Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?

Co sądzicie o wakacjach polegającej na zamianie mieszkaniami? Może ktoś ma jakieś doświadczenia lub propozycje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?

A o co w takiej zamianie chodzi? smile

3 Ostatnio edytowany przez iryd (2013-12-19 04:11:21)

Odp: Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?

Mało osób tu zagląda ale trochę jest choć nikt nic nie pisze. Myślałem, że po prostu nie chce. Może jednak ktoś nie słyszał o tym. Nie będę używał angielskich nazw ale zjawisko trwa już kilkadziesiąt lat. Dziś są najróżniejsze odmiany. Można o tym poczytać w Internecie a ja nawet zbytnio się nie interesowałem. Mi chodzi o klasyczną formę. W wakacje: My jedziemy do mieszkania kogoś a on do naszego. Korzyść taka, że nikt nie płaci za pobyt w hotelu w innym mieście. Nasze mieszkanie stałoby puste gdy nas nie ma. Oczywiście ktoś u nas zużywa wodę i prąd ale my też korzystamy u niego i z grubsza na jedno wychodzi. Ja nigdy się nie zamieniałem. Wiem, że są firmy i organizacje, które się tym zajmują. Można obejrzeć oferty a jest ich duża, na całym świecie. Różny standard nawet, wille z basenem. Najczęściej tacy też oczekują czegoś podobnego. Płaci się wpisowe i już można szukać i planować. Może ktoś korzystał a może myślał o takiej wymianie.

4

Odp: Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?

Chodzi o coachsurfing? Był już takie temat na forum. Dlaczego nie użyłeś właśnie tej nazwy? Sądzę, że wtedy nie byłoby pytań bo większość wie co to jest.
A tak, jakoś mętnie wytłumaczyłeś:)

Kiedyś gdy byłam studentką parę razy korzystałam z tego.

5

Odp: Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?

gojka102 to nie jest to samo. Iryd pisze przecież, że wymieniamy się mieszkaniami w tym samym czasie, a nie gościmy u siebie czy jesteśmy gośćmi u kogoś za free.
Np. AB mieszka w Krakowie a AC w Wawie i na okres powiedzmy dwóch tygodni AB mieszka u AC i na odwrót.

6

Odp: Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?

Gojka, gdzie jest taki temat na forum? Bo moja wyszukiwarka nie szuka big_smile

Ja szczerze nie słyszałam o czymś takim. Znaczy mogłam podejrzewać, że ludzie korzystają z takich form podróżowania, ale nie sądziłam, że ma to nawet swoją nazwę wink

7

Odp: Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?

Nie jestem zwolennikiem angielskich nazw. Świadczą one o małości Polaków.
Nazw angielskich jest dużo zależy co dokładnie się ma na myśli. Sadzę, że każdy może sobie w Internecie znaleźć. A wątku takiego nie znalazłem, dlatego założyłem nowy a nawet jeśli taki był to chcę porozmawiać na bieżąco z osobami a nie przeczytać historyczne wypowiedzi. Przecież przeczytałem opinie osób na ten temat w internrcie. Osób, które z tego korzystają.

8

Odp: Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?

macie jakieś osobiste doświadczenia?

9

Odp: Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?
k.a.p napisał/a:

gojka102 to nie jest to samo. Iryd pisze przecież, że wymieniamy się mieszkaniami w tym samym czasie, a nie gościmy u siebie czy jesteśmy gośćmi u kogoś za free.
Np. AB mieszka w Krakowie a AC w Wawie i na okres powiedzmy dwóch tygodni AB mieszka u AC i na odwrót.

Film Holiday z Kate Winslet opowiada o tym smile

10

Odp: Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?
Nemezys napisał/a:

Gojka, gdzie jest taki temat na forum? Bo moja wyszukiwarka nie szuka big_smile

Ja szczerze nie słyszałam o czymś takim. Znaczy mogłam podejrzewać, że ludzie korzystają z takich form podróżowania, ale nie sądziłam, że ma to nawet swoją nazwę wink

Jakaś kulawa ta wyszukiwarka.

http://www.netkobiety.pl/t22144.html

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wakacje polegające na zamianie mieszkań - co sądzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024