Sroga zima znow nastala... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Sroga zima znow nastala...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: Sroga zima znow nastala...

Tak jak w temacie dziewczyny tel nie dziala sms nie dochodza dobrze ze internet dziala:) pelno sniegu Siedze sama w domu z dziecmi nie ma kto mi porabac drzewa...zimno Jak ja nie lubie tej cholernej zimy Oby sie szybko skonczyla jak sie zaczela....Moj poszedl do roboty odsniezac lopata ale sie namacha i nie wiem kiedy wroci....poprosilam sasiada zeby narabal mi drzewa....rozpale w tym piecu..

Okropna jest ta zima!!! Dziewczyny co Wy robicie w ten mrozny zimowy dzien?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sroga zima znow nastala...

Nic mi nawet nie mów Iskro o zimie. U nas co prawda śniegu mało co, ale zimnica okropna. Wietrzysko wieje i jest paskudnie. Do tego ciśnienie marne, a w związku z tym ja ledwo żyje.
Pamiętam rok, kiedy śnieg tak sypał, że musiałam wstawać o 6 rano, żeby zdążyć odśnieżyć cały podjazd, przed powrotem męża z pracy, inaczej bramy by nie mógł otworzyć.
Ahhhhh... jak ja kocham zimę tongue wink

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

Margolinko u nas sypie i sypie ale maz juz wrocil i juz mu lzej na sercu bo mi pomoze....po obiedzie ide zmagac sie z ta zamiecia bo musze synowi zaniesc stroj galowy bo na 17sta recytuje wiersz dla pracownikow szkoly no i dzis zostanie u babci na noc bo ma blizej od niej do szkoly...jutro odrabia za 2 stycznia...

Wkolo na wioskach pradu i wody nie ma slyszalam od siostry i w z wiazku z tym maja pozamekane szkoly i przedszkola

Brrr nie wiem jak ja przezyje ta ZIME masakra...

4

To i ja ponarzekam... mimo, że mam w domu centralne ogrzewanie i odśnieża mi spółdzielnia to także niecierpię zimy. Przede wszystkim za to, że jak jest zimno mój samochód zaczyna stroić fochy... Nie to żeby nie odpalał, bo odpala za drugim razem ale na przykład nie można drzwi otworzyć, bo zamki sobie gdzieś po drodze zamarzają. Kluczyk się normalnie obraca a blokadki nie chcą sobie zaskoczyć. A jak na wszelki wypadek nie zamknęłam drzwi samochodu na noc na klucz to się franca zemścił i z kolei po otwarciu drzwi nie dał już ich zamknąć. I tak sobie jechałam z drzwiami na gumce powiewającymi radośnie na każdym ostrzejszym zakręcie smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

5

bbasia fajnie to musi wygladac smile
Nie moge sie dodzwonic do tesciowej a jutro ma przyjechac

6

zimno żle ,gorąco żle nic nowego big_smile
ogólnie nie narzekam ale ostatnia noc ze w/g na wiatr była przerażająca smile

7

Co ja mówiłam o 12:00...? Że śniegu mało co, tak?
Odwołuje tongue
Łopata do odśnieżania już stoi przy drzwiach wejściowych big_smile

"Mądrego widać, głupiego słychać."

8 Ostatnio edytowany przez Iceni (2013-12-06 21:21:35)

iskra27 napisał/a:

Tak jak w temacie dziewczyny tel nie dziala sms nie dochodza dobrze ze internet dziala:) pelno sniegu Siedze sama w domu z dziecmi nie ma kto mi porabac drzewa...zimno Jak ja nie lubie tej cholernej zimy Oby sie szybko skonczyla jak sie zaczela....Moj poszedl do roboty odsniezac lopata ale sie namacha i nie wiem kiedy wroci....poprosilam sasiada zeby narabal mi drzewa....rozpale w tym piecu..

Okropna jest ta zima!!! Dziewczyny co Wy robicie w ten mrozny zimowy dzien?

Kocham zimę! Nawet palenie węglem w piecu i rąbanie drewna mi nie straszne big_smile
Z chęcią bym się wyprowadziła gdzieś do zimowej krainy - gdybym tylko miała taką możliwość big_smile

Zresztą mieszkałam w takich warunkach (tzn. z centralnym opalanym węglem) i z hulającym wiatrem po korytarzu, gdzie w najlepszym razie było 10-13 stopni big_smile

Zupełnie mnie to nie przeraża ani nie wpędza w depresję - najwidoczniej w poprzednim zyciu byłam reniferem big_smile

9

Nienawidzę zimy, najmniej lubiana pora roku przeze mnie.

10 Ostatnio edytowany przez iskra27 (2013-12-06 22:02:57)

Prad mi myka co jakis czas swieczki stoja w gotowosci smile Co najwazniejsze tel juz dzialaja hihi

Lena wole to goraco niz zimno bo nie musze w piecach palic smile
Margolinka-i zakwasy gotowe po odsniezaniu smile

11

Herbatka z koniakiem + robótka + audiobook w tle i wieczór może być miły big_smile nawet kiedy za oknem zawierucha wink

12

Dziewczyny lozko sciele nie mam koniaku heh...Rodzinka.pl w tle...

