kiedy zacząć brać tabletki i globulki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » kiedy zacząć brać tabletki i globulki?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-07-15 15:54:52)

Temat: kiedy zacząć brać tabletki i globulki?

Bylam u ginekologa okazalo sie ze mam grzybice pochwy przepisala mi kapsulki doustne ,,flumycon''
krem ,,pimafucin'' i nystatyna VP'' tabletki dopochwowe , dostalam okresu i nie wiem czy ZACZĄĆ teraz brac tylko te kapsulki doustne a po 7 dniach te dopochwowe? czy zachowam skuteczosc tych lekow, czy lepiej poczekac te 7 dni i zaczac wszystko razem brac?

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kiedy zacząć brać tabletki i globulki?

a i jeszcze czy antykoncepcyjne w czasie brania tych lekow nie beda wplywac na to wszystko

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `

3

Poczytaj ulotki i pewnie się wszystkiego dowiesz. Ja bym zaczęła brać wszystko razem, ale to tylko moje zdanie wink

4

ja rowniez brala bym wszystko razem no i oczywiscie tabsty tez,bo przeciez
gobulki nie maja wplywu na to.

a ja z kolei bym wzięła flumycon teraz a po skończeniu krwawienia globulki lub po prostu bym przesunęła o tydzień krwawienie z odstawienia
na tabletki anty nie wpływają te leki. co prawda flumycon może trochę wpływać ale na pewno nie w takich dawkach, jakie Ty dostałas
jeszcze dodatkowo polecam dokupienie lacibios femina wspomagająco i potem po zakończeniu kuracji na odbudowanie mikroflory pochwy

biedronka morderca ]:-P

6

To chyba częsty dylemat w przypadku grzybicy pochwy. Ja w takich sytuacjach zażywam wszystkie leki już po miesiączce, też zauważyłam, że w czasie miesiączki objawy w moim przypadku chwilowo ustępują. Ważne jest żeby po kuracji zadbać o florę bakteryjną. Przez jakiś czas warto brać np. lactovaginal dopochwowy i provag doustny lub inny probiotyk. W diecie kobiet nie powinno zabraknąć też jogurtów naturalnych, kefirów no i minimalizacja cukru to podstawa przy grzybicy.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » kiedy zacząć brać tabletki i globulki?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018