Jak można przywrócić wcześniejsze uczucia swojego eks? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak można przywrócić wcześniejsze uczucia swojego eks?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Jak można przywrócić wcześniejsze uczucia swojego eks?

Sprawa wygląda tak: chłopak, z którym byłam krótko bo prawie miesiąc, powiedział mi pewnego dnia, że stwierdził, że nie dojrzał jeszcze do stałego związku. W związku z tym powiedziałam mu, że mogę poczekać, aż do tego dorośnie, nie był temu przeciwny.

Bardzo mi na nim zależy i chciałabym, żeby wszystko było między nami tak jak wcześniej.
Jak myślicie, jak powinnam się w takiej sytuacji zachować?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak można przywrócić wcześniejsze uczucia swojego eks?

Mało napisalas.... Tzn jak teraz to wyglada u Was? Widujecie sie i ile macie lat?

3 Ostatnio edytowany przez djkcoor (2013-12-02 15:42:42)

Deprecha30 napisał/a:

Mało napisalas.... Tzn jak teraz to wyglada u Was? Widujecie sie i ile macie lat?

Powiedziałam, że dam mu spokój na tyle czasu ile chce i poczekam aż dojrzeje.
Nie, nie widujemy się, bo nie chcę go męczyć, żeby nie pogarszać sprawy
Ja 23, a on 20

4

A piszecie ze soba?jest jakis kontakt?

5

Deprecha30 napisał/a:

A piszecie ze soba?jest jakis kontakt?

mamy różnego rodzaju kontakt, ale teraz nie piszemy, bo nie chcę mu zawracać głowy

6

Postaraj się żeby przypadkiem zobaczył Cie za rękę z innym facetem.Od razu poczuje się dojrzały.

7

pitagoras napisał/a:

Postaraj się żeby przypadkiem zobaczył Cie za rękę z innym facetem.Od razu poczuje się dojrzały.

tak myślisz? a coś innego jeszcze? wink
bo to może w ostateczności nieposkutkować
chodzi mi też o to, czy można w jakiś sposób przywrócić to wcześniejsze uczucie w nim

8

Przywrócić uczucia?A skąd pewność że kiedykolwiek w nim były?Facet który kocha z dnia na dzień nie dochodzi do wniosku że nie dojrzał smile
ale cóż tu się rozwodzić znajomość trwająca miesiąc.Teraz nie kontaktujecie się,bo nie chcesz się narzucać,a wiesz ze to wspaniały pomysł żeby zapomniał o Tobie na zawsze?

9

xYxAngelxYx napisał/a:

Przywrócić uczucia?A skąd pewność że kiedykolwiek w nim były?Facet który kocha z dnia na dzień nie dochodzi do wniosku że nie dojrzał smile
ale cóż tu się rozwodzić znajomość trwająca miesiąc.Teraz nie kontaktujecie się,bo nie chcesz się narzucać,a wiesz ze to wspaniały pomysł żeby zapomniał o Tobie na zawsze?

To co powinnam zrobić w takim razie?

djkcoor - przykro mi to powiedzieć, ale wygląda na to, że możesz czekać na próżno.  Moim zdaniem chłopak wycofał się ze znajomości, podając modny obecnie powód "nie dojrzałem", co sorki za brutalność, ale oznacza "nie wybieram Ciebie".
W tym kontekście Twoje czekanie jawi się hmm... bezterminowo.
Naprawdę mi przykro, bo zapewne bardzo byś chciała, tylko... zobacz, sama nazywasz go "eks". Może lepiej niech tak zostanie?

11

babeczka cynamonowa napisał/a:

djkcoor - przykro mi to powiedzieć, ale wygląda na to, że możesz czekać na próżno.  Moim zdaniem chłopak wycofał się ze znajomości, podając modny obecnie powód "nie dojrzałem", co sorki za brutalność, ale oznacza "nie wybieram Ciebie".
W tym kontekście Twoje czekanie jawi się hmm... bezterminowo.
Naprawdę mi przykro, bo zapewne bardzo byś chciała, tylko... zobacz, sama nazywasz go "eks". Może lepiej niech tak zostanie?

Nie potrafię bez niego wytrzymać, to jest największy kłopot
Wiem, że go tak nazywam, ale chcę, żeby się to zmieniło

12

Pozostaje zacząć się spotykać z innymi kolegami (nawet towarzysko), nie ukrywać tego faktu przed nim (niech zobaczy albo możesz mu powiedzieć, że za chwilę jesteś z kimś umówiona), a jak się dowie i nie zareaguje to znaczy, że uczuć w nim nie ma. Powinien chociaż spytać kto to jest, skąd go znasz, gdzie idziesz itp. W przypadku zupełnego braku zainteresowania i reakcji szkoda czasu na czekanie.

Nobody Is Born Gay - GOD

13

marioosh666 napisał/a:

Pozostaje zacząć się spotykać z innymi kolegami (nawet towarzysko), nie ukrywać tego faktu przed nim (niech zobaczy albo możesz mu powiedzieć, że za chwilę jesteś z kimś umówiona), a jak się dowie i nie zareaguje to znaczy, że uczuć w nim nie ma. Powinien chociaż spytać kto to jest, skąd go znasz, gdzie idziesz itp. W przypadku zupełnego braku zainteresowania i reakcji szkoda czasu na czekanie.

to będzie chyba najrozsądniejsze wyjście

14

djkcoor napisał/a:

to będzie chyba najrozsądniejsze wyjście

Jak Cię traktuje jako swoją to sam komunikat "spotkałam się z kolegą" wywoła u niego kosmate myśli, poczuje się zagrożony i będzie chciał walczyć o tę relację. Może stały związek traktuje jako same ograniczenia, a wie, że Tobie zależy i na niego poczekasz w samotności, więc chce jeszcze korzystać ze stanu wolnego. Gdyby ta informacja go nie zainteresowała to znak, że nie warto tracić czasu, bo uczuć tam nie ma, więc ich nie przywrócisz.

Nobody Is Born Gay - GOD

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak można przywrócić wcześniejsze uczucia swojego eks?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018