13

Zimę lubiłabym tylko i wyłącznie wtedy, gdybym miała cieplutki domek, w którym mogłabym siedzieć ZAWSZE, chyba, że samej zechce mi się wytknąć z niego nos. Jeżdżenie do pracy, po zakupy, marznięcie po drodze, przymus nakładania na siebie ton ciężkich łachów, odśnieżanie, lód na drogach i ogólna ponurość chyba, że łaskawie wyjrzy słońce, co się zdarza zwykle dość rzadko - dla mnie to ją dyskwalifikuje.

14 Ostatnio edytowany przez lena812 (2013-12-07 09:24:44)

iskra27 napisał/a:

Prad mi myka co jakis czas swieczki stoja w gotowosci smile Co najwazniejsze tel juz dzialaja hihi

Lena wole to goraco niz zimno bo nie musze w piecach palic smile
Margolinka-i zakwasy gotowe po odsniezaniu smile

ja centralne mam ,podkładam raz na 3-4 godziny wink
a dzisiaj nas zasypało big_smile
ale pocieszę was do wiosny tylko trochę ponad 3 miesiące tongue

15

U mnie taki wiatr, że psy się boją i nasłuchują, co się tam za oknem dzieje sad Najgorzej było wczoraj i przedwczoraj, dziś nie wychodziłam z domu ale mama mówi, że się nie poprawiło. Nie lubię takiej pogody, śniegu nie ma, nie wyjdę z domu do czasu, gdy nie będę musiała. tongue

16

U nas na dolnym śląsku wczoraj przeokropnie wiało.
Zawierucha była taka, że połamane gałęzie wisiały na kablach wysokiego napięcia. Co chwila wywalało prąd. I w domu i na ulicach.
Bałam się jak cholera.

A tak poza tym to lubię zimę, ale tylko wtedy gdy:
mąż jest w domu, w piecu ładnie się pali, nie muszę wychodzić z domu, a moje dziecko grzecznie bawi się w łóżeczku.
Wtedy niech się dzieje co chce za oknem. smile

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

17

Na szczescie ustala ta wichura i troche zasypalo ale lepsze to niz sniezyca i mroz ze mozna potem tanczyc na lodzie hehe
Ja ogolnie to nie lubie jak to zamarza a nie jest potem piachem posypane i chodze jak kaczka tak wolno i ostroznie....

18

Weźcie normalnie szlak mnie trafia już od wczoraj;> nie dość że wieje to sypie ostro a ja mam szczęście kur... takie,że mieszkam na górze na polu prawie bez drzew i od rana pale żeby było 20 stopni.Ciągle wywiewa.             

Co jeszcze to to że do szosy mam 3km i nie mogliśmy wyjechać żeby auta wyprowadzić do mojego J. siostry:(i sklep i auta tyje od domu:(-normalnie tracę nadzieję że będzie ok.

Życie to wielka niewiadoma,ale je kocham:)

19

A ja nawet lubię zimę,pod jednym warunkiem że gmina odśnieży drogi aby można było bezpiecznie dojść do sklepów.

20

Każda pora roku ma swoje uroki ale kochane mamy jeszcze jesień ona nadal trwa , zima jest dopiero 21 grudnia... Ale u mnie za oknem też śnieg wieje zimny wiatr prąd na szczęście jest , drewno mamy już porąbane co roku latem tato zatrudnia ekipę która za flaszkę porąbie nam tego drewna i to jeszcze wychodzi najtańszy opał. Co robię zimą oj nudzę się rano nie chce wstać z łóżka ale czasami trzeba wyjść choćby do sklepu po świeże pieczywo.Okres zimy czasami nawet da się znieś ale tylko wtedy jak w domku cieplutko a świat za oknem jest nawet piękny drzewa pokryte białym nalotem , droga piękna biała w ogrodach bałwany w karmiku dużo ptaków a i zwierzęta w paśnikach.... Ale czego nie znoszę zimą tej zamieci tego czasami zimnego mroznego mrozu który tak zabawnie skrzypi pod nogami... Lubię ha ha zabawne ale lubię sople lodu .

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

21

Dziwnie mi się robi jak czytam takie tytuły: tyś chyba srogiej zimy nie widziała ani nie poczuła big_smile W tym roku jak do tej pory najwięcej było -5 stopni i to wcale nie przez cały dzień, a wczesnym rankiem. Dzisiaj odwilż.
Poza tym..... Autorko, Ty masz 10 lat, żeby jeszcze nie wiedzieć, że w grudniu ZACZYNA SIĘ zima? Po co co roku narzekać na to samo, skoro i tak to się nie zmieni, a jest od zawsze?

22

Ja też kocham zime.Uwierzcie, są miejsca gdzie zima jest piękna i pożyteczna.Piękna-bo cały dzień świeci słońce, pożyteczna-bo mogę sobie na nartach podjechać pod narciarnię w hotelu:-).

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

23

fajnie sie czyta ten temat gdy za oknem tej zimy dodatnie temperatury

24

mariola856 napisał/a:

fajnie sie czyta ten temat gdy za oknem tej zimy dodatnie temperatury

No, jeszcze zimy nie ma... i mam nadzieję że nie będzie... wink smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

25

ja też jej nie chcę wcale a wcale, bo drogi bez niej przejezdne i szybki bez drapania smile

jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda

26

Nie tęsknię za srogimi zimami.
Mam nadzieję że szybko nie przyjdzie i będzie do wytrzymania.
Ale na święta mogło by trochę poprószyć śniegiem.

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Sroga zima znow nastala...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018