Ból nóg a nerki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ból nóg a nerki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Ból nóg a nerki

Hej Kobity wink Ostatnio jakiś tydzień temu bardzo rozbolały mnie nogi i nie był do typowy ból zmęczonych nóg np od tego,że dużo chodziłam bo akurat tego dnia byłam mało aktywna ale póznym południem bardzo zaczęły mnie bolec od początku ud aż do kostek tak ze leżeć nawet nie mogłam , ból był taki impulsywny i mocny a na drugi dzień bardzo bolały mnie kości piszczelowe u prawej nogi jak i u lewej.. pomogła dopiero maść ale nie na długo .. miewam dosyć często takie bóle ale przed okresem a byłam wtedy akurat parę dni po również występują u mnie takie bóle na zmianę pogody ( gdy ma padać ) jednak pogoda była ładna i te bóle nie są takie bolące i męczące jak ten ostatnio...na drugi dzień odczuwałam też ból nerek dość silny i kujący ..
Czy może któraś z was tak miała i wie co to może być ?
Do lekarza jestem zapisana no ale niestety jeszcze muszę trochę poczekać..
Dodam ze moja siostra miała podobne objawy z bólem nóg wylądowała w szpitalu z chorymi nerkami a babcia zmarła na nerki... Czy ból nóg może mieć coś wspólnego z nerkami ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ból nóg a nerki

Madziuniaa18 - 18 to twój wiek?
Jeżeli tak to bardzo młodziutka jesteś. Teoretycznie w tym wieku człowiek na ogół jest zdrowy... a jeżeli nie jest zdrowy, to lepiej nie wróżyć, nie wsłuchiwać się w rady laików, których też kiedyś coś zabolało, tylko dokładnie przebadać się! To nie jest medyczne forum, a przyczyn może być tak wiele, że nie ma sensu przyśpieszać "leczenia" i pozwolić lekarzowi zadziałać.
Jeżeli twój stan będzie pogarszał się, albo będziesz miała silne bóle, to skorzystaj z pogotowia, ze szpitala.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

3

tak, mam 18... Wiem,ze muszę poczekać na opinnię lekarza jednak chciałabym tez dowiedzieć się czy ktoś tak miał i co to może być bo bardzo mnie nie pokoi ten ból ...

4

Jest taka teoria, która mówi, że jak boli... to dobrze, bo oznacza, że pacjent wciąż żyje big_smile

Życzę zdrowia, by problemy okazały się chwilowe.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

5

Averyl napisał/a:

Jest taka teoria, która mówi, że jak boli... to dobrze, bo oznacza, że pacjent wciąż żyje big_smile

Życzę zdrowia, by problemy okazały się chwilowe.

POwinnam sie cieszyć big_smile

6

Ból kończyn dolnych nie ma związku z bólem nerek. Najbardziej prawdopodobne jest promieniowanie bólu od kręgosłupa do kończyn dolnych. USG powinno być wykonane w celu wykluczenia schorzeń nerek.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ból nóg a nerki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018