdziałać jeżeli chodzi o wyjazdy, remont lub biznes....

4

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
bbasia napisał/a:

Trochę, to znaczy ile?
Bo dla mnie pojęcie "trochę" to tak około 50zł... a z tym niewiele da się zdziałać jeżeli chodzi o wyjazdy, remont lub biznes....

No tak różnie ale tyle żeby na to starczyło. Na ciuchy i ze dwa, trzy tysiące wystarczy. Na remont, mały biznes to te minimum 20 tys.

5

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Kupilabym sobie wypasiony teleskop.

6 Ostatnio edytowany przez bbasia (2013-12-16 13:24:14)

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

No to jak bym miała wolnych dwadzieścia tysięcy to bym je sobie na razie odłożyła. Az wpadnę na pomysł jak je rozsądnie wydać. Bo remont mam zrobiony, ciuchy tez mam, prace na etacie też, wiec po co mi biznes...? wink
Gdybym miała tak wolnych z trzysta, czterysta tysięcy - wybudowałabym sobie mały domek.

7

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

ja tak samo, ale najlepiej część przeznaczyć na biznes a część gdzieś zainwestować wink nie opłaca się od razu wydawać

8

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

A, jakbym miala 300 czy 400 tys to do lunety dokupilabym jeszcze sobie domek w gorach i koze!

9

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Iceni, a po co Ci koza? wink

10

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

kozy są fajne big_smile słodkie i zabawne big_smile też bym sobie kupiła albo i całą hodowlę założyła!

11

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
Iceni napisał/a:

A, jakbym miala 300 czy 400 tys to do lunety dokupiłabym jeszcze sobie domek w gorach i koze!

Nie zrozumiałem. W Castoramaie widziałem takie piecyki na węgiel. Mówili na nie kozy. Czy o takie Ci kozy chodzi? Może jest Ci zimno?
Wiem, że do aparatu można dokręcić obiektyw ale domek?

12

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
iryd napisał/a:
Iceni napisał/a:

A, jakbym miala 300 czy 400 tys to do lunety dokupiłabym jeszcze sobie domek w gorach i koze!

Nie zrozumiałem. W Castoramaie widziałem takie piecyki na węgiel. Mówili na nie kozy. Czy o takie Ci kozy chodzi? Może jest Ci zimno?
Wiem, że do aparatu można dokręcić obiektyw ale domek?

ha ha dobre big_smile
domek w górach takie coś co się mieszka

13

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Teleskop to podstawa. Ale w miescie kiepsko się patrzy w gwiazdy - lepsze sa gory. No ale przeciez nie bede się codziennie wspinac - wiec potrzebny jest domek do teleskopu. Koza, zywa, meeee-meee-czaca do towarzystwa.  I mleka tongue

14

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
iryd napisał/a:
Iceni napisał/a:

A, jakbym miala 300 czy 400 tys to do lunety dokupiłabym jeszcze sobie domek w gorach i koze!

Nie zrozumiałem. W Castoramaie widziałem takie piecyki na węgiel. Mówili na nie kozy. Czy o takie Ci kozy chodzi? Może jest Ci zimno?
Wiem, że do aparatu można dokręcić obiektyw ale domek?

Poskładałam się big_smile big_smile big_smile

15

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
lena812 napisał/a:

domek w górach takie coś co się mieszka

Bo mnie zmyliła tym teleskopem i kozą.

Iceni napisał/a:

? w miescie kiepsko się patrzy w gwiazdy - lepsze sa gory.

Dobra wiem że w górach jest bliżej do gwiazd. Nawet jakiś poeta pisał, że górach niebo jest niżej i cos tam dalej ale chyba nie o teleskopie.

16

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Gdybym miała trochę pieniędzy hm właśnie zależy od ilości. Na pewno wielkie marzenie własna kawiarnia, mała restauracja. Tak tak.
Albo mieszkanie. Tak to to smile

17

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Pieniądze już mam.. Ale odrobiną wolnego czasu bym nie pogardziła.

18

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
DagaMarrra napisał/a:

Pieniądze już mam.. Ale odrobiną wolnego czasu bym nie pogardziła.

