prosze pomozcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » prosze pomozcie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: prosze pomozcie

witam wszystkie kobietki mam bardzo powazny problem polaga on na tym ze nie moge zajsc w ciaze ... staram sie z mezem o dziecko juz 2 lata i nic nie wychodzi. kupilam se na wlasna reke tabletki CASTANGUS, OERPAROL i jakies witaminki. byłam u ginekologów juz 3 ale tylko slysze chudnac i schudnac fakt mam teraz diete mam 156 i waze 85 kg. mowie do lekarza ze jest duzo kobiet ktore waza wieicej i zachodza normalnie. uzywam testów owulacyjnych i normalnie wychodza dni płodne. ale lekarz zrobial mi tylko cytologie teraz czekam na wynik. nie moge znalesc lepszego lekarza. uwazaja ze mam jeszcze czas a jak mi zalezy to mam schudnac 20 kg. nie zrobili mi zadnych inny badań. pomozcie mi doradzcie. z góry bardzo dziekuje i czekam na jakies porady.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prosze pomozcie
joaska22103 napisał/a:

mowie do lekarza ze jest duzo kobiet ktore waza wieicej i zachodza normalnie.

Wiesz, to że inne zachodzą nie znaczy, że Ty zajdziesz.  Tak samo jak są takie co po jednym razie zachodzą, a inne potrzebują roku, mimo że z biologicznego punktu widzenia jest wszystko dobrze.

Kontynuuj dietę, cały czas próbuj, a w między czasie może wybierz się do jakiejś kliniki bezpłodności.

3

Powinniście zrobić badania płodności oboje: Ty i Twój mąż. U zwykłego ginekologa może być ciężko więc poszukaj w necie informacji o najbliższych klinikach lub gabinetach w których pracują lekarze specjalizujący się w niepłodności. Dietę oczywiście kontynuuj bo faktycznie nadwaga może być przyczyną pewnych zaburzeń. Jeżeli macie problem z zajściem w ciążę to najprawdopodobniej i Twój mąż dostanie od lekarza odpowiednie witaminy wpływające na płodność u mężczyzn nawet jeśli wyniki będą ok. Mój brat z żoną dostali jakieś witaminy oboje jak nie mogli w ciążę zajść. Lekarz pouczył ich w wielu kwestiach kiedy starać się o dzidzię i jak. Zabronił zarzywać jakichkolwiek leków na własną rękę. Teraz mają już dwóch chłopców big_smile Więc się nie załamuj.

Staraj się jednak życia nie podporządkowywać  pod starania o dziecko. Dużo par zachodzi gdy odpuszczają i mówią sobie "co będzie", taki psychologiczny psikus.  Mam nadzieję że wkrótce się wam uda smile Powodzenia

Olivier :* urodzony 23.01.2014, waga 3700 g, długość 58 cm

Oleg :* urodzony 04.11.2015, waga 3400g, długość 54 cm

4

Witaj.

Ja z moim mezem juz dlugo staramy sie o dziecko.
Bylam u ginekologa, mialam zrobiona cytologie, pobrana krew, zeby sprawdzic hormony.
I niestety wyszlo, ze mam PCO Syndrom..
Teraz dostalam tabletki, musze je niedlugo brac, i sa szanse ze sie uda i bede w ciazy.
Moja gin., dala mojego mezowi skierowanie na badanie nasienia.
Byl w klinice, wyniki juz przyszly, jest wszystko ok wink
Mysle, ze powinnas zmienic lekarza .

Zycze powodzenia !

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » prosze pomozcie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018