Żuraw i Czapla, kiedy bohaterowie nie mogą trafić na właściwy moment - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Żuraw i Czapla, kiedy bohaterowie nie mogą trafić na właściwy moment

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez marchewa91 (2013-11-28 01:12:52)

Temat: Żuraw i Czapla, kiedy bohaterowie nie mogą trafić na właściwy moment

Witam serdecznie po mojej dłuższej przerwie od  tego cudownego miejsca. Zbliżają się długie wieczory, które mam ochotę spędzić pod kocem w wełnianych skarpetkach i z ulubionym kubkiem w dłoni, wypełnionym gorącym napojem. Proszę bardzo o tytuły książek, to mogą być absolutne klasyki, ale i coś współcześniejszego, gdzie bohaterowie są wewnętrznie pokręceni. Kiedy on jest gotowy na miłość, ona go odtrąca. Potem ona jednak chce, ale się boi, a on już teraz nie chce, itd. No wiecie big_smile Jak w słynnej bajce Brzechwy smile

Założyłam temat z dwóch powodów. Po pierwsze, wczoraj skończył się mój ukochany polski serial Prawo Agaty i pomyślałam sobie, że oni to są właśnie jak ta czapla z żurawiem. A po drugie, będąc dzisiaj w antykwariacie, zauważyłam Przeminęło z wiatrem, które zdecydowanie jest moją najukochańszą powieścią niezmiennie od kilku lat.

To co kochane? Macie w zanadrzu historie podobne do Rhetta i Scarlett? Mogą być też filmy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Żuraw i Czapla, kiedy bohaterowie nie mogą trafić na właściwy moment

Niczego nikt nie poleci? sad

3

Jane Eire się ładnie wpisuje w ten schemat. Duma i uprzedzenie właściwie też.

4

Czytałam obie smile Dumę to nawet po kilka razy smile

5

Z książek, to pod tym kątem mniej czytałam, ale skoro mogą być też filmy to polecam francuski film "Miłość na żądanie" (2003). Wbrew tytułowi nie jest to naiwna komedia romantyczna, tylko bardziej dramat, romans, ale taki świetnie zrobiony, moim zdaniem oryginalny, dający potem wiele do przemyśleń, a i we mnie wzbudził wiele emocji jak oglądałam. Bohaterowie, spokojnie myślę, że mogę powiedzieć, że są Czapla i Żuraw, raz jedno chce, a drugie nie i np na odwrót. Polecam smile

6

truskaweczko, dziękuję ci bardzo :* na pewno obejrzę ten film smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Żuraw i Czapla, kiedy bohaterowie nie mogą trafić na właściwy moment

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023