Tzn stalas się niewolnica wlasnych pieniedzy?

19

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
DagaMarrra napisał/a:

Pieniądze już mam.. Ale odrobiną wolnego czasu bym nie pogardziła.

Jeśli nie masz dzieci to nie jest takie skomplikowane. Pokłóć się z szefem a na pewno Cię zwolni.
Bezrobotni mają z reguły dużo czasu gorzej z pieniędzmi. [sprawdzić czy sama nie jest szefem].

20

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Wyjechałabym gdzieś do ciepłych krajów zamieszkała tam i rozpoczęła nowe życie .. Zapomniała o tym co złe i cieszyła się ciepłem palmami i życiem gdzieś z dala od ludzi wink

21

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Ja bym chciała sobie kupić mieszkanie gdzieś w centrum mojego miasta . Bardzo bym chciała mieszkać samodzielnie bez rodziców , wiem dałabym radę bo jestem odpowiedzialną i umiem sobie poradzić w swoim życiu tylko trafiam na nie właściwe osoby...

22

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Kupilabym mieszkanie i je ladnie umeblowala a tak poza tym to na poczatek zapelnilabym lodowke jedzeniem piwnice opalem a dzieciom jakies super ubranka i zabawki a dla siebie no nie wiem... nie potrzedbuje chyba... najwazniejsze dzieci

23

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Jesli bylaby to kwota 200 tys to na pierwszym miejscu mieszkanie. Jezeli zas 20 tys to splacilabym kredyt ktory mi zostal, pojechalabym z corkami odwiedzic ich tate i oczywiscie zabralabym je na wypasione wakacje i zostaloby mi ok 8 tys wiec jakies ciuchy a reszte odlozylabym na czarna godzine he he czyli duzo bym zrobila:)



Eh pomarzyc zawsze mozna jednak zycie nie jest takie kolorowe jak marzenia

24

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

A ja tak sobie nieraz myślę,że gdybym np. wygrała w totka- oddałabym wygraną byłemu mężowi, żeby był szczęśliwszy i nie martwił się o swoje jutro

25

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
poly28 napisał/a:

A ja tak sobie nieraz myślę,że gdybym np. wygrała w totka- oddałabym wygraną byłemu mężowi, żeby był szczęśliwszy i nie martwił się o swoje jutro

Możesz coś bliżej napisać, bo to niezwykłe, jeśli nie żartujesz. Myślałem, że ex to raczej objekt czarnych myśli.

26

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Do iryd:

Nie żartuję, tak obiekt czarnych myśli (strony skrzywdzonej) ale nie krzywdzącej.
A ja go skrzywdziłam, przeze mnie był rozwód, później jego niefortunny upadek z wysokości w pracy,połamany kręgosłup-chodzi i funkcjonuje(jakoś) ogólnie ciężko mu w życiu.

A mi pozostały wyrzuty sumienia i gdybym tylko mogła z ręką na sercu oddałabym mu tak jak napisałam np. wygraną w totka

27

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
poly28 napisał/a:

A mi pozostały wyrzuty sumienia

Myślałem, że za rozwód zawsze winna jest ta druga strona. A z nim faktycznie pechowo wyszło.
Cóż ?życie nie je bajka ani jebajka?. pozdrawiam

28

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

podróże, podróże, jeszcze raz podróże... smile wszędzie! A jakby zostało, to kupiłabym mieszkanie wink

29 Ostatnio edytowany przez Olinka (2013-12-17 22:42:20)

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Palmy super. Ja też chcę na Karaiby. Chciałem poczytać gdzie podróżujesz ale ponad 3,5 tys. postów... zwątpiłem ? świat jest jednak wielki. 

usunięte przez moderatora

30

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Przypominam, że na forum obowiązuje regulamin. Zgodnie z nim wszelkie posty odbiegające od głównego tematu wątku stanowią jego naruszenie. Powyższy off-top w całości usuwam i bardzo proszę, aby nie było to konieczne po raz kolejny.
Przy okazji temat przenoszę do właściwego działu.
Z pozdrowieniami,
Mod. Olinka

31

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
Iceni napisał/a:

