wczasy w Ameryce? szukam chetnych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » wczasy w Ameryce? szukam chetnych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: wczasy w Ameryce? szukam chetnych

Czy ktoras z Was spedzala wczasy w Ameryce? Gdzie najlepiej jechac? jakie sa wasze doswiadczenia?
Czy jest ktosc chetny na podroz?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wczasy w Ameryce? szukam chetnych

Północnej czy Południowej?

3

Do pytania Cat dołączam: co Cię interesuje? Miasta, przyroda? Wolisz ciepłe regiony czy chłodniejsze? Chcesz podróżować samochodem czy też innymi środkami lokomocji? Etc, etc.

4

To zależy czy północna czy południowa w planach. Bez dwóch zdań polecam całą Amerykę Łacińską i fakt zależy co Cię interesuje. Przyroda , rejs po Amazonce czy może wysokie Andy i Peru, ciekawa jest również i chyba najbardziej dziewicza Ameryka Środkowa czy wyspy Kuba, Dominikana, Bahamy, każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście polecam Meksyk, mieszkałam tam przez rok więc myślę, że mogę pomóc jeśli interesowałby Cię wyjazd w te rejony. Kraj przepiękny, bogata historia, wspaniali ludzie, przepyszna kuchnia, krajobrazy i przyroda zapierające dech w piersiach. Cały Yukatan jest miejscem, którego nie da się pominąć, Chichen Itza - najbardziej znane sanktuarium Majów, wspaniałe lazurowe wybrzeża Cancun, choć osobiście wolę Playa del Carmen czy Tulum, wyspy Isla de las Mujeres (Wyspa Kobiet) czy Cozumel gdzie można popływać wśród delfinów i żółwi (niestety nie za darmo). Sporo  jest ciekawych rezerwatów przyrody, które za opłatą oferują naprawdę ciekawe sposoby spędzenia wolnego czasu. Środkowy Meksyk ze stolicą  Mexico city (czyli D.F.) dosyć niebezpieczne jeśli nie znasz języka i nie wiesz jak się poruszać, ale mimo wszystko korzystając z taxi seguro czy renomowanych linii autobusowych warto obejrzeć Teotihuacan - stolicę Azteków oraz podjechać do Museo Nacional czy Santuario de Guadelupe. Wschodnie wybrzeże Veracruz i przepiękne Oaxaca, zachodnie wybrzeże znane z telenoweli Acapulco, miasto malutkie i nie zbyt ciekawe, ale warto jechać na wybrzeże 30 km od miasta, przyroda, cisza i spokój. Na północ od stolicy urokliwe i kolorowe Guanajuato, w którym czułam się naprawdę jak w domu, poszukaj sobie zdjęć na google na temat każdego z miejsc, który wymieniłam, nie da się tego opowiedzieć. Meksyk jest ogromny i nawet rok nie pozwolił mi na zwiedzenie wszystkiego co chciałam. Ach, te wspomnienia. Pisz co Cię interesuje najbardziej. A może wolałabyś objazdówkę typu Kuba-Meksyk-Ameryka Środkowa czy też Amazonka plus Peru też świetna opcja. Sama chyba w tym roku wybiorę w podobną podróż, Meksyk kusi, ale nie wiem czy na wszystko wystarczy czasu. Pozdrawiam

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » wczasy w Ameryce? szukam chetnych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021