Teleskop to podstawa. Ale w miescie kiepsko się patrzy w gwiazdy - lepsze sa gory. No ale przeciez nie bede się codziennie wspinac - wiec potrzebny jest domek do teleskopu. Koza, zywa, meeee-meee-czaca do towarzystwa.  I mleka tongue

Hahah  kurde ale mnie rozbawiłaś Iceni tongue Meee mee to prawdziwa koza no tongue nie może być inaczej. A w temacie no tak oto sama miałam zapytać "Trochę" to ile to to tongue

No cóż taka suma,to akurat powiedzmy na moje  pilne sprawy : węgiel , ogrzewanie na całą chałupę aby w końcu nie marznąć. tongue Nie lubię zimnych zim.


Pozdrawiam

32

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Zainwestowalabym w kolejne nieruchomosci.
Ciag dalszy realizacji planu emerytalnego smile

33

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Przypomniały mi się czasy studia / tuż po gdy cieszyłam się takimi "bonusami", jak ktoś dał mi, czy mojemu dziecku prezent... bo na niektóre rzeczy po prostu nie starczało.
Natomiast teraz jestem na innym etapie życia - nie chciałabym dostać "trochę pieniędzy" czułabym, że to nie moje, niezapracowane, że innym bardziej się przydadzą.
Poza tym za pieniądze nie wszystko da się kupić - np. towarzysza podróży ekstremalnych wink
Z takich mało realnych rzeczy, to chciałabym zobaczyć zorzę polarną, orki, oraz moment w którym w Arktyce znika śnieg i w ciągu raptem kilku dni, tygodni wszystko się zieleni, zakwita.

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Kupiłbym sobie nieduży domek z ogródkiem w Chorwacji. Averyl też marzę o spotkaniu z orkami.

35

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Witajcie! Gdybym nagle przytulił naprawdę dużą gotówkę to raczej zostałbym rencistą i trzymał po trochu w kilku bankach na raz...Przynajmniej zmieniłbym auto na nowsze.Chciałbym pojechać do kilku miejsc na świecie.Remont też by się przydało , chociaż generalny już zrobiony ,ale jakieś odmalowanie itd.Wymieniłbym szmaty na jakieś modniejsze , bo wiadomo że jak cię widzą , tak cię postrzegają...Echchch..

36

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Jakbym miała trochę, zainwestowałabym w biznes o którym od pewnego czasu myślimy z przyjaciółką.
Jakbym miała trochę (no dobra - dużo) więcej, zrobiłabym generalny remont.
A jakby mi po remoncie jeszcze trochę zostało, kupiłabym sobie solidną katanę i zamówiła skądś zestaw do sake, który nie wygląda jak wymemlany przez psa.

37

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Jako, ze jestem bardzo lapczywa to tez sie wypowiem.
Takie cos bedzie mozliwe dopiero po latach, ale chcialabym na duza skale zaczac dzialanosc charytatywna na rzecz zwierzat, szczegolnie pokrzywdzonych. Taki 'dom kota' np.
Mam duzo innowacyjnych pomyslow.
Po smierci na takie cele pojda moje pieniadze, jakkolwiek za zycia czesci tych pieniedzy potrzebuje.
Wiec jak narazie czekam i rosna moje finanse, pewnie do 60 roku zycia ogarne to.

38

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Wynajęłabym kawalerkę, zamiast pokoju w mieszkaniu ze współlokatorką sad

39

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Trochę to dużo dla innych. Wyprawa na biegun południowy statkiem naukowym. Dlaczego? Bo warto .

40

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Kupiłabym drugiego konia, zapisała się na szermierkę, krav magę i poleciała na Karaiby, zwiedziła Syberię i Arktykę. Tak na początek tongue

41

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

WitchQueen - a co na koniec?? Jakiego konia masz??

42

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?
Adam12 napisał/a:

WitchQueen - a co na koniec?? Jakiego konia masz??

Mam 8 latka, szlachetnego półkrwi, wałacha. Startuję na nim w skokach i wkkw.
O koniec mnie nie pytaj, bo z moimi zachciankami to końca próżno byłoby szukać, na pewno dużo realizowania pasji, dużo podróży tongue. Na pewno postawiłabym sobie ładny drewniany dom w ładnym miejscu, naprawiła dach kuzynce, bo jej się leje. Na koniec, jakby przyszło wybierać się do grobu może kupiłabym sobie szybką, miłą śmierć np. w Holandii, w oparach morfiny, taką z uśmiechem na ustach.

43 Ostatnio edytowany przez Adam12 (2013-12-31 00:32:23)

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

No nieźle. Ale mi by szkoda było moich maleństw na zawody pchać. A niech się cieszą wolnością.

A co do krav magi - jest przereklamowana. Ja bym wybrał Sisteme, choć lepiej początki robić u Rosjan.

A uśmiechu nie wiązałbym z morfiną. Chyba za młoda jesteś żeby pamiętać wrocławski dworzec opanowany przez opiatowców. A marihuanowców - w hospicjum widziałem z trzech - tak nieludzkiego wycia przed śmiercią jeszcze nie widziałem, więc z uśmiechem też może być kiepsko. Uwierz do śmiechu im nie było. Może skumpluj się z jakimś dentystą - dostęp do nadtlenku azotu;)

44

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Nie było powiedziane ile ta sumka liczy... Ale... Zamontowałabym u siebie ogniwa fotowoltaiczne, kupiła nowy samochód - elektryczny tesla, podróż do Azji i Ameryki Północnej - przelecieć śmigłowcem wewnątrz i nad Wielkim Kanionem Colorado, kilka kursów w kierunku zawodu, zakup działki dla znajomych - miło jest spełniać czyjeś marzenia, realizacja swojego pomysłu na życie, spłata zadłużenia przyjaciela, wspomożenie pewnych fundacji... Ech...

45

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Lokata i procenty wydaję na zwiedzanie świata.

46 Ostatnio edytowany przez mergi (2017-11-28 19:31:38)

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

O jakiej kwocie mówimy,bo nie wiem jak bardzo mogę popłynąć z marzeniami lol

1. Kupiłabym inne mieszkanie
2.Podróże...w pierwszej kolejności Kazachstan,Gruzja,Armenia, Czarnogóra itd
3. zwolniłabym się z pracy i zaczęłabym zawodowo robić to co chcę
4. Na rok przeniosłabym się do Moskwy

big_smile

47

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Bitcoiny bym kupił.

48

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Budowa domu - własnego.
Mieszkamy z rodzicami choć nie narzekam big_smile

Porządne wczasy big_smile

Trochę bym pomogła rodzicom big_smile

Oczywiście resztę bym zaoszczędzila smile wink

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Ja też bym zainwestowała w dom. Strasznie się czuję, jak liczę ile pieniędzy leci na wynajem mieszkania i jak sobie uświadamiam, że nic z tego nigdy nie będę miała tongue To już chyba lepiej nawet kredyt spłacać, bo przynajmniej wiadomo, że kiedyś ten dom będzie mój.

50

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

poleciałabym do Nowej Zelandii. Choć w sumie teraz też mogę, ale nie mam z kim sad

51

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Na pewno na kupienie mieszkania bez kredytu. Teraz mało kogo stać, mnie też nie. No i oprócz tego totalne szaleństwo jak chodzi o ubrania i kosmetyki big_smile Resztę do zaoszczędzenia.

Mallwusia zazdroszczę, że stać Cię na wyjazd do Nowej Zelandii, tak pozytywnie zazdroszczę big_smile smile

52

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Jakbym trochę poszalała, to pewno bym teraz nie miała, ale ja z tych oszczędnych ... Sama nie wiem, czy to dobrze truskaweczko.

53

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

1. Mieszkanie w nowym ogrodzonym bloku z portierem smile
2. Samochód (pisać jaki? big_smile )
3. Wyjazd do ciepłego kraju z rodziną.
4. Resztę na lokatę (może krypto waluty wink )
(w takiej kolejności jak napisałam)
I co mi to tym? Autorze, dajesz?

54

Odp: Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Nadal nie mam teleskopu
: (((

Posty [ 54 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Co byś zrobiła jakbyś miała trochę pieniędzy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024